Keystone logo
Medix College (all campuses)

Medix College (all campuses)

Medix College (all campuses)

Įvadas

Jau daugiau nei 40 metų „Medix“ koledžas rengia sveikatos priežiūros karjeros mokymus tiems, kurie nori tapti medicinos specialistais. Šiuo metu „Medix College“ turi tris (3) miestelius visame Ontarijuje, kiekviename iš jų yra moderniausios patalpos.

„Medix“ koledžas tiki, kad padeda studentams greitai pasiekti kokybišką išsilavinimą. Visi mūsų studentai gauna praktinius, praktinius kursus, skirtus greitai pradėti savo pasirinktą karjeros kelią. Mes esame įsipareigoję asmenims, siekiantiems į karjerą orientuotų programų, kurios tiesiogiai lemia sėkmingą karjerą! „Medix“ yra aiškus pasirinkimas tiems, kurie šiandien nori pakeisti savo gyvenimą, be to, „Medix“ koledžas taip pat teikia internetines pažymėjimų programas, kurios padės jums siekti karjeros, kurios visada norėjote.

Įvedus neakivaizdines programas ir įvairius internetinius kursus, dabar kaip niekad paprasta išsiugdyti naujus įgūdžius ir pomėgius, netrikdant namų, darbo ar šeimos įsipareigojimų. Jei kada nors norėjote išsiugdyti papildomus įgūdžius ir pomėgius, bet niekada neturėjote laiko, „Medix College“ neakivaizdinės programos yra skirtos jums! Peržiūrėkite mūsų ne visą darbo dieną vykdomas programas, kuriose rasite prieinamų kursų, kurie atitiks jūsų užimtą gyvenimo būdą, pagerins jūsų karjerą ir padės jums gyventi visavertiškai.

Vietos

 • Brampton

  Main Street South,499, L6Y 1N9, Brampton

  Programos

   Įstaiga taip pat siūlo:

   Klausimai