Keystone logo
Maryville College

Maryville College

Maryville College

Įvadas

Maryville College yra idealioje vietoje, Merilvilyje, Tenesio valstijoje, tarp Didžiųjų dūminių kalnų nacionalinio parko ir Trečio pagal dydį valstijos miesto Noksvilio. Žinoma, kad ji siūlo savo studentams griežtą ir labai asmeninę patirtį, Maryville College yra nacionaliniu mastu aukštojo mokslo institucija, sėkmingai bendradarbiaujanti su kitais laisvaisiais menais ir profesiniu pasirengimu. Įkurta 1819 m., Maryville yra 12 -oji seniausia kolegija pietuose ir palaiko ryšius su presbiterionų bažnyčia (JAV). Bendras 2016 m. Rudens semestro dalyvių skaičius yra 1198.

Maryville College rengia studentus už pilietiškumo ir lyderystės gyvenimus, nes kiekvienas iššūkis siekia ieškoti tiesos, išsiplėsti išmintimi, dirbti teisingumu ir skirti kūrybiškumą bei tarnavimą pasaulio žmonėms.

Maryville College yra bakalauro, laisvųjų menų, gyvenimo bendruomenė tikėjimo ir mokymosi įsišaknijusi Presbyterian / Reformed tradicija tarnauja visų amžiaus grupių ir fone studentams.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Maryville

    502 E. Lamar Alexander Pkwy, 37804, Maryville

Klausimai