Keystone logo
Medaille College

Medaille College

Medaille College

Įvadas

Medaille College yra privati, ne sektantiška ketverių metų kolegija, turinti miestelius Bafalyje ir Ročesteryje bei siūlanti internetines programas. „Medaille“ sutelkia dėmesį į jūsų sėkmę, siūlydama bakalauro ir magistro studijų programas praktinėse praktikuojančiose mokymosi aplinkose miestelyje ir bendruomenėje.

Ruošiame jus įsipareigojimui visą gyvenimą siekti pilietinio tvarumo ir profesinės sėkmės, suteikdami jums galimybę anksti pradėti mokytis karjeros. Jūs darote daugiau nei mokotės iš vadovėlių. Dirbdamas mokaisi. Užuot skaitę, kaip taikyti psichoterapijos praktiką, seanso metu stebite tikrus profesionalus. Vietoj to, kad studijuotumėte senus verslo planus, dirbate su komanda, kad sukurtumėte naujus planus, kurie sutaupytų tikrų Bufalo verslų.

Jūsų bendruomenė yra jūsų klasė Medaille College . Mokymasis tęsiasi per keturias auditorijų salės sienas. Jūs išeinate į lauką ir sprendžiate realias problemas, susijusias su jūsų vietos bendruomene. Sukurkite algoritmą, kuris geriau suderintų mentorius su jaunimu grupėje „Big Brothers Big Sisters“. Taip Medaille'as moko jus būti etišku, pilietiškai atsakingu asmeniu visą savo gyvenimą.

Santykiai, kuriuos kuriate „Medaille“, taip pat tęsiasi visą gyvenimą. Tą dieną, kai atvykstate į miestelį, pradedate kurti profesionalų tinklą. Jūsų instruktoriai su jumis elgiasi mažiau kaip su studentu, o su būsimu kolega. Mūsų absolventai visada grįžta į miestelį, kur rengia specialias pranešėjų serijas, diskusijas diskusijose ar tiesiog sako: „Labas“. Tapę „Medaille“ šeimos nariais, turite palaikymo sistemą, kuri neapsiriboja mūsų Buffalo miesteliu, nes Medaille absolventai daro skirtumus visame pasaulyje.

Vietos

  • Buffalo

    Agassiz Circle,18, 14214, Buffalo

  • Rochester

    South Winton Road,1880, 14618, Rochester

    Klausimai