Keystone logo
Loras College Neurologijos mokslų bakalauras (BSc)
Loras College

Neurologijos mokslų bakalauras (BSc)

Dubuque, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

USD 33 500 / per year *

Stovykloje

* metinė etatinė norma

Įvadas

„Loras“ yra vienintelė katalikų laisvųjų menų kolegija Trijų valstybių regione, siūlanti neurologijos specialybę. Neuromokslas yra nervų sistemos ir jos sąveikos su kitomis kūno fiziologinėmis sistemomis tyrimas. Neuromokslas iš esmės yra biologinių ir psichologinių sąvokų sinergija, pagrįsta neuronų lygiu. Loras College “ neurologijos specialybė skirta suteikti studentams platų, tarpdisciplininį smegenų ir nervų sistemos išsilavinimą, tuo pačiu naudojant sistemos lygio metodą, skirtą mokyti studentus daugybėje tyrimų ir kliniškai svarbių sričių.

Studentų patirtis

Neuromokslo specialybės užsiima unikalia patirtimi tiek klasėje, tiek už jos ribų, įskaitant neuroanatomijos tyrimus per skilimus, sąveiką su bendruomenės programomis ir šiuolaikinių analizės metodų atlikimą. Studentai tobulina mokslinių tyrimų įgūdžius per nepriklausomus projektus, apimančius tokias temas kaip smegenų sukrėtimo simptomai, streso poveikis laiko suvokimui ir socialinio nestabilumo poveikis pelėms. Be to, studentams naudinga bendrauti su daugybe ekspertų, kurie yra pakviesti kalbėti miesteliu.

Loras College yra graužikų tyrimų kolonija, palengvinanti studentų mokslinių tyrimų projektus. Graužikų tyrimų kolonija skirta centrinės nervų sistemos funkcionavimo tyrimams ir elgesio stebėjimo metodams ištirti. Graužikų kolonija yra ne tik mokslinių tyrimų šaltinis, bet ir kaip švietimo šaltinis, leidžiantis mokiniams susipažinti su įvairiomis bandymų paradigmomis klasėje.

Loras College neurologijos mokymo programa

Neuromokslų programa skirta paruošti Loraso studentus daugybei karjeros po studijų.

Neuromokslų programa skirta paruošti Loraso studentus daugybei karjeros po studijų. Didžioji dalis būtinų kursinių darbų gaunama iš biologijos ir psichologijos kursų. Studentai, norintys baigę Lorasą tęsti išsilavinimą po bakalaureato (pvz., Medicinos mokyklą, magistrantūrą), turėtų atkreipti ypatingą dėmesį į „rekomenduojamus“ kursus, nes daugelis jų yra būtinos norint įstoti į šias mokyklas. Individualūs priėmimo reikalavimai skiriasi, todėl studentai raginami juos ištirti ir aptarti su savo patarėju, kad įsitikintų, jog jie yra gerai pasirengę prieš baigdami studijas.

Norėdami atsisiųsti Neuromokslų mokymo programos kopiją ir 4 metų plano pavyzdį, spustelėkite čia. Ketverių metų planai yra orientaciniai mokiniams, norintiems per ketverius metus įgyti neurologijos laipsnį; tačiau pamokos ir pasiūlymai gali būti keičiami bet kuriuo metu, o studentai raginami nuo pirmųjų metų glaudžiai bendradarbiauti su savo patarėju, kad pasiektų savo tikslus.

Loras College neurologijos tyrimai

„Loras“ metu studentai turi keletą galimybių įgyti mokslinių tyrimų patirties.

Neurologijos specialybės studentai privalo dalyvauti tyrimuose.

Daktaras Jarcho domisi tyrimais, kaip psichosocialiniai stresoriai gali turėti įtakos viskam, pradedant individo emocine būsena, baigiant jo fiziologija ir baigiant imunine funkcija. Šiuo metu jis su studentais dirba prie dviejų pagrindinių projektų. Pirmasis projektas tiria, kaip žmonės reaguoja į imituojamą socialinio atmetimo įvykį. Šiame projekte mus domina tai, kaip žmonės emociškai ir fiziologiškai reaguoja į tai, kad jie yra pašalinami iš grupės. Antrasis projektas naudoja pelės modelį, kad ištirtų, kaip socialinis nestabilumas veikia į nerimą panašų elgesį, streso fiziologiją ir uždegiminę biologiją. Šiame projekte pelių patelės patiria nestabilias socialines sąlygas. Reaguodami į šį stresą, tikimasi, kad pelių patelės patirs elgesio ir fiziologinius pokyčius. Svarbu tai, kad tikimasi, kad šie pokyčiai lygiagrečiai su tais pokyčiais, kuriuos asmenys patiria lėtinio nerimo metu. Tirdami pokyčius, atsirandančius po įtempto įvykio, tikimės atrasti modelių, kurie gali būti naudojami pacientų, kenčiančių nuo bendro nerimo sutrikimo (GAD) ir kitų nerimo sutrikimų, profilaktikai ir gydymui.

Dalyvavimas tyrimuose nebūtinai turi vykti universiteto miestelyje, o studentai skatinami pasinaudoti galimybėmis ir kitur. Nacionalinis mokslo fondas siūlo keletą vasaros tyrimų patirties studentams įvairiose kolegijose ir universitetuose visoje šalyje. Taip pat yra mokslinių tyrimų galimybių per Nacionalinius sveikatos institutus, kurie studentams siūlo unikalią mokslinių tyrimų patirtį. Be NSF ir NIH galimybių, Neuromokslų fakultetas stengiasi užmegzti ir plėtoti ryšius su kitų kolegijų ir universitetų mokslininkais, kad palengvintų Loro studentų dalyvavimą tyrimuose.

Studentų mokymosi rezultatai - Neuromokslas

  1. Studentai galės nustatyti pagrindines neurologijos sąvokas.
  2. Studentai galės sintezuoti informaciją, kad suformuluotų hipotezes, sukurtų eksperimentus ir dalyvautų moksliniuose tyrimuose.
  3. Studentai galės aiškiai ir pagrįstai perduoti neuromokslinę informaciją tiek žodžiu, tiek raštu.

Karjeros galimybės

"Ką galite padaryti turėdami neurologijos laipsnį?"

Neuromokslas yra auganti ir labai konkurencinga sritis. Studentai, baigę Loras College turintys neuromokslo laipsnį, puikiai tinka prisijungti prie šios srities ir papildyti vis didėjančias visuomenės žinias apie vidinį žmogaus kūno darbą. Tie, kurie nori tęsti specializuotą mokymą, iš universiteto miestelio išeis gerai pasirengę kelių susijusių disciplinų magistrantūrai ar medicinos mokyklai. Neuromokslo laipsnis iš Loras College gali atverti duris į karjerą bet kurioje mokslo ar medicinos profesijoje.

  • Laboratorijos technikas
  • Neurologinių fondų mokslinis pedagogas
  • Farmacijos tyrimų mokslininkai
  • Neurologijos fondo specialistai

Apie Mokyklą

Klausimai