Keystone logo
Mansfield University Politikos mokslų dailės bakalauro laipsnis
Mansfield University

Politikos mokslų dailės bakalauro laipsnis

Mansfield, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

* Studento mokestis už mokslą: 315 USD už kreditą. Mokestis už studijas nerezidentams: 630 USD už kreditą. Papildomi mokesčiai gali būti taikomi.

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Politikos mokslas yra plati socialinių mokslų disciplina, skirta JAV, kitų šalių ir tarptautinės sistemos vyriausybės ir politikos studijoms. Mūsų pagrindinis tikslas yra parengti studentus gerai suvokti disciplinos ir įgūdžių rinkinį, kuris yra pagrindas karjeros bet kurioje srityje po baigimo.

Politikos mokslų studija yra puikus pagrindas mokytis naujų įgūdžių ir žinių, kurios gali būti taikomos beveik bet kurioje srityje. Kaip drausmė, pagrindinis dėmesys skiriamas politiniam procesui ir įvairių politinių sistemų institucijoms, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas. Tačiau politikos ir vyriausybės analizė dažnai apima kitas disciplinas, tokias kaip istorija, ekonomika, filosofija, sociologija, antropologija, psichologija, verslas, baudžiamoji teisena ir kt. Šis aiškiai daugiadisciplinis požiūris prisideda prie išsamių absolventų, kurie, žinoma, veda juos įvairiose karjeros srityse. Be to, didžiausias dėmesys skiriamas problemoms nagrinėti iš daugybės perspektyvų, dėmesio faktinėms detalėms ir būtinybei nuolat plėtoti ir persvarstyti platesnes teorines idėjas. Šią akademinę patirtį vėliau naudoja absolventai bet kokioje karjeroje, kurią jie nori siekti.

Politikos mokslų programa pabrėžia, kad bus sukurtas pagrindinis įgūdžių rinkinys, kuris padidins absolventų ilgalaikes karjeros perspektyvas. Konkrečiai kalbant, mūsų kursai pabrėžia skaitymo supratimo, kritinio ir analitinio mąstymo, rašymo ir žodinio bendravimo įgūdžių svarbą. Studentams, kurie pasirenka pažangias švietimo galimybes baigus studijas, pavyzdžiui, teisės mokyklos ar antrosios pakopos mokyklos, šie įgūdžiai yra pagrindinis būsimos akademinės sėkmės pagrindas. Kiti studentai nori tiesiogiai patekti į darbo jėgą, o tie patys įgūdžiai yra plačiai taikomi politikoje, versle, žurnalistikoje, viešajame administravime, baudžiamojoje teisėje, komunikacijose, rinkodaros ir tyrimų srityse. Paprasčiausiai pabrėžti, kad įgūdžiai yra skirti tam, kad mūsų absolventai galėtų sėkmingai siekti beveik bet kokio karjeros. Iš tikrųjų mūsų naujausi absolventai pasirinko karjerą, susijusią su politika, vyriausybė, verslas, švietimas, teisė ir baudžiamoji teisena.

Studentai programoje kuria plačią žinias apie politiką ir vyriausybę, kuri teikia du kitus tikslus. Pirma, faktinis vyriausybės ir politikos pagrindas yra tas dalykas, kurį mes naudojamės pagrindiniams įgūdžių skaitymui, analizei ir komunikacijai plėtoti. Žinios apie pagrindines vyriausybės struktūras ir politinio elgesio taisykles yra pagrindas kontrastuoti ir taikyti skirtingas ideologines ir filosofines politikos perspektyvas. Antra, tvirta žinių bazė padeda padėti studentams (ir galiausiai absolventams) vadovauti ir pilietiškam dalyvavimui. Kitaip tariant, žinios apie politines sistemas suteikia studentams svarbų pranašumą įsitraukti į politinį dalyvavimą ir propagavimą.

Politikos mokslų studijų programa atspindi mūsų plataus masto politikos perspektyvą, apimančią kursus, apimančius JAV politiką, regioninę politiką ir tarptautinius santykius. Tai apima pirmininkavimo ir kongreso kursus, valstybės ir vietos politiką, kampanijas ir rinkimus, pilietinį dalyvavimą ir dalyvavimą, JAV užsienio politiką ir teismus bei Konstituciją. Departamentas taip pat siūlo kursus apie konkrečius regionus, pvz., Lotynų Ameriką ir Artimuosius Rytus, taip pat teminius kursus apie pasaulinį demokratizavimą, politinę ekonomiką, terorizmą, žmogaus teises ir tarptautinį aktyvumą bei tarptautines organizacijas. Be to, studentai skatinami imtis papildomų kursų, turinčių reikšmingą politinį turinį už departamento ribų.

