Keystone logo
Medgar Evers College

Medgar Evers College

Medgar Evers College

Įvadas

Medgar Evers College išsiskiria tuo, kad yra jauniausias iš ketverių metų vyresniųjų kolegijų Niujorko miesto universitete. Septintojo dešimtmečio pradžioje Centrinės Bruklino bendruomenė pripažino poreikį ir išreiškė norą turėti vietinę viešąją kolegiją. Per įvairias bendruomenines organizacijas, įskaitant, bet neapsiribojant, „Bedford-Stuyvesant Restoration Corporation“, Centrinę Bruklino koordinavimo tarybą ir NAACP, taip pat per savo vietos išrinktus pareigūnus Centrinio Bruklino gyventojai kreipėsi į miesto aukštojo mokslo tarybą. Niujorke su šiuo prašymu.

Įvairių bendruomeninių organizacijų nariai sudarė Bedfordo-Stuyvesanto švietimo poreikių ir paslaugų koaliciją, kuri buvo pagrindinė sąsajos su aukštojo mokslo taryba priemonė. Po daugybės diskusijų ir didelio bendruomenės gyventojų bei koalicijos dalyvavimo, 1967 m. Lapkričio 17 d. Aukštojo mokslo taryba „patvirtino bendruomenės kolegijos VII rėmimą, nurodydama ketinimą priimti studentus į 1969 m. Rudenį. "

1968 m. Vasario 13 d. Aukštojo mokslo taryba paskelbė, kad kolegija įsikurs Bruklino Bedfordo-Stuyvesanto rajone. 1969 m. Sausio 27 d. Valdyba pritarė įsteigti „eksperimentinę ketverių metų profesinių studijų kolegiją, siūlančią tiek karjeros, tiek perkėlimo ir bakalaureato laipsnius“, kuri būtų įsikūrusi Bruklino Bedfordo – Stuyvesanto rajone. įsteigta vietoje anksčiau patvirtinto, bet nepradėto naujo VII bendruomenės kolegijos, ir nurodė atitinkamai pakeisti miesto universiteto pagrindinį planą. " Šiai akcijai pritarė Regentų akcija 1970 m. Kovo 20 d.

1970 m. Balandžio 14 d. Aukštojo mokslo bylų taryba atspindi valdybos veiksmus, kurie pakeitė 1968 m. Pagrindinį planą, kad būtų išbrauktas septintasis Bendrijos kolegijos numeris, o vietoj jo išvardytas „Senior College“, „XVII kolegija, Mid-Brooklyn, Initial Facilities, Estimated“. Kaina: 10 000 000 USD “. 1970 m. Liepos 30 d. Kolegija buvo oficialiai įsteigta, kai gubernatorius Nelsonas A. Rockefelleris pasirašė teisės aktus, patvirtinančius „eksperimentinės ketverių metų profesinių studijų kolegijos, siūlančios tiek karjeros, tiek perkėlimo asocijuotus laipsnius ir bakalaureato laipsnį“, įsteigimą.

Galiausiai, 1970 m. Rugsėjo 28 d. Aukštojo mokslo taryba patvirtino Kolegijos bendruomenės tarybos rekomendaciją, kad kolegijos pavadinimas yra „ Medgar Evers College , pagerbiant nukentėjusį pilietinių teisių lyderį Medgar Wiley Evers (1925–1963). Pripažindami tai, rugsėjo 28 Medgar Evers College kaip „įkūrėjų diena“.

1970 m. Gruodžio 2 d. Medgar Evers College bendruomenės taryba, kuriai vadovavo Johnas Enochas ir Aukštojo mokslo taryba, kartu surengė paskelbimo ceremoniją YMCA Monroe gatvėje 139, Brukline. Pirmininkas Enochas pareiškė: „ Medgar Evers College , atspindintis kankinio lyderio, kuris savo gyvenimą paskyrė asmens laisvei, orumui ir asmeniniam išsipildymui, įvaizdį, papildys dar vieną stiprybę augančiam švietimo, ekonominiam, kultūriniam ir centrinės Bruklino bendruomenės ir Niujorko socialiniai fondai “.

E. Everso našlė ponia Myrlie Evers ir du iš trijų poros vaikų į ceremoniją atskrido iš Claremont, Kalifornijos. Ji pristatė ritinį, kuriame buvo minimas „Everso veiksmingas indėlis į žmogaus laisvės ir orumo tikslą. Renkantis Medgar Evers vardą, tikimės, kad jo idėjos įkvėps kolegijos studentus ir dėstytojus siekti tiesos. patikimiausias kelias į žmogaus laisvę ir socialinį teisingumą “.

Bendruomenė tuomet buvo ir tebėra svarbi jėga Kolegijos gyvenime. Kolegijos planavimo ir pirmojo jos prezidento atrankos metodas buvo beprecedentis Aukštojo mokslo tarybos istorijoje. Pirmą kartą vietos bendruomenės atstovai aktyviai dalyvavo sprendimų priėmimo procese. Prezidento paieškos komitete dirbo septyni Bedfordo-Stuyvesanto koalicijos švietimo poreikiams ir paslaugoms nariai. Įgaliota Bendrijos taryba buvo surengta 1970 m. Pavasarį, vadovaujant laikinai einančiam pirmininko pareigas Johnui Enochui.

Visoje Kolegijoje vyraujantis įsipareigojimo ir tarnystės visuomenei jausmas gali būti tiesiogiai priskirtas daugialypiams vaidmenims, kuriuos Bendrijos taryba ir visa bendruomenė atliko kuriant, auginant ir plėtojant šią instituciją.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Brooklyn

    Bedford Avenue,1650, 11225, Brooklyn

Klausimai