Keystone logo
Messiah College Mokslų bakalauras Finansų
Messiah College

Mokslų bakalauras Finansų

Mechanicsburg, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

USD 30 000 / per year

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Finansų majoras Mesijo kolegijoje

Ar siekiate karjeros finansinio planavimo ar turto valdymo, nuosavybės tyrimų, iždo, investicinės bankininkystės ar įmonių finansinio planavimo srityje? Tada finansuoti pagrindiniai gali būti idealus tinka tau!

Finansų bakalauro (BS) bakalauro laipsnio programa Mesijo kolegijoje, vienoje iš didžiausių privačių krikščionių mokyklų JAV, daugiausia dėmesio skiriama praktiniam finansų teorijos taikymui, naudojant išskirtinius naujausius metodus. Šie metodai vienareikšmiškai paruoš jūsų įrangą ir padės jums būti veiksmingu finansų srities lyderiu ir paveikti pasaulį Kristui. "Ralph S. Larsen Finance Lab" (vyksiantį 2017 m. Rugpjūtį!) Programa apima daugybę galimybių pasinaudoti įmonių finansais ir investicijų valdymo patirtimi, įskaitant dalyvavimą Studentų investicijų klube, kuris aktyviai perka ir parduoda vertybinius popierius savo valdyme. portfelis, kurio vertė viršija 275 000 JAV dolerių.

Finansai pagrindiniai skiriamieji požymiai

Studijuodami finansus Mesijo kolegijoje jūs:

 • Mesijas kolegijos verslo departamento studija - pavadinta # 1 geriausia verslo programa, kurią 2017 m. Teikia "Christian Universities Online".
 • Sužinokite iš fakulteto, turinčio didelę pramonės patirtį, dirbdami tokiose kompanijose kaip "Merrill Lynch", "KPMG", "RBS", "HOPE International", "Citizens Bank" ir "Stifel Financial" bei finansų krizės metu konsultavę įvairiose JAV valdžios institucijose.
 • Gebėti panaudoti Ralph S. Larsen Finance Lab (ateinančią rugpjūčio 2017 m.), Dinamišką mokymo ir tyrimų įrangą, kurioje būtų naudojamos naujausios technologijos, kuriomis naudojasi finansų specialistai, kad jie galėtų veiksmingai mokytis.
 • Gain Bloomberg sertifikavimas per kursų kūrimą ir Bloomberg rinkos koncepcijų mokymo programos užbaigimą.
 • Gaukite faktinę realaus laiko investavimo patirtį dalyvaudami Studentų investicijų klube, kuris aktyviai valdo vertybinių popierių portfelį daugiau nei 275 000 JAV dolerių.
 • Turite galimybę pritaikyti kursinius darbus, kad sutelktumėte dėmesį į asmeninius finansus ar įmonių finansus.
 • Dalyvaukite kasmetiniame universitetų akcijų rinkos modeliavimo kurse, kur studentai investuoja hipotetinį 100 000 dolerių, norėdami sužinoti, kas gali gauti didžiausią pelną per akademinius metus.
 • Sužinokite unikalią teorijos ir praktikos derinį, daugiausia dėmesio skiriant finansinių principų taikymui realiame pasaulyje.
 • Gebėti kurti tokius finansinius modelius, kaip "Wall Street" dažniausiai naudojami investicinės bankininkystės, nuosavybės tyrimai, pardavimai ir prekyba, įmonių finansai ir strategija.

Karjeros galimybės finansų didžiųjų

Baigusi finansinę programą, studentai yra pasiruošę saugoti tokias pozicijas kaip:

 • FINANSINIS PATARĖJAS
 • Mokslinių tyrimų analitikas ("buy-side / sell-side")
 • kredito analitiko
 • Firmos finansų analitikas
 • investicijų bankininkas
 • Investuotojų santykių specialistas
 • Prekiautojo
 • Savitarpio fondų analitikas
 • iždininkas
 • Strategijos konsultantas

Stažuočių galimybės finansų didžiųjų

Mesijo nacionaliniu mastu pripažintoje stažuotės programoje mokiniai skiriami įvairioms finansinėms stažuotėms. Keli pavyzdžiai:

 • Sostinės regiono ekonominės plėtros korporacija
 • "Delta Development Group"
 • HOPE International
 • Legg Mason Global Asset Management
 • "LifeGuide" finansiniai patarėjai
 • "Merrill Lynch"
 • Morgan Stanley turtas valdymas
 • Pensilvanijos biuro biuras
 • Susquehanna regiono oro uostų valdyba

Stipendijos

Mesijas kolegija siūlo keletą stipendijų, įskaitant "Provost" ir "College Honors" stipendijas, kurių kiekvienas turi skirtingus akademinius reikalavimus ir terminus. Iki sausio 15 d. Turime gauti visas paraiškos medžiagas, kad gautume didžiausią stipendiją.

