Keystone logo
Meritus University

Meritus University

Meritus University

Įvadas

KAS MES ESAME

77445_DSC_0628_1.jpg

" MERITUS" unikalus požiūris į išsilavinimą, kaip universiteto niša, yra praktinis ir efektyvus tradicinio, šiuolaikinio ir patirtinio mokymosi derinys, užtikrinantis sėkmę. Skirtingai nuo kitų universitetų, kurie orientuojasi tik į akademinę bendruomenę, MERITUS yra įsipareigojusi gaminti gerai apvalius absolventus, galinčius patenkinti dabartinių darbdavių poreikius, įkvėpti sėkmės pranašumų, o aukščiausiose organizacijose jų siekia baigus studijas.

Meritus University buvo įkurtas remiantis šia prielaida. Steigėjas / vykdomasis pirmininkas Tan Sri (Dr.) Halim Mohammadas aistra ir visą gyvenimą patirtį laivybos ir kitų verslo įmonių sukūrė MERITUS.

Kodėl verta rinktis Meritus University ?

77443_DSC_0698_1.jpg

Malaizijos vizija siekti aukštų pajamų ekonomikos reikalauja gerai žinomos darbo jėgos, galinčios turėti įtakos ne tik organizacijai, bet ir plačiajai visuomenei. Jie turi būti pramonės lyderiai, išradingi, kūrybingi, analitiniai, novatoriški, įsipareigoję ir sugebėti prisiimti atsakomybę ir išspręsti sudėtingus klausimus, kurie svarbūs.

Akademinė kompetencija

Norint plėtoti ir gaminti tokius talentus turinčius pramonės lyderius, mūsų pristatymo koncepcija apima visapusišką mokymosi aplinką, kurioje studentai turi tiek teorines žinias, tiek gyvenimo įgūdžius, tiek pasaulinę perspektyvą:

Sukurkite save savo dviejų savaičių simbolių pastato orientacija.

77498_Webp.net-resizeimage15.jpg
77499_Webp.net-resizeimage16.jpg

MERITUS metu visi studentai savo sesijos pradžioje praeina dviejų savaičių asmeninės ir vadovavimo ugdymo programos.

 • Akademinės žinios jūrų ir laivybos verslo, aviacijos, verslo, finansų ir plėtros mokslo srityje.

 • Gyvenimo įgūdžiai, teikiant bendruomenės paslaugas ir socialinę veiklą.

 • Praktika su pirmaujančiomis įmonėmis.

 • Praktinė patirtis, kai studentai turės plaukti į Halim Mazmin Group priklausančius mokymo laivus.

 • Autentiškas mokymasis atliekant realaus gyvenimo atvejų tyrimus ir apsilankymus vietoje.

 • Efektyvūs bendravimo ir pristatymo įgūdžiai.
77446_Webp.net-resizeimage5.jpg

"Career Advantage"

Remiantis aukščiau pateiktu metodu, MERITUS absolventai turės nedelsiant įsidarbinti ir prisidėti prie pramonės. Programoje įtvirtintas lyderystės ugdymas jiems suteiktų reikiamą savo karjeros plėtrą.

"MERITUS" sukūrė didžiulį strateginių partnerių tinklą, kuris sujungtų pramonės specialistus, gerai žinomus savo atitinkamose srityse, tokiose kaip finansai, technologijos, jūrų, logistika, aviacija ir verslas, kad suteiktų savo žinias savo studentams, taip pat suteiktų jiems stažuotes ar įsidarbinimo galimybes. kai jie baigia studijas. Be to, MERITUS dirba kartu su akredituotomis įstaigomis. Visa tai suteiks studentams unikalią mokymosi aplinką, kuri yra kaip niekas kitas.

Teikti jums galimybes mokytis.

77448_Webp.net-resizeimage6.jpg

Meritus University daugiausia dėmesio skiria studento mokymosi rezultatams, o ne tradicinei mokymosi ir mokymosi pedagogikai. Meritus University mes suteikiame studentams galimybę sužinoti, kaip sėkmingai vadovai išmoko pramonei, o tai gali būti tiesioginis supaprastinimas, susitikimas, internetas, e-mokymasis ir elektroninė biblioteka. Mes manėme, kad besimokantieji yra mokymosi proceso savininkai visame mūsų kvalifikacijos lygmenyje. Tačiau tai apims tik pirmąsias 20 proc. To, ką studentai turi įgyti pramonei.

Meritus University toliau teikia patirtinį mokymosi patirtį, suteikiant studentams galimybes įgyti konkrečios patirties, stebėdamas ir apmąstydamas tą patirtį, kuri verčia juos analizuoti ir formuoti išvadas, o vėliau sukurti naujas hipotezes būsimam naudojimui.

Šios sukauptos žinios taip pat sustiprins studentų įgūdžius, tokius kaip vadovavimas, komandinis darbas, bendravimas, derybos, vidutinis mąstymas, sveikas protas, logiškas normavimas ir daugelis kitų žmonių bei socialiniai įgūdžiai, kurie, kaip manoma, sudaro dar 70% reikalavimo pramonei.

77449_Webp.net-resizeimage8.jpg

Meritus University įsikūręs Kvala Lumpūro centre, šalia garsiausių Malaizijos prekybos centrų - "Midvalley Megamall". Koks yra geresnis būdas mokytis ir linksmintis šone. Meritus University siūlo unikalų požiūrį į išsilavinimą, įtraukdamas praktinius ir veiksmingus tradicinės, modernios ir praktiškos mokymosi patirties mišinius, kad užtikrintų sėkmę. Dėl savo jūrinio ir logistikos pagrindo, jūs netgi gausite galimybę eiti į laivą esančius "Tan Sri" (dr.) Halim Mohammado laivus.

77450_Webp.net-resizeimage9.jpg

Be to, jums taip pat bus suteikta galimybė atlikti savo stažuotę su Halim Mazmin grupės, kurią įkūrė Tan Sri (dr.) Halim Mohammadas. Tai iš tiesų atveria dar vieną aspektą mokymosi procesuose - įdomus elementas!

Tarptautiniai studentai turi galimybę ištirti Malaiziją ir studijuoti Meritus University , mes įsitikinsime, kad jūs pasiekiate savo ambicijas.

77451_Webp.net-resizeimage11.jpg

Jūs gausite geriausią iš abiejų pasaulių - ištirti atogrąžų rojų ir tuo pačiu metu turėti galimybę tęsti studijas viename iš Malaizijos aukščiausio lygio universitetų. Iš tiesų nepaprasta proga!

Vietos

 • Kuala Lumpur

  49, The Boulevard, Mid Valley City, Lingkaran Syed Putra,, 59200, Kuala Lumpur

  Klausimai