Keystone logo
Long Beach City College / Rosenborg

Long Beach City College / Rosenborg

Long Beach City College / Rosenborg

Įvadas

Nuo 1927 m. Long Bičo miesto koledžas buvo bendruomenės, teikiančios švietimo programas, įsipareigojimas siekti puikių studentų mokymosi kultūriškai įvairioje ir gyvybingoje aplinkoje.

Koledžas sparčiai augo per Antrąjį pasaulinį karą ir po jo, o 1949 m. Jis pridėjo Ramiojo vandenyno pakrantės miestelį, buvusį Hamiltono jaunimo aukštąjį. Aštuntojo dešimtmečio pradžioje tęsiantis augimui buvo pridėta daugybė pratęsimo miestelių ir palydovų. Dėl valstybės įstatymų kolegija atsiskyrė nuo Long Byčo vieningos mokyklos rajono ir tapo savarankiška Long Byčo bendruomenės kolegijos apygarda, turinti savo vietoje išrinktą kuratorių.

Long Byčo miesto koledžas ir toliau turi pelnytą mokymo programų reputaciją, o jos absolventai pasiekia milžinišką sėkmę perėję į ketverių metų kolegijas arba pradėję dirbti. Kolegijos reputaciją dar labiau sustiprina pagrindinės partnerystės ir ekonominės plėtros iniciatyvos. Su daugybe pasiekimų LBCC yra gerai pasirengęs remtis savo sėkmės tradicijomis, tarnaudamas bendruomenei ateinančioms kartoms.

Vietos

  • Long Beach

    California 1,1305, 90806, Long Beach

    Klausimai