Keystone logo
Los Angeles Academy Of Figurative Art

Los Angeles Academy Of Figurative Art

Los Angeles Academy Of Figurative Art

Įvadas

Los Angeles Academy Of Figurative Art LAAFA Los Angeles Academy Of Figurative Art ( LAAFA ) prasidėjo ketindama patenkinti poreikį bendruomenėje, siūlydama figūrines klases, kurias LAAFA profesionalūs ir kvalifikuoti menininkai. Netrukus akademija įgijo tvirtą pamatinių mokymų, besiplečiančių teikiant akredituotus dailės ir pramogų meno BFA laipsnius ir ateljė pažymėjimus, reputaciją. Los Angeles Academy Of Figurative Art vaizduojamojo Los Angeles Academy Of Figurative Art yra pripažinta viena iš nedaugelio ir pirmaujančių institucijų, perduodančių senovinius įgūdžius, giriamus šiuolaikinių figūrinių ir pramogų menininkų. Los Angeles Academy Of Figurative Art vaizduojamojo Los Angeles Academy Of Figurative Art toliau yra pasiryžusi suteikti bendruomenei mokymosi vietą, kurioje studentai galėtų siekti savo meninių tikslų ir klestėti meniniame ugdyme pagal mūsų dieninio ar tęstinio mokymo programas.

Mūsų garsųjį fakultetą sudaro profesionalūs dailieji ir pramoginiai menininkai, kurie dalijasi išmintimi, aistra ir patirtimi su kiekvienu studentu. Mūsų atsidavę darbuotojai stengsis numatyti studentų poreikius ir užtikrinti, kad jų patirtis akademijoje būtų naudinga.

Los Angeles Academy Of Figurative Art sugebėjimas pasiūlyti prieinamas, nebrangias studijų programas ir suteikti studentams intymią, unikalią ir pažangią atmosferą daro akademiją pirmenybę meninio švietimo pasirinkimui.

Kadangi Los Angeles Academy Of Figurative Art vaizduojamojo meno Los Angeles Academy Of Figurative Art yra Los Andželo apygardoje, mūsų studentai gali apžiūrėti daugybę dailės rajonų, teatrų, galerijų, muziejų ir didelių komercinių bei mažų nepriklausomų pramogų ir dizaino studijų.

Gerbiamo meno leidinio „American Artist Magazine“ akademija buvo išrinkta į 10 geriausių meno mokyklų pasaulyje.

Los Angeles Academy Of Figurative Art turi „Institucinį patvirtinimą“, kurį suteikia Kalifornijos valstijos Vartotojų reikalų departamento padalinys (www.bppe.ca.gov) - „Private Posececondary Education Bureau“ (BPPE). Be to, LAAFA dieninių studijų ir atestatų programas tvirtina Nacionalinė dailės ir dizaino mokyklų asociacija (NASAD).

Vietos

  • Los Angeles

    Saticoy Street,16926, 91406, Los Angeles

    Klausimai