Keystone logo
Lycoming College

Lycoming College

Lycoming College

Įvadas

Lycoming College naudojasi dabartiniu nacionalinės laisvųjų menų ir mokslų kolegijos statusu daugiausia dėl to, kad jos vadovai išliko tvirtai įsitikinę savo steigėjų įtvirtinta tradicija, manydami, kad geriausias pasirengimas laimingam ir sėkmingam gyvenimui yra laikas, praleistas studijuojant liberalą menai ir mokslai.

Lycoming College yra įsipareigojęs laikytis principo, kad laisvųjų menų išsilavinimas suteikia puikų pagrindą informuotam ir produktyviam gyvenimui. Taigi bakalaureato laipsnis (menų bakalauras arba mokslų bakalauras) suteikiamas studentui, baigusiam švietimo programą, apimančią du laisvųjų menų švietimo principus, vadinamus paskirstymu ir koncentracija.

Paskirstymo principo tikslas yra užtikrinti, kad studentas pasiektų intelektinę plotmę studijuodamas menus, humanitarinius mokslus, matematiką, gamtos ir socialinius mokslus bei šiuolaikines ar senovės kalbas ir jų literatūrą. Koncentracijos principo tikslas yra suteikti gilų mokymąsi baigus kiekvienos disciplinos ar dalyko srities, vadinamos pagrindine, studijų programą. Abiejų principų poveikis yra žinių skleidimas, įkvėpimas tyrimams ir kūrybinės minties skatinimas.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Williamsport

    College Place,One, 17701, Williamsport

    Klausimai