Keystone logo
Messiah College Mokslų bakalauras Rinkodara
Messiah College

Mokslų bakalauras Rinkodara

Mechanicsburg, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

USD 30 000 / per year

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Rinkodara Mesijo kolegijoje

"Messijo" metu jūs gaunate "daryti" rinkodarą per mūsų lanksčią mokymo programą, rašydami realius rinkodaros planus, teikdami mokslinių tyrimų paslaugas įmonėms ir netgi dalyvaudami pardavimo rinkodaros kompanijoje.

Mesijas kolegijos rinkodaros pagrindu galėsite išnaudoti savo kritinio mąstymo įgūdžius ir kūrybiškumą, rengdami rinkodaros komunikacijos planus, rengdami reklamos kampanijas ir teikdami mokslinių tyrimų paslaugas vietos pelno nesiekiančioms organizacijoms. Campus organizacijos gali paprašyti, kad jūs naudotųsi savo besivystančių rinkodaros įgūdžiais rinkti informaciją ir skatinti jų veiklą. Jūs sužinosite, kaip nustatyti etikos klausimus, susijusius su rinkodara, ir suformuluoti asmeninius atsakymus, kurie atspindi jūsų įsipareigojimą krikščionių principams.

Rinkodaros pagrindiniai bruožai

Mesijas kolegijos rinkodaros pagrindu galėsite:

 • Studijuokite programoje "Krikščionių universitetų internetas", kuri pavadinta # 1 geriausia verslo laipsnio programa 2017 m.
 • Keliauti į užsienį per 3 savaičių tarpkultūrinę programą, 10 savaičių trukmės Tarptautinio verslo institutą ar semestrą užsienyje.
 • Imkimės vartotojų elgesio, reklamos, skaitmeninės rinkodaros, socialinės žiniasklaidos rinkodaros, kompiuterinės grafikos, multimedijos ir naujienų rašymo kursų.
 • Patirkite realaus pasaulio rinkodaros galimybes, atlikdami mokslinius tyrimus ir rengdami išsamius rinkodaros planus klientams, esantiems ne mieste.
 • Dalyvaukite "Messiah Business Alumni" tinkle esančiuose pusryniuose, kad galėtumėte susisiekti su kitais verslo srities specialistais.
 • Sužinokite apie rinkodarą per krikščionišką perspektyvą, ypač pabrėžiant socialinę atsakomybę
 • Dalyvauti įvairiose įdomiose stažuotėse sektoriuose / organizacijose, įskaitant reklamą, sportą, finansus ir gamybą. Vietose buvo "Philadelphia Phillies" ir "Hershey Foods".
 • Taikykite tai, ką sužinojote klasėje realioms situacijoms per "Campus" grupės verslo klubą.

Karjeros galimybės rinkodaros didžiųjų bendrovių

Baigusi rinkodaros programą, studentai yra pasirengę saugoti tokias pozicijas, kaip:

 • PR direktorius
 • Rinkodaros plėtros vadovas
 • Sąskaitos valdytojas
 • Marketingo specialistas
 • Skelbimai vykdomasis
 • Socialinės žiniasklaidos koordinatorius
 • Prekės ženklo vadybininkas
 • Integruotas rinkodaros koordinatorius
 • rinkos tyrėjas

Praktika rinkodaros specialistams

Mesijo nacionaliniu mastu pripažintoje stažuotės programoje mokiniai renkasi įvairias rinkodaros stažuotes. Keli pavyzdžiai:

 • reklamos agentūros
 • Sporto komandos
 • Finansinės organizacijos
 • Korporacinės organizacijos
 • Nepelno organizacijos

Ką jūs išmoksite

Jūs sužinosite, kaip palengvinti abipusiai naudingą mainų sistemą, kuri atitiktų vartotojų poreikius ir gamintojų tikslus. Norėdami tai padaryti, suprasite pagrindines rinkodaros strategijas, pvz., Segmentavimą ir taikymą, konkurencinį pranašumą, pozicionavimą ir prekės ženklą. Jūs taip pat susipažinsite su rinkodaros derinio taktika, susijusi su produktu, vieta, reklama ir kaina. Svarbiausia, kad jūs įkvėpote praktikuoti rinkodarą kaip krikščioniškąjį pašaukimą būdais, kurie yra veiksmingi ir gerbiami Dievui.

Kai sužinosite daugiau apie tai, kaip rinkodaros procesai, tokie kaip reklama, pardavimas ir bendravimas, padeda plėtoti pasaulio ekonomiką, gausite išsamų supratimą apie tai, kaip rinkodaros procesas padeda organizacijoms sutelkti savo išteklius ir dėmesį į klientų susitikimą poreikius ir norus.

