Keystone logo
McMaster University Faculty of Humanities

McMaster University Faculty of Humanities

McMaster University Faculty of Humanities

Įvadas

Apie humanitarinius mokslus

Kas mes esame? Humanitarinį fakultetą sudaro daugiau kaip 125 fakultetų, dirbančių visu etatu ir ne visu etatu, tyrimai ir dėstymas devyniose katedrose. Daugiau nei 3000 bakalauro, magistro ir daktaro laipsnių Į mūsų programas yra įtraukti studentai iš visos Kanados ir viso pasaulio. Jie prisijungia prie daugybės tūkstančių, kurie baigė humanitarinių mokslų programas „McMaster“ nuo pat jos įkūrimo 1887 m.

Institucijos paskelbta vizija yra geras jos giliausių vertybių ir stipriausių siekių rodiklis. Mūsų fakulteto vizija yra sutelkta į kompetenciją tyrimų, inovacijų ir mokymo srityse. Aišku, vizijos yra niekas be laimėjimų. „McMaster“ humanitarinių mokslų pasiekimai yra visur: pradedant mokslinių tyrimų projektais ir inovatyviu mūsų fakulteto dėstymu, baigiant intelektualiniu ir socialiniu studentų įsitraukimu į „McMaster“ ir platesnį pasaulį.

Mūsų istorija

Humanitarinis fakultetas pirmą kartą atsirado dėl 1976 m. McMasterio universiteto įstatymo. Aktas oficialiai pradėjo moderniąją erą, sukurdamas Verslo, inžinerijos, Sveikatos mokslų, Humanitarinių, Mokslo ir Socialinių mokslų fakultetus. Visos nuorodos į humanitarinius mokslus iki 1976 m. Pateko į dailės kontekstą (1968–1976), o Menų ir mokslo fakultetas nuo 1930 m. (Kai universitetas duris atvėrė Hamiltone, Ontarijas) iki 1968 m.

Humanitarinių mokslų vizija

Santrauka

Laisvieji menai yra kiekvieno didžiojo universiteto pagrindas. McMasterio universitete mes tikime laisvųjų menų misija, kuri remiasi mūsų įvairių disciplinų stipriosiomis pusėmis.

Mūsų fakultetas yra įsipareigojęs:

 • Siekiama kompetencijos tyrimų srityje, mokymo inovacijų ir scenos meno kūrybiškumo.
 • Skatinti kritinę refleksiją ir loginį mąstymą per rašytinę ir žodinę išraišką.
 • Pripažindami mūsų universiteto, tautos ir pasaulio kultūrų įvairovę.
 • Įveskite savo studentams atsakingo ir jautraus pasaulinio pilietiškumo svarbą per kultūrinę savirefleksiją, etinius samprotavimus ir istorinį supratimą.
 • Žinome kalbų ir naujos žiniasklaidos, kaip priemonės, leidžiančios atverti savo mintis naujiems bendravimo ir supratimo būdams, vertę.
 • Įsitraukimas į naujas tyrimų sritis, įskaitant muzikos, kalbos ir komunikacijos pažintines dimensijas.
 • Apibrėždamas laisvojo meno meną XXI amžiuje, kuris paruošia mūsų studentus svarbiausiems naujos kartos iššūkiams.
126286_test-image.jpg

Vizija

Humanitarinių mokslų fakultetas yra skirtas ugdyti mokymo ir tyrimų aplinką, atspindinčią aukščiausius mūsų disciplinų standartus, ir imtis iniciatyvos naujose tarpdisciplininio tyrimo ir pedagogikos srityse. Menų srityje mes ir toliau siekiame pusiausvyros tarp geriausių humanitarinių mokslų tradicijų ir naujų žinių formų, atsirandančių disciplinų sankryžose ir tarp jų. Mokydamiesi iš praeities ir aktualių problemų, su kuriomis susiduria šiandieninis globalus pasaulis, mes skatiname pažangą žiniose, kurios daro novatoriškus ir teigiamus skirtumus įvairiuose mūsų studentų gyvenimuose.

Misija

Akademinio konsultavimo tarnybos misija yra padėti Humanitarinių mokslų fakulteto studentams realizuoti visą jų potencialą. Akademinis patariamasis personalas bendrauja su studentais įvairiomis aplinkybėmis, įvertindamas jų poreikius ir išmokydamas naršyti aukštojo mokslo sistemą. Mes dirbame su studentais kurdami ir įgyvendindami individualius planus, siekdami tiek akademinių, tiek asmeninių tikslų.

Įstoję į fakultetą, studentai yra suporuojami su konsultantu, kuris jiems padės nuo visų pirmųjų kursų iki studijų baigimo atsižvelgiant į visus jų akademinius poreikius.

Akademiniai patarėjai teikia paramą šiose srityse:

 • Individualių ugdymo tikslų nustatymas.
 • Programos ir kursų registracija.
 • Akademinių nuostatų aiškinimas.
 • Akademinio darbo apgyvendinimas.
 • Prireikus tyrinėti kitus universiteto miestelio išteklius.

Pagrindinės naujos iniciatyvos ir vartai

Fakultetas pasiūlė penkias naujas iniciatyvas, kad būtų galima tobulinti šią įdomią laisvųjų menų darbotvarkę. Remdamiesi savo stipriosiomis pusėmis, iniciatyvos yra reikšmingos naujos galimybės mokytis ir atrasti. Kai kurios iš šių iniciatyvų ras savo namus naujajame Laisvųjų menų pastate: kitos bus kur kitur. Visi jie kerta vienas kitą ir palaiko vienas kitą, laikydamiesi nurodymų, nurodytų kampanijos dokumentuose, ir mūsų pačių vizijos.

 • Visuotinio pilietybės ir kultūros centras.
 • Kalbos mokymosi bendrieji dalykai.
 • Wilsono Kanados istorijos institutas.
 • Scenos menų centras
 • Humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimų institutas.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Hamilton

  1280 Main Street West Hamilton, , Hamilton

Klausimai