Keystone logo
Messiah College Bakalauras biochemistrtyje
Messiah College

Bakalauras biochemistrtyje

Mechanicsburg, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

USD 30 000 / per year

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Biochemija Mesijo kolegijoje

Mesijas koledžo biocheminio laipsnio dėka jūs pasirenkate įvairias jaudinančias karjerą, tokias kaip medicina, farmacijos sričiai, giminingoms sveikatos sritims, teismo medicinos mokslui, laboratoriniams darbams, moksliniams tyrimams ir kt. Jei jus domina karjera vienoje iš šių sričių, tada Mesijo kolegijos biochemijos magistras puikiai tinka jūsų koledžo patirčiai.

Kaip programa, patvirtinta Amerikos chemijos draugijos, departamentas siūlo griežtą išsilavinimą visose chemijos ir biochemijos srityse, suteikiant jums intelektinės, eksperimentinės ir bendravimo įgūdžius, reikalingus pasiruošti moksliniam profesionalui.

Biochemijos pagrindiniai bruožai

Mesijas kolegijos pagrindinis biochemijos pagrindas galėsite:

 • Tyrimai "žalioji chemija", baltymų dizainas, natūralių produktų chemija, skystųjų kristalų chemija, medžiagų sintezė ir fitoteremija.
 • Prisijunk prie Medicininio sąmoningumo draugijos (ikimokyklinio klubo), Sigma Zeta (nacionalinės mokslo ir matematikos pagyrimų draugija) ar Amerikos chemijos draugijos Mesijo kolegijos studentų asociacijos grupės.
 • Studijuokite su puikiais krikščionių fakulteto nariais, kurie ne tik aukštos kvalifikacijos akademiniu, bet ir turi didelę patirtį savo srityse.
 • Imk kursus, kurie sėkmingai pasiruošę eiti į medicinos mokyklą
 • Dirba kaip laboratorijos asistentas, dėstytojas ar papildomas dėstytojas katedroje.
 • Dalyvauti Mokslo, inžinerijos ir sveikatos pavasario mokslo simpoziumo mokykloje.
 • Išsami medicinos, stomatologijos, farmacijos ir veterinarijos medicinos specialistų konsultacija prieš sveikatos apsaugą.

Karjeros galimybės biocheminiams didmenininkams

Baigusi biochemijos programą, studentai yra pasirengę tęsti karjerą:

 • Gydytojas
 • Cheminis analitikas
 • Sąjungininkų sveikatos specialistas
 • Mokslininkas
 • Lab technikas
 • vaistininkas
 • teismo mokslininkas
 • profesorius

Stažuotės ir mokslinių tyrimų galimybės biocheminiams dideliams

Biochemijos ir chemijos srities specialistai gerai konkuruoja vasaros mokslinių tyrimų programose, tiek ir už universiteto. Keletas iš jų yra:

 • Mesijo Steinbrechero vasaros tyrimų programa
 • Pensilvanijos valstijos Hershey medicinos centro programos
 • Vasaros REU (mokslinių tyrimų patirtis bakalauro studijoms) programos. Naujausi studentai buvo priimti į klavesio klinikų, Gruzijos universiteto, Šiaurės Teksaso universiteto, MIT, Johns Hopkins ir Strausburgo universiteto Prancūzijoje programas.
 • Daugelis "Mesijo" kolegijos chemijos ir biochemijos didžiųjų buvo stažuotės "Chemical Solutions" Ltd., Harisberge, PA.

Laipsnio parinktys kaip pagrindinė biochemija

Būdamas studentas, vykdantis biochemiją, galite pasirinkti iš trijų biochemijos laipsnių variantų. ACS sertifikavimo bakalauro laipsnis yra griežčiausia. Tai apima įvadinius kursus visose chemijos srityse ir apima bakalauro studijas, kaip reikalingą jūsų kursų dalį. Tai geriausias pasirinkimas, jei norite tęsti karjerą laboratorijoje ar tyrime. Mokslo bakalauro laipsnis yra geras pasirinkimas, jei norite tęsti karjerą laboratorijoje ar sveikatos srityje. Jame nėra reikiamo tyrimo komponento. Biochemijos bakalauro laipsnis reikalauja mažiausiai pagrindinių kreditų ir yra daugiau pasirenkamų variantų nei BS laipsnį. Bakalauro laipsnis yra geras pasirinkimas, jei jus domina karjera sveikatos profesijose, nes joje liko daugiau laiko, norint atlikti nepilnamečio, kitos didelės ar savanoriškos veiklos ribų universiteto miestelyje, ir visa tai sustiprina savo paraišką medicinos mokyklai ar kitai sveikatos priežiūrai profesijos programa

