Keystone logo
L’Université Catholique Du Congo Teologijos bakalauras
L’Université Catholique Du Congo

Teologijos bakalauras

Kinshasa, Kongo Demokratinė Respublika

3 Years

Prancūzų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

1996 m. Nuolatinis Kongo vyskupų komitetas patvirtino naują studijų organizavimą Teologijos fakultete, kuris įsigaliojo tų pačių metų spalį. Reforma prasidėjo nuo Teologijos ir humanitarinių mokslų katedros programos, kurios pradinis dvigubas tikslas buvo teologinis tikybos ir pasauliečių studentų, kuriems nelemta kunigiškam gyvenimui, ugdymas ir įkultūrinimas. Evangelija, integruojant į teologinį ugdymą humanitarinius mokslus, dėmesingus aplinkai ir kultūros tradicijoms.

Neatmesdamas šio dvejopo rūpesčio, Nuolatinis Vyskupų komitetas dar kartą patvirtina, kad Bažnyčiai reikia pasauliečių, apmokytų teologijos srityje, ir pabrėžia, kad pastarieji turi būti formuojami taip pat, kaip ir kunigų (žinoma, išskyrus dalykus, susijusius su teologija). kunigiška tarnystė). Specialios programos pasauliečiams ar kunigams nebus. Visiems jis bus vienodas visuose lygiuose: absolventas, licencija, aukštasis diplomas (DEA), daktaras.

Be to, visa fakultete dėstoma teologija turi būti įkultūrinta; humanitarinių mokslų, būdingų teologijai, mokymas yra primestas visiems teologijos studentams ir tai kiekviename lygyje.

Teologijos fakultetas numato ne tik rengti teologinio ugdymo specialistus universitetuose, didžiosiose seminarijose ir moksliukuose, bet ir užtikrinti kompetentingo personalo rengimą teologinei, apaštališkajai, pastoracinei ir liturginei animacijai religinėse bendruomenėse bei krikščionis.

Šiame fakultete yra keturios kryptys:

 • Biblijos
 • dogmatiškas
 • moralinis
 • pastoracinis

Bazinis mokymas tęsiasi per du ciklus: 3 metai baigimo ir 2 metai licencijos. Teologijos studijų programa gali būti papildyta Aukštojo laipsnio vidurinio išsilavinimo santrauka, leidžiančia licencijos turėtojui dėstyti vidurinėse mokyklose.

Trečiosios pakopos lygmenyje studentai gali įgyti Diplôme d'Etudes Approfondies en Théologie, teologijos daktaro ir agreguoto teologijos aukštojo mokslo magistro laipsnius.

FILOSOFINĖ PROPEDEUTIKA (= LMD parengiamoji)

Ugdymo tikslai

Propedeutikos tikslas – suteikti filosofinį pagrindą studentams, norintiems studijuoti teologijos studijas. Per vienerius metus kandidatai yra pasirengę artėti prie šių studijų, išklausydami pagrindinius filosofijos kursus ir kai kuriuos humanitarinių mokslų kursus. Pirmojo teologijos ciklo metu propedeutikos kandidatai išklauso du papildomus Filosofijos istorijos kursus.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Vaikų apsaugos bakalauras
  • Bolivar, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Bachelor of Theology (BTheol) Endorsed in Biblical Studies
  • Dunedin, Naujoji Zelandija
 • Bachelor of Divinity (Bdiv)
  • Pretoria, Pietų Afrikos Respublika