Politikos mokslų pagrindinis reikalauja iš viso 37 kreditų (paprastai 13 kursų) ir suteikia studentams maksimalų lankstumą siekti savo interesus. Būtini tik keturi kursai: pagrindiniai kursai kiekviename iš trijų pagrindinių sričių (Amerikos politika, lyginamosios politikos ir tarptautiniai santykiai) ir vienas kursas socialinių mokslų metodologijoje. Likusius kursus studentas gali pasirinkti, atsižvelgiant į susidomėjimą ir prieinamumą. Daugeliu atvejų kursai yra santykinai nedideli, o studentai gauna individualų dėmesį. Politikos mokslų specialistai glaudžiai bendradarbiauja su patarėjais per visą programą, kad pasirinktų tinkamus kursus tiek disciplinoje, tiek bendrojo lavinimo programoje (reikalaujama iš visų absolventų). Kaip nedidelė, tačiau auganti programa, mes dirbame, siekdami patenkinti įvairius mūsų didžiųjų poreikius ir interesus, kai rengiame juos labai konkurencingam pasauliniam darbo jėgai.

Visos didžiosios bendrovės yra skatinamos, bet nereikalaujamos, apsvarstyti tris pagrindines galimybes Mansfield University . Pirma, mes tvirtai remiame užsienio kalbos mokymą. Užsienio kalbos įgūdžių ugdymui reikia sunkaus darbo ir atsidavimo, tačiau nauda apima geresnį supratimą apie pasaulinę kultūrą, būdą, kaip atskirti absolventus nuo konkurencijos ir tolesnį kritinio mąstymo įgūdžių tobulinimą. Antra, mes primygtinai reikalaujame didžiųjų bendrovių pasinaudoti mūsų išsamiais studijų užsienyje variantais. Pusmečio patirtis bet kurioje užsienio šalyje moko studentus apie tikslinę šalį, apie JAV ir apie save. Daugeliu atvejų, kai užsienyje, studentai gali mokytis kursų, susijusių su pagrindiniais (ir bendrojo lavinimo) reikalavimais. Kai kurie užsienyje studijuojantys dalykai nereikalauja užsienio kalbos. Galiausiai mes labai rekomenduojame, kad mūsų specialistai gautų praktinės patirties per stažuotes. Mes esame Vašingtone ir Harisberge dirbantiems dieninių internų, dirbdami vyriausybinėse įstaigose ir interesų grupėse. Neformalaus darbo stažuotes galima organizuoti vietoje per semestrą ir vasarą. Iki 6 kreditų gali būti pritaikytas prie pagrindinių; visi kreditai skaičiuojami pagal gradacijos reikalavimus.

Programos tikslai

Mūsų programa bus:

 • Pateikite akademiškai sudėtingą mokymo programą, pagrįstą politikos mokslų sritimis: Amerikos politika, lyginamoji politika (politika tarp šalių) ir tarptautiniai santykiai (politika tarp šalių).
 • Skatinti savarankišką mąstymą, išsamią analizę ir kritines perspektyvas problemoms ir problemoms.
 • Įtraukti dėkingi už politikos sudėtingumą ir pilietinio dalyvavimo svarbą.

Programos rezultatai

Studentas:

 • nustatyti ir paaiškinti pagrindinius principus, veikėjus, institucijas ir procesus, susijusius su politiniu mokslu.
 • susieti dabartinius įvykius su politine moksle.
 • kurti analitinius argumentus, paremtus įrodymais.
 • ištirti politinius reiškinius, naudojant socialinių mokslų metodus.
 • veiksmingai perduoti idėjas ir informaciją.

Reikalavimai

Politikos mokslų bakalauro laipsnį sudaro 37 kreditai. Visi didžiosios bendrovės privalo turėti šiuos reikalingus kursus (16 kreditų):

 • PHL 2205 Teisė, moralė ir įgaliojimai
 • PSC 2201 Įvadas į Amerikos vyriausybę
 • PSC 2210 "Tarptautinių santykių įvadas"
 • PSC 2212 Įvadas į lyginamąją politiką
 • PSC 3308 Socialinių mokslų tyrimo metodai
 • PSC 4444 Politikos mokslų seminaras (1 kreditas)

Studentai taip pat privalo turėti papildomą 21 kreditą politinių mokslų pasirenkant. Tačiau 15 iš 21 kreditų turi būti iš viršutinės dalies politologijos kursų (3000 ar 4000 lygių).

Studentai taip pat privalo pasirinkti nepilnametį (konsultuojantis su patarėju), nebent jie baigė antrus užsienio kalbos metus.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Socialinės politikos bakalauro laipsniai (bendruomenės plėtra)
  • Johannesburg, Pietų Afrikos Respublika
 • Tarptautinių santykių bakalauras: žmogaus teisės
  • Prague, Čekija
 • Pagyrė bakalauro laipsnį konfliktų studijose
  • Ottawa, Kanada