Keystone logo
Messenger College

Messenger College

Messenger College

Įvadas

Messenger College yra juridinis asmuo, veikiantis pagal Teksaso valstijos įstatus. Messenger College yra nacionalinė kolegija, vykdanti Sekminių Dievo Bažnyčią Jungtinėse Valstijose. Jos ministrai, misionieriai, mokytojai ir kiti specialistai tarnauja savo rinkimų apygardai ir kitiems JAV užsienyje. Sekminių Dievo bažnyčią sudaro 1134 bažnyčios JAV. Konfesijos ryšys su trečiojo pasaulio tautomis apima 3365 bažnyčias ir pastatus, 107 mokyklas ir mokymo centrus bei daugybę pagalbos programų, teikiančių maistą, drabužius ir susijusias žmonių priežiūros paslaugas.

„ Messenger College darbuotojai ir dėstytojai yra susitelkę į XXI amžiaus šimtmečio besikeičiančių Sekminių lyderių kūrimą. Mūsų studentai yra susitelkę į savo pašaukimą ir tobulėjimą kaip lyderiai. Mūsų vadovybė ir valdyba yra sutelkta į mūsų misiją.

Messenger College yra Transnacionalinės krikščioniškų kolegijų ir mokyklų asociacijos (TRACS) narys, kuriam TRACS akreditavimo komisija suteikė II patvirtinimą dėl jos akredituotos II kategorijos institucijos statuso.

Vietos

  • Bedford

    Brown Trail,2705, 76021, Bedford

    Klausimai