Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Manhattan College

Manhattan College

Manhattan College

Įvadas

Manhattan College 1853 m. Įkūrė krikščionių mokyklų broliai, katalikų mokymo tvarka, kurią pradėjo šv. Jono Krikštytojo de La Salle. Lasalio misija skatina mūsų dėmesį į kokybišką švietimą visiems ir aptarnavimą mūsų reikalingiems kaimynams. Mūsų vaizdingas miestelis yra įsikūręs Bronx, 35 minutės metro nuo Manheteno širdies.

Pradžioje

131-oji ir Brodvėjaus vieta

1853 m. Gegužės mėn. Penki krikščionių broliai perkėlė savo mažąją „Canal Street“ mokyklą į tuomet dar vadinamą Manhetenvilį, Niujorko skyrių, esantį 131-oje gatvėje ir Brodvėjuje. Broliai buvo švietimo tradicijos, prasidėjusios XVII a. Prancūzijoje kartu su Šv. Jono Krikštytojo de La Salle, mokytojų globėja, nešėjai. Lasalų tradicija sukūrė naujo tipo mokyklų sistemą ir paaukštino mokyklos mokymą - traktuoja ją kaip profesiją ir pašaukimą. Broliai buvo raginami ne tik atminti, bet ir „paliesti mokinių širdis“. Buvo dėstomi praktiniai dalykai, kurie atneš naudingą vaidmenį visuomenėje; religija buvo mokoma įsipareigoti laikytis krikščioniškosios etikos.

Pereikite iš Manheteno į Riverdale

keturkampio konstrukcija

Augant mokyklai, reikėjo naujų kvartalų. „Naujojo Manheteno“ kertinis akmuo buvo padėtas 1922 m., Dabartinėje vietoje, Bronkso upės upės apylinkėse. Pridėjus naujus pastatus ir studentų rezidencijas, miestelis žymiai padidėjo ir sustiprėjo. Iš šios prieinamos svetainės koledžas siūlo prieigą prie Niujorko kultūros, švietimo, verslo ir pramogų galimybių, taip pat ir autonominę gyvenamojo miestelio aplinką.

XX amžius

mokslo laboratorija šeštajame dešimtmetyje

Po Antrojo pasaulinio karo ir per visą amžiaus vidurį Manhattan College toliau augo ir klestėjo įtraukdama naujas mokyklas ir laipsnio programas. Stovykloje buvo įsikūrusi ir kolegija, ir parengiamoji mokykla, skirta aukštųjų mokyklų studentams. 1973 m. Manhattan College tapo bendrakursiu ir priėmė savo pirmąsias moteris bakalauro studijas. Per ateinančius kelis dešimtmečius studentų būrys iš daugumos priemiesčių pakeitė universitetinį daugumą, atidarę naujus gyvenamosios salės bokštus.

Vietos

  • The Bronx

    Manhattan College Parkway,4513, 10471, The Bronx

    Klausimai