Keystone logo
Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Įvadas

Loyolos muzikos ir žiniasklaidos koledžas yra svarbiausias scenos ir vaizduojamojo meno studijų centras tarp visų jėzuitų kolegijų ir universitetų visose JAV ir pripažįsta istorinį muzikos ir meno vaidmenį Romos katalikų bažnyčioje.

Mūsų kolegija rengia studentus meno ar kitų sričių profesijoms tokiu būdu, kuris atspindi jėzuitų tiesos, tarnystės ir teisingumo idealus, o miesteliui, regionui ir tautai teikia veiklą, parodančią universiteto atsidavimą menui.

Muzikos mokykla siūlo platų programų asortimentą, įskaitant bakalaureato ir magistro muzikos atlikimo (vokalo, instrumentinės ir klaviatūros) programas, muzikinio ugdymo programas ir trečią seniausią muzikos terapijos programą JAV.

Loyolos programos Kino ir muzikos industrijos studijų skyriuje (kuriai priklauso mokslo bakalauras ir muzikos bakalauras) yra išskirtinės, kaip ir mūsų operos programa - neabejotinai geriausia visame Persijos įlankos pakrantės regione.

Meno katedroje kolegija siūlo studijinės praktikos bakalauro ir bakalauro laipsnius.

Teatro meno ir šokio skyrius siūlo teatro meno bakalaurą, teatro meno ir muzikinio teatro bakalaurą bei teatro meno bakalaurą su nepilnamete verslo administravimo srityje.

Dizaino skyrius siūlo bakalauro ir interaktyvaus dizaino bakalaurus.

Kolegija mėgaujasi ypatingais santykiais su keliomis svarbiomis kultūros organizacijomis, ypač su Luizianos simfoniniu orkestru ir Naujojo Orleano opera, kurių daugelis menininkų taip pat moko mums.

Vietos

  • New Orleans

    Saint Charles Avenue,6363, 70118, New Orleans

    Klausimai