Keystone logo
Luther College

Luther College

Luther College

Įvadas

1861 m. Norvegų imigrantų įkurtas Liuteris vertina savo paveldą, taip pat vertina studentų, darbuotojų ir dėstytojų, kurie yra kilę iš daugybės tikėjimo sričių ir paveldų, įvairovę.

Kolegija siekia, kad Liuteris būtų prieinamas visiems studentams, siūlydamas stipendijas, poreikiais paremtą pagalbą, darbo studijas ir paskolų programas.

Liuteris siūlo daugiau nei 60 pagrindinių specialybių ir priešprofesines programas, kurios suteikia menų bakalauro laipsnį. Kolegijos mokymosi filosofija pabrėžia ryšius tarp disciplinų. Jos apgalvota ir griežta mokymo programa peržengia tiesioginių interesų sritis ir siekia didesnio pasaulio. Šis požiūris į švietimą padeda Liuteriui užsitarnauti aukščiausią nacionalinių laisvųjų menų kolegijų pakopą JAV naujienų ir „World Report“ kolegijų vadove.

Liuteris yra „Phi Beta Kappa“ įstaiga, garbė, priklausanti tik 10 procentų kolegijų ir universitetų, o jos absolventai reguliariai pelno apdovanojimus, tokius kaip „Fulbright“, Rodo, „Goldwater“ ir NCAA antrosios pakopos stipendijos.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Decorah

    College Drive,700, 52101, Decorah

    Klausimai