Marketingo mokymo programa yra labai lanksti, leidžianti studentams priimti šešis kreditus rinkodaros pasirenkant srityse, kurios geriausiai atitinka jų individualius rinkodaros karjeros interesus.

Praktinė patirtis

Mesijos koledžo rinkodaros programa pabrėžia, kad mokymasis atliekamas. Beveik kiekvienas rinkodaros kursas apima patirtinį ir paslaugų mokymąsi, kai mokiniai yra ne tik pasyvūs stebėtojai, bet ir aktyvūs dalyviai. Pavyzdžiui, "Marketingo principai" komandos analizuoja realių organizacijų rinkodaros praktiką, pateikia rekomendacijas tobulinimui. "Vartotojų elgesyje" studentai naudoja psichologijos ir sociologijos sąvokas, kad sukurtų originalias nepelno klientų reklamas. Be to, rinkodaros vadybos ir strategijoje komandos kuria realius rinkodaros planus tikroms organizacijoms.

Taip pat yra daug įdomių galimybių už klasės ribų, įskaitant Mesijo kolegijos rinkodaros klubą ir stažuotes su tokiomis organizacijomis kaip The Hershey Company ir Martin's Famous Pastry Shoppe.

Stipendijos

Mesijas kolegija siūlo keletą stipendijų, įskaitant "Provost" ir "College Honors" stipendijas, kurių kiekvienas turi skirtingus akademinius reikalavimus ir terminus. Iki sausio 15 d. Turime gauti visas paraiškos medžiagas, kad gautume didžiausią stipendiją.

Tarptautiniais piliečiais gali būti skiriama papildoma finansinė parama kiekvienu konkrečiu atveju, remiantis informacija, pateikta Tarptautinėje studentų stipendijų paraiškoje (ISSA). Nuoroda į ISSA formą siunčiama studentams elektroniniu paštu kartu su jų priimtu sprendimu. Tai reiškia, kad kuo greičiau baigsis priėmimo procesas, anksčiau studentai gali kreiptis dėl finansinės pagalbos ir gauti paketą.

Išskyrus akademines stipendijas ir pinigines lėšas, tarptautiniai studentai ketverius metus moka nuo 20 000 iki 30 000 JAV dolerių per metus. JAV ambasada atsisakys studentų prašymų išduoti vizą, jei studentas negalės pateikti finansinių dokumentų, reikalingų sumokėti šią sumą už kolegijos išlaidas. Tai vyriausybės taisyklė, o ne kolegijos taisyklė.

Mes galime priimti jūsų paraišką, oficialų stenogramą ir testo rezultatus bet kuriuo metų laiku. Jūs turite pasirinkti, kurį terminą turėsite įvesti. Kiekvienais akademiniais metais yra du suvartojamos medžiagos - rudens pabaigoje - mūsų rudenį, o sausio mėn. Pabaigoje - pavasario semestrui.

Baigęs

Rasite mūsų absolventus, dirbančius įvairiuose aukšto lygio rinkodaros darbuose - integruotą rinkodaros koordinatorių didelėje Filadelfijos reklamos agentūroje, "Hershey Foods", sveikatos priežiūros organizavimo rinkodaros direktoriaus, spaudos sekretoriaus JAV Kongreso narys, kolegijos tarnybų direktorius ir kt. Kai kurie turi savo verslą.

Mūsų absolventai taip pat dirba prekybos atstovais, banko asociacijomis, prekybininkai, pardavimų vadybininkai, rinkodaros planuotojai ir žiniasklaidos pirkėjai. Yra daug galimybių, leidžiančių jums, kaip rinkodaros specialisto, siekti darbo vietos, kuri geriausiai tinka jūsų interesams ir įgūdžiams. Magistrantūros mokykla yra pasirinkimas, kurį daugelis rinkodaros specialistų siekia, ypač po to, kai jie įgijo keletą metų darbo patirties.

Mūsų absolventai baigė MBA programas tokiose mokyklose kaip Penn State, Temple University, Drexel University, George Washington University ir George Mason University. Jie baigia apdovanojimus iš šių išskirtinių programų. Kiti siekia teisės laipsnių arba kitų studijų programų.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Bachelor of Science in Marketing
  • Växjö, Švedija
 • Marketingo komunikacijos bakalauro laipsnis
  • Community of Madrid, Ispanija
 • Double Degree in Business Administration and Management + BSc in Marketing
  • Barcelona, Ispanija