Keystone logo
The Manchester College Bankininkystės praktika ir vadyba
The Manchester College

Bankininkystės praktika ir vadyba

Manchester, Jungtinė Karalystė

3 Years

Request teaching languages

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Kas bankininkystės praktiką, ir valdymo kursas apie?

Graduate Management Admission Test arba BSc (Hons) bankų praktikos ir vadybos yra susijęs su ilgamete patirtimi turimų IF University College ugdant bankininkystės specialistų ir mūsų supratimą apie bankų ir finansinių paslaugų sektoriaus. Programa apima esminį supratimą, reikalingus sėkmingam karjeros bankininkystės ir finansinių paslaugų valdymą.

Ji atspindi ką darbdaviai papasakoti jie ieško potencialių naujokų. Per metus viena jums bus sukurti savo žinių apie bankų ir finansų sektoriaus, apimantis organizacines ir finansines rinkos požiūrius darbu. Įgysite išmanys pagrindinius sąvokų riziką, kad sustiprintų finansinių sprendimų priėmimą visais lygiais ir dėkingi skirtingų klientų grupių ir jų finansinius poreikius.

2 metai stato savo supratimą apie prekybos aplinką bankai veikti, vadybos ir organizacinės veiksmingumo principų. Yra galimybė pastatyti specialių žinių mažmeninės prekybos arba verslo finansų paslaugas arba atlikti stažuotę pramonėje.

3 Metai pagrindinis dėmesys skiriamas plėtoti ir nusėdimo pagrindines strategines koncepcijas, gerinti sprendimų priėmimo gebėjimus ir auga išsamią pramonės žinias, kuri yra būtina sėkmingo valdymo karjerą bankininkystės ir finansines paslaugas. Per Žinoma, jūs turėsite galimybę būti supažindinti su, ir bendrauti su finansinių paslaugų darbdaviams vizitus, pramonės garsiakalbius ir praktinių seminarų veikla.

Graduate Management Admission Test arba BSc (Hons) bankų praktikos ir vadybos tiriamas per keletą pagrindinių, privalomų ir pasirinkimo modulių serija, siekiant suteikti Jums būtiną supratimą apie pramonės, kaip visumos ir gebėjimas pritaikyti savo mokymąsi subjektų interesų ir savo karjeros siekius. Kiekvienas modulis yra dėstomas per paskaitas ir vadovėliai mūsų dėstytojų įvairovė. Visą programą, vyresnieji pramonės specialistai duos svečių paskaitas ir seminarus ir teikia supratimą apie naujausius pokyčius pramonėje.

Žinoma, yra vertinama per keletą užduočių, paprastai iki 3 vienam moduliui ir planuojama per visą metų. Užduotys aplink pramonės scenarijus ir yra praktiška daug modulių. Plėtros, savarankiškai atspindys, suvokimas ir vertinimas nuosavų įgūdžių yra pastatytas į užduotis, kad galėtumėte apmąstyti ir kurti toliau. Vertinimas taip pat apima elementus, savarankiškai ir bendraamžių grupės vertinimais.

Bus naudojami vertinimo įrankiai asortimentą, įskaitant raštu ir daugkartinio pasirinkimo egzaminus; kursinių rašytinių vertinimų, ataskaitų bei projektų, atvejų studijų ir verslo pasiūlymų forma; , o paskutiniais programos metais disertaciją.

Išplėstinė mokymosi darbo vietoje

Šio modulio mokinių mokymosi rezultatų, kaip parodė jų galutinio atspindinčios ataskaitoje bus įvertintas prieš modulis mokymosi rezultatų ir vertinimo kriterijų, paskelbtais WBL gaires

Pavyzdžiai galutinių vertinimų apima:

  • Vaidmenų žaidimas paremtas interviu ir vertinimai - Darbas paremti moksliniai tyrimai pasirinkta tema, pvz Cost analizės bendrovės - Akademinių verslo ataskaitų tirti finansinės veiklos organizacijoje - Verslo pristatymai įskaitant verslo pasiūlymus ir santykis analizės apibrėžiantis veiklos - finansinės analizės ir aiškinimo , statybos ir vertinimas Finansinių ataskaitų - dalykinius susitikimus ir diskusijas finansų klausimais - Esė aisiais, kaip antai lyginant & kontrastingos vadybos filosofiją - Portfolio plėtrą įvertinti praktinius įgūdžius, sukurtus darbo vaidmenų - Asmeniniai plėtros planas failą nurodančią įgūdžių vystymą bei sritis, siekiant pagerinti - Žodinis diskusija ir vertinimas, pavyzdžiui, kaip Jūsų organizmas reaguoja į gilią apklausos aplink topic - egzaminas raštu - kompiuterinius testus, įskaitant žodžiu finansinės plitimas lapo informacija - tyrimai, pvz Išsami būsimą finansinę teisės akto ar žurnaluose

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai