Keystone logo
© Middlesex University Mauritius
Middlesex University Mauritius

Middlesex University Mauritius

Middlesex University Mauritius

Įvadas

Middlesex University Mauritius 1600 studentų gauna naudos iš tarptautinio poveikio bendraudami su įvairia tarptautinių studentų iš 45 šalių bendruomene. Be to, mūsų studentai turi galimybę tobulinti savo pasaulinę perspektyvą sklandžiai pereidami į vieną iš kitų mūsų miestelių Londone ar Dubajuje. Mūsų programų ir bendruomenės etoso pagrindas yra dėmesys esminiams įgūdžiams ir tarpdalykinėms kompetencijoms, kurios apima ne tik akademinį pasaulį, ugdant socialinį sąmoningumą ir atsakingo pilietiškumo ugdymą.

Mūsų mokymo programoje integruoti praktiniai, darbu pagrįsti moduliai ir į įgūdžius orientuoti komponentai, suteikiantys visapusišką pasirengimą sėkmingai karjerai įvairiuose sektoriuose. Middlesex University Mauritius turi gyvybingą ir dinamišką darbuotojų ir studentų komandą, kuri prižiūri ir padeda įvairiai užklasinei veiklai, klubams ir sporto programoms. Įsipareigojusi praturtinti bendrą studentų patirtį, komanda stengiasi sudaryti galimybes socialiniam įsitraukimui, asmeniniam tobulėjimui ir fizinei gerovei. Mūsų užimtumo tarnyba skirta didinti studentų pasirengimą profesiniam pasauliui. Jame teikiama įvairi parama ir gairės, padedančios studentams išsiugdyti esminius įsidarbinimo įgūdžius, orientuotis karjeros Pathways ir sėkmingai pereiti prie darbo jėgos.

Vykdydama seminarus, karjeros konsultacijas, gyvenimo aprašymo kūrimą ir pagalbą įsidarbinant, Įdarbinimo tarnyba atlieka pagrindinį vaidmenį ruošiant studentus darbo rinkos iššūkiams. Mūsų gerovės komanda atlieka labai svarbų vaidmenį puoselėjant rūpestingumo, atsparumo ir bendruomeniškumo kultūrą universitete, pripažįstant, kad holistinis požiūris į studentų gerovę yra būtinas siekiant akademinės sėkmės ir asmeninio tobulėjimo. Middlesex University Mauritius iš naujo apibrėžiame akademinio meistriškumo trajektoriją, užtikrindami, kad jūsų potencialas būtų pripažintas ir išnaudotas, taip sudarydami sąlygas neprilygstamai mokymosi patirčiai. Jūsų ateitis prasideda čia, peržengiant įprastus apribojimus ir pasinaudojant neribotomis galimybėmis, kurias suteikia mūsų pritaikytos programos.

Universiteto ypatybės

Pasiruoškite studijų ir nuostabios socialinės patirties deriniui

Apgyvendinimas

Raskite savo naujus namus – siūlome daugybę variantų, atitinkančių kiekvieno studento poreikius ir biudžetą. Padėsime išsirinkti mūsų gyvenamojoje vietoje arba privačioje nuomoje.

Važiavimas į miestelį

Ką reiškia gyventi namuose, kai mokaisi, ir parama norint suderinti universiteto ir namų gyvenimą.

Gyvenimas miestelyje

Jauskitės kaip namuose universiteto miestelyje, užmegzkite visą gyvenimą trunkančias draugystes ir įgykite vertingų įgūdžių savo ateičiai.

Įranga

Ištirkite išskirtines mokymosi ir socialines erdves, dėl kurių mūsų miestelis yra vienas geriausių saloje.

Studentų parama

Švietimo patarimai, konsultacijos – mūsų draugiška ir palaikanti bendruomenė yra jums.

Sportas ir fitnesas

Būkite aktyvūs ir pajuskite komandinę dvasią mūsų sporto salėje, sporto komandoje ir nemokamuose užsiėmimuose naujoms veikloms išbandyti.

  Priėmimai

  Welcome to our Applicant Portal

  We're really happy that you are interested in studying at Middlesex University Mauritius

  You can use this portal to:

  Padarykite paraišką ir įkelkite dokumentus, patikrinkite programos atnaujinimus.

  International applicants

  Dabar galite pateikti paraišką pradėti 2024 m. rugsėjo mėn.

  Once you have registered, click on Mauritius Campus to select your program, otherwise you will be applying to Middlesex University London.

  We currently cannot accept applications from Punjab and Haryana. This is due to the high volume of applications and the time that is needed to undertake necessary document verification checks. Please contact our regional offices for information

  Vietos

  • Flic en Flac

   Middlesex University Mauritius, Coastal Road, 90203, Flic en Flac

  Klausimai