Keystone logo
Methodist University

Methodist University

Methodist University

Įvadas

Methodist University užsiims meistriškumo kultūra, kad suteiktų transformacinės švietimo patirties, integruodamas mūsų laisvųjų menų pagrindą ir dvasinį bei moralinį paveldą su naujoviškomis į studentus orientuotomis programomis, kad gautų sėkmingus absolventus, skirtus pasiekimams ir įsipareigojusius teigiamai prisidėti prie pasaulinės visuomenės.

Methodist University , istoriškai remiamas Jungtinės metodistų bažnyčios Šiaurės Karolinos metinės konferencijos, savo kilmę ir vertybes dėkoja Jėzaus Kristaus gyvenimui ir mokymams. Universitetas yra įsipareigojęs ekumeninei dvasiai, gerbia įvairovę ir pripažįsta visų žmonių orumą ir vertę. Universiteto programos grindžiamos įsitikinimu, kad laisvai išsilavinęs žmogus yra jautrus kitų poreikiams ir teisėms. Methodist University patvirtina intelektinių vertybių ir etinių principų, tokių kaip tiesa, dorybė, teisingumas ir meilė, svarbą. Universiteto bendruomenė siekia išugdyti ištisus asmenis, kurie iš esmės ir kūrybiškai prisidės prie profesijų ir pilietinio gyvenimo. Todėl Methodist University suteikia dvasinio, akademinio ir socialinio augimo galimybių, kad studentai galėtų įgyti nušvitusią protą ir atsakingą dvasią bei nuolatinį žinių troškulį.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Fayetteville

    Ramsey Street,5400, 28311, Fayetteville

    Klausimai