Keystone logo
Messiah College Bakalauro muzikos atlikimo
Messiah College

Bakalauro muzikos atlikimo

Mechanicsburg, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

USD 30 000 / per year

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Muzikos atlikimas Mesijo kolegijoje

Ar esate pasirengęs tapti sėkmingu muzikiniu atlikėju?

Jei muzikos grojimas ar dainavimas auditorijai yra jūsų karjeros tikslas, muzikos meistriškumo laipsnis iš žinomos muzikos programos Messiah College tikrai yra žingsnis teisinga kryptimi. "Messijo" metu jūs išmoksite techninius įgūdžius, kurie padėtų jūsų pageidaujamam muzikinio spektaklio atlikimui-instrumentalui ar vokalui, ir įgysite praktinių, asmeninių ir verslumo įgūdžių, reikalingų sėkmingai muzikinei karjerai XXI amžiuje.

Muzikos atlikimo pagrindiniai bruožai

Mesijo kolegijos muzikos spektaklio pagrindu galėsite:

 • Užbaigti kursinius darbus, kurie apima ir daugiau valandų, kai studijuoja pasirinktą instrumentą.
 • Gaukite konkrečiam instrumentui skirtą pedagogikos ir literatūros mokymą.
 • Atlikite dvi išsamias konstatuojamąsias dalis, pastatydami stiprią repertuaro bazę ir įgydami svarbią patirtį scenoje.
 • Atlikti įvairiuose kolegijos muzikos ansambliuose, įskaitant vėjo ansamblį, koncertų chorą, simfoninį orkestrą, džiazo ansamblį, simfoninius vėjas, operos cechą ir kamerinius ansamblius.

Karjeros galimybės, susijusios su muzikos atlikimu

Baigusi muzikos atlikimo programą, studentai yra pasirengę saugoti tokias pozicijas kaip:

 • Profesionalus dainininkas
 • Profesionalus instrumentalistė
 • Kompozitorius
 • Dirigentai
 • Menininko įrašymas
 • Asociacija

Praktika muzikos atlikimo didžiųjų

Mesijo nacionaliniu mastu pripažintoje stažuotės programoje mokiniai dalyvauja įvairiuose muzikos atlikimo stažuose. Keli pavyzdžiai:

 • Harisburgo simfoninis orkestras
 • Susquehanna Chorale
 • Harisburgo operos asociacija

Programos akcentai

Mesijo kolegijos muzikos bakalauro laipsnis yra profesionaliai pritaikytas spektaklio laipsnis, skirtas vokalui, klaviatūrai, styginiams, vėjui, žalvariui ir perkusijos studentams. Priėmimas į šią programą yra išklausytas, ir tikimasi aukšto lygio gebėjimų ir stiprios darbo etikos. Be kolegijos bendrojo lavinimo reikalavimų, didesnė šio laipsnio dalis yra muzikos mokymo programa, skirta studentams paruošti įėjus į aukščiausias aukštojo mokslo muzikos programas arba už spektaklio ar studijų rengimo karjerą.

Jūs išmoksite techniką ir išmoksite muzikinį jautrumą, kurio reikia norint sėkmingai dirbti muzikos veikloje, pabrėždami muzikos pagrindus, kurie sustiprina ir taiko našumą. Mūsų programoje sukursite ir tiksliai suderinsite savo techninius įgūdžius vadovaudamiesi praktika ir padidinsite savimonę, kuri padės jums surasti savo kūrybinį balsą, tuo pačiu gerinant muzikinės kultūros supratimą krikščioniškojo pasaulio požiūriu.

Spektakliai ir praktinis mokymasis

Jūs baigsite kursinius darbus, kurių metu bus pratęstas valandų pasirinktas instrumentas, taip pat specialios pedagogikos ir literatūros mokymas.

Jūs atliksite dvi išsamias konstukcijas ir įvairius kolegijos muzikos ansamblius, įskaitant vėjo ansamblį, koncertų chorą, simfoninį orkestrą, džiazo ansamblį, simfoninius vėjas, operos cechą ir kamerinius ansamblius. Kiekvienas spektaklis sukurs stiprią repertuaro bazę ir padės jums įgyti svarbios patirties scenoje.

Stipendijos

Mesijas kolegija siūlo keletą stipendijų, įskaitant "Provost" ir "College Honors" stipendijas, kurių kiekvienas turi skirtingus akademinius reikalavimus ir terminus. Iki sausio 15 d. Turime gauti visas paraiškos medžiagas, kad gautume didžiausią stipendiją.

Tarptautiniais piliečiais gali būti skiriama papildoma finansinė parama kiekvienu konkrečiu atveju, remiantis informacija, pateikta Tarptautinėje studentų stipendijų paraiškoje (ISSA). Nuoroda į ISSA formą siunčiama studentams elektroniniu paštu kartu su jų priimtu sprendimu. Tai reiškia, kad kuo greičiau baigsis priėmimo procesas, anksčiau studentai gali kreiptis dėl finansinės pagalbos ir gauti paketą.

Išskyrus akademines stipendijas ir pinigines lėšas, tarptautiniai studentai ketverius metus moka nuo 20 000 iki 30 000 JAV dolerių per metus. JAV ambasada atsisakys studentų prašymų išduoti vizą, jei studentas negalės pateikti finansinių dokumentų, reikalingų sumokėti šią sumą už kolegijos išlaidas. Tai vyriausybės taisyklė, o ne kolegijos taisyklė.

Mes galime priimti jūsų paraišką, oficialų stenogramą ir testo rezultatus bet kuriuo metų laiku. Jūs turite pasirinkti, kurį terminą turėsite įvesti. Kiekvienais akademiniais metais yra du suvartojamos medžiagos - rudens pabaigoje - mūsų rudenį, o sausio mėn. Pabaigoje - pavasario semestrui.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Klasikinės muzikos atlikimo bakalauras: arfa
  • Helsinki, Suomija
 • Klasikinės muzikos atlikimo bakalauras: vargonai
  • Helsinki, Suomija
 • Klasikinės muzikos atlikimo bakalauras: vokalinis menas
  • Helsinki, Suomija