Keystone logo
Malmö University

Malmö University

Malmö University

Įvadas

Malmö University siekia būti visuomene visuomenei. Nesvarbu, ar tai yra regioninė, nacionalinė ar pasaulinė, jos dėmesys yra padaryti pasaulį geresnę ir teisingesnę vietą.

Mes turime misiją būti aktyviu mokslinių tyrimų, švietimo ir inovacijų centru. Mūsų tyrimai dažnai yra daugiadiscipliniai ir vykdomi bendradarbiaujant su partneriais iš universiteto ribų.

Kodėl verta rinktis Malmö University ?

Malmö University yra ...

Bendradarbiavimas

Siūlo kokybišką išsilavinimą, kai mokytojai ir studentai glaudžiai bendradarbiauja, o studentai yra vertinami kaip svarbūs mokymosi proceso dalyviai.

Verslumas

Skatina verslumo ir naujovių mokymosi aplinką, kuri įtakoja ir įtakoja Malmö University švietimą ir mokslinius tyrimus.

Daugiadisciplininis

Turi daugiadalykių programų, pagal kurias mokiniai mokosi iš skirtingų fakultetų, kurie labai svarbūs vis sudėtingesnėje darbo rinkoje.

Įvairūs

Tikrai tarptautinėse klasėse, kur maždaug trečdalis studentų turi tarptautinę patirtį - neįkainojama studentams, ieškantiems pasaulinės karjeros.

Didelis, bet ne per didelis!

Devinta didžiausia Švedijos aukštoji mokykla, turinti 24 000 studentų.

Pasaulinis

Studentai turi galimybę mokytis užsienyje. Mes turime sutartis su maždaug 250 universitetų visame pasaulyje.

Patogus

Kopenhagos tarptautinis oro uostas Kastrupas (Danija) yra vos už 20 minučių kelio traukiniu, o Kopenhagos miestas - 30 minučių. Tinklo nuorodos iš čia gali nuvažiuoti traukiniu visoje Europoje ir lėktuvu, bet kurioje pasaulio vietoje!

Universiteto ypatybės

    Vietos

    • Malmö

      Nordenskiöldsgatan 1, 211 19, Malmö

    Klausimai