Keystone logo
Messiah College Bakalauro psichologijos
Messiah College

Bakalauro psichologijos

Mechanicsburg, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

USD 30 000 / per year

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Psichologija Mesijo kolegijoje

Su meno bakalauro (BA) ar bakalauro (BS) psichologijos bakalauro laipsniu iš Mesijo kolegijos, didžiausios privačios krikščionių kolegijos JAV, būsite gerai pasirengę psichologijos karjerai ar dirbti magistro laipsnį. Suteikiant bakalauro laipsnį psichologijos srityje, jūs taip pat galite pasirinkti nepilnamečią, siekti dvigubo pagrindinio išsilavinimo, mokytis užsienyje arba baigti keletą stažuotojų.

Kaip pagrindinė psichologija, jūs pasirinksite iš menų bakalauro arba bakalauro mokslų psichologijos studijų programos. BA rengia jus už pradinio lygio psichologijos pozicijas ir grad school. Taip pat galite pasirinkti pridėti klinikinę koncentraciją į savo bakalauro laipsnį, kad pasiruoštumėte tapti konsultantu ar psichologijos konsultavimo praktika. BS laipsnis gali būti jums tinkamas pasirinkimas, jei jus domina dirbti psichologijos srityje, kurioje daugiau dėmesio skiriama mokslui ir matematikai.

Psichologijos pagrindiniai bruožai

Mesijas kolegijos psichologijos magistro metu galėsite:

 • Tyrimas pagal programą, kuri 2018 m. Buvo pavadinta "Top 10" psichologijos magistro programos Nr. 5 (šaltinis: "Christian Universities Online").
 • Kartu su fakultetu dirba mokslinių tyrimų projektai, kurių metu pristatomos ir publikuojamos.
 • Pasiruoškite tapti konsultantu, pridedant klinikinę koncentraciją į savo bakalauro laipsnį
 • Sužinokite, kaip naudotis kliento interviu, testavimu ir stebėjimo metodais.
 • Pasinerkite į sudėtingus kursus, tokius kaip istorija ir sistemos, psichologinis testavimas ir eksperimentinė psichologija.
 • Gaukite vertingos darbo patirties per stažuotes, kaip atvejų vadybininkas, krizės darbuotojas, gydytojų parama, gyvenamosios vietos patarėjas, psichiatrinis asistentas arba jaunimo darbuotojas.
 • Pasinaudokite pagrindinio lankstumo galimybėmis pridedant nepilnamečio, dvigubo pagrindinio ar semestro užsienyje.
 • Dalyvaukite vyresniojo pagyrimo projekte - kasmetinis mokslinių tyrimų projektas, kurį atlieka fakulteto narys, todėl studentai ir dėstytojai oficialiai pristatomi.
 • Prisijunkite prie Psi Chi, nacionalinės psichologijos garbės draugijos.

Karjeros galimybės psichologijos specialistams

Baigusi psichologijos programą, studentai yra pasirengę saugoti tokias pozicijas kaip:

 • Patarėjas
 • Tyrėjas
 • Rašytojas
 • Elgesio sveikatos specialistas
 • Bylos valdytojas
 • Krizių darbuotojas
 • Jaunimo darbuotojas
 • Terapinis personalo palaikytojas

Praktika psichologijos specialistams

Mesijo nacionaliniu mastu pripažintoje stažuotės programoje mokiniai įvairiose psichologijos praktikose. Keli pavyzdžiai:

 • Hoffmano namai
 • YMCA
 • Naujos vilties ministerijos
 • PhilHaven elgesio sveikata
 • Edgewater psichiatrijos paslaugos
 • Metodistų namai vaikams

Kūrybiniai kursiniai darbai

Vienoje studijų programoje jūs sutelksite dėmesį į tokias studijų sritis kaip klinikinė psichologija (psichinės ligos vertinimas ir gydymas), vaiko vystymasis, konsultavimas, elgesio mokslas, gyvūnų elgesys, pažinimas, priklausomybė, piktnaudžiavimas narkotikais, bendruomeninė ir socialinė psichologija.

Tikintis fakultetas

Visa mūsų krikščioniškojo fakulteto komanda turi aukštųjų mokslų laipsnį ir yra psichologijos mokslininkai. Jų patirtis kartu su nedidelių klasių dydžiais leidžia jums mokytis intymioje ir draugiškoje aplinkoje, tuo pat metu mokantis ir vadovaujantis savo koledžo patirtimi.

Mūsų psichologijos fakultetas taip pat skatina jus ištiesti save. Jie nori, kad jūs tikrai išgyventumėte savo išsilavinimą, pasinaudodami mokymosi galimybėmis. Jūs turėsite galimybę dalyvauti vyresnio amžiaus mokslinių tyrimų projekte arba prisijungti prie Pensilvanijos skyriaus Psi Chi, nacionalinės psichologijos garbės draugijos.

Stipendijos

Mesijas kolegija siūlo keletą stipendijų, įskaitant "Provost" ir "College Honors" stipendijas, kurių kiekvienas turi skirtingus akademinius reikalavimus ir terminus. Iki sausio 15 d. Turime gauti visas paraiškos medžiagas, kad gautume didžiausią stipendiją.

Tarptautiniais piliečiais gali būti skiriama papildoma finansinė parama kiekvienu konkrečiu atveju, remiantis informacija, pateikta Tarptautinėje studentų stipendijų paraiškoje (ISSA). Nuoroda į ISSA formą siunčiama studentams elektroniniu paštu kartu su jų priimtu sprendimu. Tai reiškia, kad kuo greičiau baigsis priėmimo procesas, anksčiau studentai gali kreiptis dėl finansinės pagalbos ir gauti paketą.

Išskyrus akademines stipendijas ir pinigines lėšas, tarptautiniai studentai ketverius metus moka nuo 20 000 iki 30 000 JAV dolerių per metus. JAV ambasada atsisakys studentų prašymų išduoti vizą, jei studentas negalės pateikti finansinių dokumentų, reikalingų sumokėti šią sumą už kolegijos išlaidas. Tai vyriausybės taisyklė, o ne kolegijos taisyklė.

Mes galime priimti jūsų paraišką, oficialų stenogramą ir testo rezultatus bet kuriuo metų laiku. Jūs turite pasirinkti, kurį terminą turėsite įvesti. Kiekvienais akademiniais metais yra du suvartojamos medžiagos - rudens pabaigoje - mūsų rudenį, o sausio mėn. Pabaigoje - pavasario semestrui.

Prasmingas karjeros rengimas

Jūs pastebėsite, kad Mesijo kolegijos bakalauro laipsnio programa verčia jus giliai mąstyti apie tai, kaip integruoti savo krikščioniškąjį tikėjimą į psichologijos studijas. Kai baigsite studijas, būsite gerai pasirengę įvairioms su psichologija susijusioms karjeroms, pavyzdžiui, bylų valdytojui, krizės darbuotojui, patarėjui, jaunimo darbuotojui ir kt. Jūs taip pat galite nuspręsti atlikti magistro laipsnį psichologijos, konsultavimo ar kitoje srityje, taip pat kaip ir kasmet maždaug 25-50 proc. Mūsų psichologijos absolventų.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai