Keystone logo
Manipal Academy of Higher Education Dubai

Manipal Academy of Higher Education Dubai

Manipal Academy of Higher Education Dubai

Įvadas

Manipal aukštojo mokslo akademija, Dubajaus universitetinis miestelis yra MAHE (laikoma, kad bus universitetas) filialas, įsikūręs Manipal Indijoje, turintis daugiau nei 64 metus; 400 000 ir daugiau absolventų ir didžiausias privatus šalies universitetas, kuriame kiekvienais mokslo metais priima daugiau nei 28 000 studentų iš 23 disciplinų.

Manipal universitetas, dabar MAHE, įsikūrė Dubajuje, JAE 2000 metais. Šiuo metu jame studijuoja daugiau nei 1800 studentų iš 40 ir daugiau tautų visame pasaulyje ir yra Indijos daugiadalykinis universitetas regione.

2011 m. Rugsėjo mėn. „MAHE Dubajus“ persikėlė į savo moderniausią modernų miestelį. Išsiplėtęs daugiau nei 750 000 kvadratinių pėdų užstatytas plotas, išsiplečiantis miestelis gali priimti daugiau nei 5000 studentų. Naujajame Dubajaus tarptautinio akademinio miesto (DIAC) miestelyje yra ne tik šiuolaikiškos, auditorijos, bet ir modernios inžinerijos, vadybos, biotechnologijų ir informacinių technologijų laboratorijos. Čia įsikūrusios ir geriausios regiono studijos bei dirbtuvės programoms. žiniasklaidos ir komunikacijos bei interjero dizaino srityse.

Universiteto miestelyje taip pat yra išsiplėtusi biblioteka, kavinė, gausios sportinės patalpos lauke ir lauke, įskaitant lengvosios atletikos trasą, teniso kortus, sporto salę, fitneso centrą ir poilsio centrą berniukams ir mergaitėms. Visame miestelyje veikia „Wi-Fi“ ryšys.

Dubajuje, ne tik akademiniuose studentuose, studentai gausiai susipažįsta su popamokiniais, sportiniais ir kitais kultūriniais renginiais.

Priežastys, kodėl verta rinktis bakalauro programą „MAHE Manipal“, Dubajaus miestelyje

 • Labai patyrę ir iškilūs fakultetai - daugiau nei 60 metų kompetencijos
 • Į taikymą orientuota ir pramonėje suderinta programa
 • Specialios paskirties vietos ir palaikymo paslaugos
 • Geriausias klasės laboratorijose ir įrenginiuose
 • Išplėstiniai globalūs bendradarbiavimai ir akademinės partnerystės
 • Plačios lauko ir vidaus sporto priemonės
 • Studentai iš 40 šalių

Atsiliepimas

"Būtent per mano tarptautinį akademinį vizitą Vietname aš galėjau geriau ištirti save kaip asmenybę ir peržengti savo ribas."
Bhavana
Alumni Manipal aukštojo mokslo akademija - MAHE, Dubajaus miestelis

"Tai maloni vieta susitikti su žmonėmis iš įvairių pasaulio kampelių."
Prashid Poonith
„StudentManipal“ aukštojo mokslo akademija - MAHE, Dubajaus miestelis

„Patirtis, kurią įgijau dirbdama čia esančių studentų klubų veikloje, bandydama pasiekti realius tikslus, yra tai, kas manyje pasirodė geriausia“.
Aleksas Anto
AlumniManipal aukštojo mokslo akademija - MAHE, Dubajaus miestelis

"MAHE Dubajus tapo namais nuo namų. Man patinka užsiėmimai ir tai, kaip mano dėstytojai iš tikrųjų domina kiekvieną studentą."
D'Atra Monroe
Studentų „Manipal“ aukštojo mokslo akademija - MAHE, Dubajaus miestelis

Vietos

 • Dubai

  G04,Dubai International Academic City (DIAC) PO Box 345050, , Dubai

  Klausimai