Keystone logo
Lund University

Lund University

Lund University

Įvadas

Lund University - Švedijos aukščiausio lygio universitetas

Lund University buvo įkurtas 1666 m., jame mokosi 40 000 studentų ir 8 000 darbuotojų. Ji siūlo daugiau nei 130 magistro programų ir 10 bakalauro programų, dėstomų anglų kalba .

Lundas yra Švedijos patraukliausia studijų vieta. Universitetas siūlo vieną iš plačiausių Skandinavijos programų ir kursų, pagrįstų tarpdalykiniais ir naujausiais moksliniais tyrimais. Lund University laipsnis yra kokybės bruožas Švedijoje ir užsienyje.

Temos sritys

Mūsų devyni fakultetai ir daugybė specializuotų tyrimų centrų siūlo mokymąsi šiose srityse:

 • Architektūra ir dizainas
 • Plotas tyrimai
 • Verslas, ekonomika ir vadyba
 • Inžinerija ir technologijos
 • Aplinka ir tvarumas
 • Dailė ir scenos menai
 • Humanitariniai mokslai ir kalbos
 • Įstatymas
 • Medicina ir sveikata
 • Mokslas
 • Paslaugos valdymas
 • Visuomeniniai mokslai

Tyrimai

Lunde gyvena daugiau nei 30 pasaulyje pirmaujančių mokslinių tyrimų aplinkų, jame yra dvi didžiausios Europoje medžiagų tyrimų įstaigos: MAX IV (atidarytas 2016 m.) Ir ESS (atidaroma 2023 m.). Lund University taip pat yra prestižinių daug mokslinių tyrimų reikalaujančių universitetų tinklų „ Universitas 21“ (U21) , Europos mokslinių tyrimų universitetų lygos (LERU) ir Europos universitetų pasaulinės sveikatos aljanso (EUGLOH) narys.

Mokymo stilius

Kritiškas mąstymas ir proto laisvė yra akademinio gyvenimo pagrindai Lund University . Daug dėmesio skiriant grupiniam darbui neformalioje, atviros klasės aplinkoje palengvina mokymąsi, sukuria dialogą ir padeda kurti naujas idėjas.

Lundas yra tarptautinė susitikimų vieta tiek studentams, tiek mokslininkams. Tai sukuria pasaulinės klasės aplinką, kurioje studentai gauna naujų kultūrinių perspektyvų ir gali kurti savo tarptautinius tinklus, kuriuos labai vertina darbdaviai visame pasaulyje.

Lundo studentams suteikiamos puikias galimybes verslo sąveikai . Lundo miestas turi unikalią, pasaulinio lygio technologijas, žinias, inovacijas ir verslumą, ir turi įspūdingą tarptautinių kompanijų įvairovę.

Studentų gyvenimas

Lundas yra geriausias pasirinkimas į Švediją atvykstantiems užsienio studentams ir yra laikomas geriausiu studentų miestu Švedijoje, kur unikalus didelių socialinių klubų (istorinių „tautų“), studentų sąjungų ir akademinės draugijos derinys sukuria gyvybingą ir aktyvų studentą gyvenimo.

Lundo miestas

Švedijos pietuose Lundo miestas yra tik 10 minučių kelio traukiniu iki trečiojo pagal dydį Švedijos miesto Malmö ir tik 35 minučių traukiniu iki Kopenhagos oro uosto Danijoje.

Kaip vienas seniausių Švedijos miestų, datuojamas 990 m., Lundas yra kontrastų miestas, kuriame daugiau nei 1000 metų istorija susilieja su šiuolaikinėmis žiniomis ir idėjomis. Lunde rasite mažo, vaizdingo, akmenimis grįsto miesto žavesį, šalia kurio yra didelių miesto lankytinų vietų, tokių kaip paslaugos, parduotuvės, restoranai ir kultūros renginiai. Lunde taip pat įsikūrusios didelės tarptautinės kompanijos, tokios kaip „Sony Mobile“, „Tetra Pak“, „Ericsson“, „Alfa Laval“ ir „Gambro“.

Anglų kalbą dažniausiai kalba Švedijoje ir Lunde (90% švedų yra laisvai), o tai reiškia, kad galite patirti unikalią Europos kultūrą be kalbos barjero.

Sužinokite daugiau apie Lund University

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite href="www.lunduniversity.lu.se

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite. Taip pat galite užduoti klausimus naudodami mūsų internetinę formą adresu lunduniversity.lu.se/degree-studies arba rasti mus Instagram, LinkedIn, Twitter ir YouTube. Taip pat galite klausytis Lund University tarptautinio podcast'o!

Reitingai

Lund University nuolat patenka tarp 100 geriausių pasaulio universitetų (95 vieta pasaulyje ir Švedijos universitetas, QS World University Rankings 2023).

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Lund

  Paradisgatan 2 , SE-223 50, Lund

 • Malmö

  Campus Malmö, , Malmö

  • Helsingborg

   Campus Helsingborg Universitetsplatsen 2, SE-251 08, Helsingborg

   Klausimai