Keystone logo
Maastricht University, Faculty of Science and Engineering BA/BSc Mastrichto universiteto koledže
Maastricht University, Faculty of Science and Engineering

BA/BSc Mastrichto universiteto koledže

Maastricht, Olandija

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 3 830 / per year *

Stovykloje

* mokestis už mokslą 2023/2024: ES studentai: 3 830 EUR | ne ES studentams 14 446 eurai

Įvadas

Ar esate labai motyvuotas ir ieškote programos, kuri suteiktų jums laisvę siekti savo interesų? Ar norite būti įvairios, tačiau glaudžios akademinės bendruomenės, skatinančios diskusijas ir diskusijas, dalimi? Mastrichto universiteto koledžas yra laisvųjų menų ir mokslų garbės koledžas, teikiantis nedidelio masto individualizuotą bakalauro išsilavinimą. Mastrichto universiteto koledže būsite tikrai tarptautinės bendruomenės dalis, dirbsite ir bendrausite su studentais iš daugiau nei 50 šalių. Pasitelkę mūsų atsidavusius darbuotojus, galite rinktis iš daugiau nei 150 skirtingų humanitarinių, socialinių ir gamtos mokslų kursų, kad sukurtumėte akademinį profilį, kuris padėtų pasiekti ateities tikslus.

Kodėl ši programa?

Mastrichto universitetinis koledžas, kaip pagyrimų kolegija, yra sudėtingas ir labai naudingas, nes leidžia jums sudaryti savo asmeninę mokymo programą. Mastrichto universiteto koledžas užtikrina, kad išsiugdysite pagrindinį įvairių akademinių disciplinų supratimą ir tapsite konkrečios akademinės srities ekspertu. Išmoksite mąstyti akademiškai, tapsite savarankišku besimokančiuoju ir puikiai dirbsite tarptautinėse komandose.

Tarptautinė akademinė bendruomenė

Mastrichto universiteto koledžas yra glaudžiai susieta tarptautinė akademinė bendruomenė, kuri skatina jūsų norą mokytis kurdama aplinką, kurioje būtų lengva pažinti savo dėstytojus ir kolegas studentus. Mastrichto universitetinis koledžas – tai ne tik vieta, kur einate į pamokas. Tai gyvybinga bendruomenė, kurioje mokiniai bendrauja, užsiima popamokine veikla ir siekia bendrų aistrų. Tai reiškia, kad galite tobulėti tiek socialiai, tiek akademiškai ir užmegzti ilgalaikes draugystes.

PBL formatas leidžia akademiniam personalui tikrai būti studentams tiek akademiniu, tiek socialiniu požiūriu. Visų probleminio mokymosi vadovėlių klasėje yra maždaug 12 mokinių. Šios probleminio mokymosi diskusijos paprastai persikelia iš klasės į bendrą kambarį, kuris yra Mastrichto universiteto koledžo socialinis centras. Bendrame kambaryje taip pat vyksta daugybė popamokinių renginių ir užsiėmimų, kuriuos organizuoja Mastrichto universiteto koledžo studentų asociacija Universalis.

Greiti faktai

  • Atvira mokymo programa su 150 ir daugiau kursų
  • Daugiau nei 50 tautybių
  • Dėstė anglų kalba
  • 3 metų, dieninės bakalauro studijos
  • Kas savaitę: 12-16 kontaktinių valandų
  • Baigęs bakalauro arba bakalauro laipsnį
  • Atrankinis priėmimas prasideda rugsėjo ir vasario mėnesiais

Priėmimai

Studijų programa

Reitingai

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai