Keystone logo
Marietta College

Marietta College

Marietta College

Įvadas

Po ketverių „Marietta“ metų nebūsite toks pat. Esama situacija čia nesustabdo. Aplinkoje, kurioje mes švenčiame smalsumą, įkvepiame nepriklausomybę ir giriame atkaklumą, kaip galėtumėte išlikti tokie patys? Profesoriai pakvies jus gilintis į nepriklausomus projektus ir stažuotes. Po treniruotės treneriai pareikalaus papildomų pakartojimų. Draugai palaikys kiekvieną jūsų žingsnį. „Marietta“ pasirodys pasiruošęs pakeisti pasaulį.

Taigi, grįžkime prie pirminio klausimo: „Kodėl Marietta College ? Štai kodėl mes manome, kad Marietta.

„US News & World Report“ kasmetinis geriausių Amerikos koledžų indeksas (pastaruoju metu kaip „Top-10“ mokykla Vidurio Vakaruose) „Marietta“ nuolat tituluojama viena geriausių privačių kolegijų vidurio vakaruose. „Forbes.com“ reitingavo Marietta į 30 procentų visų JAV kolegijų ir universitetų, o „The Prinstono apžvalga“ nuolat skelbia kolegiją kaip „geriausią vidurio vakarų koledžą“. 2015 m. „Brookings“ institucija reitingavo koledžus pagal didžiausią pridėtinę vertę, nepriklausomai nuo specialybės. Marietta College buvo įspūdingas 7 -asis visoje šalyje.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Marietta

    5th Street,215, 45750, Marietta

    Klausimai