Biochemija taip pat yra puikus pasirinkimas, jei jus domina teismo ekspertizė. Teismo ekspertizė reikalauja kruopštaus analitinio laboratorinio darbo, ypač chemijos ir genetikos srityse. Papildomas baudžiamojo teisingumo nepilnametis, o čia Mesijo kolegijoje yra ypač geras pasirengimas studijoms teismo medicinos srityje.

Mokslinių tyrimų galimybės ir praktinis mokymasis

Mesijos koledže studijuodami biochemiją, beveik visi biochemijos specialistai dalyvauja bakalauro studijose. Galite pasirinkti projektus iš visų mokslo departamentų, glaudžiai bendradarbiauti su fakulteto nariu, ir netgi galite pradėti įgyvendinti kai kuriuos iš šių projektų jau savo pirmuosius metus. Jūs taip pat turite galimybę vykdyti vasaros tyrimo galimybes pagrindiniuose mokslinių tyrimų universitetuose, remdamiesi stipriu Mesijo kolegijos fakulteto rekomendaciniu laišku.

Biochemijos studentams yra galimybių dirbti kaip laboratorijos pagalbininkai, dėstytojai arba kaip papildomi dėstymo vadovai skyriuje.

Mūsų stiprus dėmesys laboratorinių įgūdžių ugdymui ir analitinės įrangos naudojimui visoje programoje suteikia jums ypatingą patrauklumą pramonės darbdaviams. Daugelis vietų yra chemikams ir biocheminiams.

Stipendijos

Mesijas kolegija siūlo keletą stipendijų, įskaitant "Provost" ir "College Honors" stipendijas, kurių kiekvienas turi skirtingus akademinius reikalavimus ir terminus. Iki sausio 15 d. Turime gauti visas paraiškos medžiagas, kad gautume didžiausią stipendiją.

Tarptautiniais piliečiais gali būti skiriama papildoma finansinė parama kiekvienu konkrečiu atveju, remiantis informacija, pateikta Tarptautinėje studentų stipendijų paraiškoje (ISSA). Nuoroda į ISSA formą siunčiama studentams elektroniniu paštu kartu su jų priimtu sprendimu. Tai reiškia, kad kuo greičiau baigsis priėmimo procesas, anksčiau studentai gali kreiptis dėl finansinės pagalbos ir gauti paketą.

Išskyrus akademines stipendijas ir pinigines lėšas, tarptautiniai studentai ketverius metus moka nuo 20 000 iki 30 000 JAV dolerių per metus. JAV ambasada atsisakys studentų prašymų išduoti vizą, jei studentas negalės pateikti finansinių dokumentų, reikalingų sumokėti šią sumą už kolegijos išlaidas. Tai vyriausybės taisyklė, o ne kolegijos taisyklė.

Mes galime priimti jūsų paraišką, oficialų stenogramą ir testo rezultatus bet kuriuo metų laiku. Jūs turite pasirinkti, kurį terminą turėsite įvesti. Kiekvienais akademiniais metais yra du suvartojamos medžiagos - rudens pabaigoje - mūsų rudenį, o sausio mėn. Pabaigoje - pavasario semestrui.

Baigęs

Kai baigsite studijas, būsite gerai pasirengę tęsti studijas antrosios pakopos mokykloje, medicinos mokykloje ar kitoje susijusiose sveikatos srityse arba nedelsdami įsidarbinti laboratorijoje.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Biochemijos bakalauras
  • Melbourne, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Biochemija (BS) / medicinos chemija (BS)
  • Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Biologijos bakalauras: molekulinė ir biochemija
  • Lamoni, Jungtinės Amerikos Valstijos