Keystone logo
Messiah College

Messiah College

Messiah College

Įvadas

Apie Mesijo kolegiją

Mesijo kolegija yra nacionaliniu lygiu įsteigta privati ​​krikščionių kolegija, kurioje yra 3 305 studentų ir magistrantų studentai. Įsikūręs Mechanicsburg, Pa., Mesijas yra tik 12 mylių nuo valstijos sostinės Harisbergo. Kolegiją 1909 m. Įkūrė broliai Kristaus bažnyčioje. Šiandien koledžo tikėjimo bazė yra iš esmės evangelikali ir apima studentus ir darbuotojus iš įvairių denominacijų ir krikščionių tikėjimo tradicijų.

Tapatybės deklaracija

Mesijo kolegija yra krikščionių liberalų ir taikomųjų menų bei mokslo kolegija. Kolegija yra įsipareigojusi priimti evangelikų dvasia, įsitvirtinusia krikščionių bažnyčios anabaptistų, pietistų ir Wesleyo tradicijų.

Misija

Mūsų misija - šviesti vyrus ir moteris dėl intelekto, charakterio ir krikščioniškojo tikėjimo brandos, pasirengusio tarnavimo, vadovavimo ir susitaikymo gyvenimui bažnyčioje ir visuomenėje.

Motyvuotas bendra misija

Pradinis mūsų misijos teiginys - ugdyti studentų "intelekto, charakterio ir krikščioniškojo tikėjimo brandą" - atspindi mūsų bendruomenės bendro tikėjimo integraciją į visus Mesijo kolegijos patirties aspektus. Šis visapusiškas švietimo modelis buvo drąsus mūsų steigėjo SR Smitho vizija daugiau nei prieš 100 metų ir lieka mūsų tapatybės kertiniu akmeniu.

Kiti esminiai Mesijo tarnybos misijos, vadovavimo ir susitaikymo komponentai yra taip pat tvirtai įsitvirtinę mūsų krikščioniškojo tikėjimo kontekste. Mes ne tik tarnaujame, nes tai "teisingas dalykas"; mes tarnaujame, nes Dievas ragina mus atverti savo širdis vargšams ir neturintiems reikalus ir dirbti teisingumui visur, kur vyrauja neteisybė. Mes mokomės vadovauti tikinčiam, kad Jėzus yra mūsų galutinis pavyzdys, vedantis su gailestingumu, pagarba ir meile. Ir dėl mūsų tikėjimo mes esame priversti kurti supratimo ir taikių tiltus, kad pademonstruotų Dievo meilės suderinimą su kitais.

Mūsų universitetas

Mesijas kolegija įsikūrusi priemiestyje, pietinėje centrinėje Pensilvanijoje, esančiame 471 sceniniame akre. Nesvarbu, ar vaikščiate gražioje gatvėje "Yellow Breeches", kuri eina per kampusie, klausydamiesi paskaitos vienoje iš mūsų moderniausių akademinių pastatų, žiūrėdami futbolo žaidimą lauko sporto komplekse, pasitraukiame koncertas mūsų studentų sąjungoje ar tiesiog pramogaudami universiteto miestelio grožį, jūs tikrai būsite jaustis namuose.

Kodėl tu jauisi namuose?

Kadangi Mesijas, tai daugiau nei gražus universitetas. Tai apie svetingumą visam žmogui. Apsilankymas jūsų pirmą kartą? Grįžęs į kampusie savo vyresniems metams? Atsiminkite savo senelius senelės dienai? Nesvarbu, kokia priežastis, jūs visada pasveikinsite draugiški veidai ir tikrai naudingi žmonės, kurie nori jums geriausio.

Aistros kūrimas bendruomenei

Mūsų universitetą sudaro įvairios studentų, personalo ir dėstytojų grupės. Nors mes visi galime ateiti iš skirtingų vietovių ir profesijų, mes pirmiausia skatiname prasmingus santykius mūsų universitetų bendruomenėje.

Nors septyni akademiniai pastatai, 12 gyvenamųjų patalpų, apartamentų, bibliotekos ir daugybė kitų pastatų, skirtų garbinimui, mokymuisi ir studentų gyvenimui, sudaro mūsų fizinį miestelį, daugiau nei 3000 studentų, kurie daro Mesijo gyvenvietę, puoselėja, vykdydami draugystę, aistra Kristus ir akademinės kompetencijos siekis.

Visai šalia

Nors mūsų vaizdingos apylinkės negalima pasakyti, Mesijo apylinkės yra tik kelios automobiliu atstumu nuo netoliese esančių metropolinių zonų. "Harrisburg" valstybinės sostinės restoranų centrai, galerijų muziejai ir sporto centrai yra vos už 15 minučių. Ir užsiėmę Filadelfijos, Baltimorės, Vašingtono ir Niujorko miestai yra per 2-3 valandas kelio automobiliu. Ir kai jūs išgyvenate galimybes, kurias gali pasiūlyti mūsų kaimyniniai miestai, mes džiaugiamės galėdami jus atvykti į mūsų universiteto veiklą!

Vietos

  • Mechanicsburg

    Messiah College see new link One College Avenue Mechanicsburg PA 17055, 17055, Mechanicsburg

    Klausimai