Tarptautiniais piliečiais gali būti skiriama papildoma finansinė parama kiekvienu konkrečiu atveju, remiantis informacija, pateikta Tarptautinėje studentų stipendijų paraiškoje (ISSA). Nuoroda į ISSA formą siunčiama studentams elektroniniu paštu kartu su jų priimtu sprendimu. Tai reiškia, kad kuo greičiau baigsis priėmimo procesas, anksčiau studentai gali kreiptis dėl finansinės pagalbos ir gauti paketą.

Išskyrus akademines stipendijas ir pinigines lėšas, tarptautiniai studentai ketverius metus moka nuo 20 000 iki 30 000 JAV dolerių per metus. JAV ambasada atsisakys studentų prašymų išduoti vizą, jei studentas negalės pateikti finansinių dokumentų, reikalingų sumokėti šią sumą už kolegijos išlaidas. Tai vyriausybės taisyklė, o ne kolegijos taisyklė.

Mes galime priimti jūsų paraišką, oficialų stenogramą ir testo rezultatus bet kuriuo metų laiku. Jūs turite pasirinkti, kurį terminą turėsite įvesti. Kiekvienais akademiniais metais yra du suvartojamos medžiagos - rudens pabaigoje - mūsų rudenį, o sausio mėn. Pabaigoje - pavasario semestrui.

Kodėl mokykis finansuoti?

Nacionalinės finansų rinkos toliau didėja, o ne tik dėl prekybos, vykstančios visais laikais, bet ir dėl jų tarpusavio sąsajų su pasauline ekonomika ir politine aplinka. Darbdaviai vis labiau domisi žmonių įdarbinimu kiekybiniais ir kokybiniais įgūdžiais; kitais žodžiais tariant, tie, kurie gali atlikti finansinius skaičiavimus ir analizuoti tendencijas, kad galėtų vadovautis ateities strategija. Neseniai paskelbtoje JAV darbo departamento ataskaitoje teigiama, kad keletas karjeros finansų srityje yra viena iš labiausiai ieškomų ir tikimasi, kad per ateinančius dešimt metų jos augs dvigubomis raidėmis, įskaitant asmeninius finansų patarėjus, įmonių finansinius analitikus, finansų ekspertus ir vertybinių popierių prekybininkai.

Ralph S. Larsen Finance Lab

Ralph S. Larsen Finance Lab (ateinančiais rugpjūčio 2017 m.!) Studentams pasiruošus studentams užsiimti finansine karjera, "Wall Street" prekybos centrų atmosferoje įrengs studentus naujausias technologijas ir rinkos duomenis. Studentai taps įgudę, kaip naudotis "Bloomberg" terminalu, norint ištirti istorinius ir realaus laiko duomenis apie akcijas, obligacijas, ekonominius rodiklius, užsienio valiutas, prekes ir galimybes.

"Ralph S. Larsen Finance Lab" bus 26 kompiuterių darbo vietos su dvigubais monitoriais ir instruktoriaus podiumu; 10 "Bloomberg Professional" terminalai; trys didelio ekrano televizoriai, kuriuose yra CNBC, Bloomberg ir kitų finansų rinkų žiniasklaidos priemonės; ir akcijų indeksas, nuolat rodantis rinkos informaciją.

Finansų didžiosios bendrovės dalyvaus kasmetinėje "Bloomberg Trading Challenge", nacionalinėje akcijų prekybos simuliacijoje, kurioje komandos turi 10 milijonų dolerių investuoti du mėnesius, remdamiesi apibrėžta prekybos strategija, kurią jie kuria "Bloomberg" terminaluose.

Baigęs

JAV darbo departamentas - Darbo ir statistikos biuras prognozuoja, kad daugelis su finansine veikla susijusių profesijų yra viena iš sparčiausiai augančių karjeros per ateinančius dešimt metų. Mesijas kursiniai darbai paruoš jūsų pripažintus licenzijų egzaminus ir sertifikavimo programas, o jūsų įgūdžių lygis padės jums sėkmingai siekti įvairių pozicijų finansinių paslaugų sektoriuje iškart po baigimo.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai