Keystone logo
McMaster University Faculty of Humanities Gerb. Graikijos ir romanistikos menų bakalauras
McMaster University Faculty of Humanities

Gerb. Graikijos ir romanistikos menų bakalauras

Hamilton, Kanada

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Įvadas

Būdami graikų ir romėnų studijų studentais, būsite supažindinti su Senovės Graikijos ir Romos tautomis, jų visuomenėmis ir istoriniais įvykiais, nuo kurių jos buvo atskirtos. Turėsite galimybę tyrinėti senąsias Viduržemio jūros pasaulio civilizacijas, kurios klestėjo maždaug nuo 2500 m. pr. Kr. iki 500 m. mūsų eros, kurių didžiulis poveikis Vakarų tradicijos raidai tebėra jaučiamas ir šiandien.

Graikų ir romėnų studijų katedros studentai tyrinėja tris pagrindines tyrimo sritis – meną ir archeologiją, senovės istoriją ir socialinį gyvenimą bei kalbą ir literatūrą (pradedančiųjų kursai siūlomi senovės graikų ir lotynų kalbomis).

Studentai, besidomintys archeologija, turėtų ištirti tarpdisciplininį archeologijos pagrindinį dalyką, kurį kartu siūlo Graikijos ir Romos studijų katedra, Geografijos ir geologijos mokykla ir Antropologijos katedra. Studentai studijuoja įvairius menus ir mokslus, susijusius su archeologijos praktika, ir gali įgyti praktinės archeologinių kasinėjimų patirties.

Kad studentai galėtų dalyvauti II lygio graikų ir romėnų studijų programoje, į savo I lygio programą turi įtraukti 3 graikų ir romėnų studijų vienetus, graikų arba lotynų kalbos.

Graikų ir romėnų studijų programos studentai gali pasirinkti kursus iš šių polaukių:

  • Senovės istorija ir visuomenė.
  • Senovės filosofija.
  • Klasikinė archeologija ir dailės istorija.
  • Klasikinė vertimo literatūra.
  • Graikų kalba ir literatūra.
  • Lotynų kalba ir literatūra.

Graikijos ir romanistikos katedrai ir humanitarinių mokslų (studijų) asocijuotajam dekanui pritarus, studentai, baigę 60 darbo vienetų graikų ir romanistikos pagyrimų programoje, gali pakeisti visą arba dalį savo III lygio darbų kursais. studijuoti universitete ar lygiavertėje institucijoje užsienyje. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į departamentą. Studentai gali gauti iki šešių kreditų už archeologinius lauko darbus patvirtintoje Graikijos ar Romos vietoje. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į skyrių.

Studentai, ketinantys baigti graikų ir romėnų studijų srities magistrantūros studijas, turėtų atkreipti dėmesį, kad dauguma universitetų, siūlančių tokias programas, reikalauja bakalauro studijų graikų ir lotynų kalbomis. Šie studentai yra labai skatinami įtraukti graikų ir lotynų kalbos kursus kuo anksčiau į savo programą. Studentai, ketinantys baigti graikų ir romėnų studijų srities magistrantūros studijas, primygtinai raginami į galutinį savo programos lygį įtraukti disertacijos kursą (GRKRMSTU 4T06).

Graikijos ir romanistikos specialybių karjera

Kultūros paveldo administracija

Muziejaus kuratorius

Skaitmeniniai ryšiai ir interneto dizainas senovės pasaulio virtualios tikrovės rekonstrukcijoms

Tarptautinių santykių konsultantas

Technikos kompanijų tyrėjas

NVO tyrėjas

Vyninės savininkas

Leidyba

Bibliotekininkas / archyvaras

Politinis patarėjas

Mokytojas (su pagyrimu)

Universiteto administracija

Gydytojas: didžiausias sėkmės rodiklis JAV medicinos ir teisės mokyklose yra graikų ir romėnų studijų absolventai (Princeton apžvalga)

Kita informacija

Studentai gali gauti akademinį kreditą studijuodami graikų ir romėnų studijų katedroje archeologiniams lauko darbams patvirtintoje graikų ar romėnų vietovėje. McMaster tyrimų grupė šiuo metu tiria senovės graikų gyvenvietes Metaponto Italijoje.

Apie Mokyklą

Klausimai