Keystone logo
© Middle East University
Middle East University - Lebanon

Middle East University - Lebanon

Middle East University - Lebanon

Įvadas

Daugiau nei 80 metų MEU padėjo studentams siekti žinių tikėjimą patvirtinančiame kontekste ir įkvėpė juos pakeisti savo pasaulį. Esame čia tam, kad ugdytume ateities minčių lyderius, pedagogus ir profesionalus. Mūsų holistinis ugdymo modelis skatina realaus pasaulio patirtį. Tarptautinės, etninės ir kultūrinės įvairovės palikimas mūsų studentų bendruomenėje ir tarp mūsų fakulteto išskiria mus iš kitų universitetų. Mes įsivaizduojame informuotus atsakingus asmenis, pasiruošusius dirbti ir efektyviai tarnauti dinamiškame daugiakultūriame kontekste ir vis sudėtingesniame ir sudėtingesniame pasaulyje.

MEU būsite aprūpinti žiniomis, kompetencija, charakteriu ir tikėjimu, kad galite daryti teigiamus pokyčius pasaulyje. Mes siūlome sudėtingą akademinę aplinką, kuri skatina jus ir užtikrina, kad turite reikiamą paramą. Mūsų mokymo fakultetas yra prieinamas ir įsipareigojęs jūsų sėkmei. Kai pasirenkate MEU , pasirenkate tikėjimu pagrįstą universitetą. Jūs pasirenkate būti bendruomenės, kuri sąmoningai puoselėja dvasinį ir moralinį gyvenimą, integruodama tikėjimą, mokymąsi, gyvenimą ir tarnystę, dalimi. Nors septintosios dienos adventistų krikščioniškas tikėjimas ir vertybės mus išskiria, mūsų miestelis bus ir apimanti, ir ugdanti aplinka, nesvarbu, ar pritariate mūsų požiūriui, ar ne. Tai vieta, kur galite priartėti prie Dievo ir geriau suvokti Jo tikslus savo gyvenimui. Kviečiame padėti mums padėti sukurti pagrindą visam gyvenimui tikėti ir tarnauti. Mūsų misija – paskatinti jus rasti savo tarnystės vaidmenį šiame pasaulyje. Kai žengiate į šią kelionę su mumis, trokštu, kad būtumėte pasiruošę. Pasiruošę mesti iššūkį. Paruošta augti. Pasiruošę keistis. Pasiruošę įkvėpti. Pasiruošę svajoti. Pasiruošę tapti daugiau nei kada nors įsivaizdavote.

Trumpas aprašymas

Vidurio Rytų universitetas, įkurtas 1939 m., yra aukštojo mokslo įstaiga Beirute, Libane, priklausanti pasauliniam Septintosios dienos adventistų bažnyčios švietimo tinklui. Šis tinklas yra antra pagal dydį krikščioniškojo švietimo sistema pasaulyje, apimanti per 110 aukštųjų mokyklų.

Nuo pat įsikūrimo Artimųjų Rytų universitetas stengėsi būti įvairialypė institucija, priimanti ir aptarnaujanti žmones iš visų kultūrų ir sluoksnių. Didelis tarptautinis buvimas miestelyje per daugelį metų prisidėjo prie turtingo kultūros paveldo MEU pasiūlymų. Šiuo metu Artimųjų Rytų universitetas didžiuojasi turėdamas studentų, dėstytojų ir darbuotojų, atstovaujančių daugiau nei 30 šalių, puoselėjančių intelektualiai ir tarptautiniu mastu atvirą aplinką.

Akreditacijos ir filialai

Visi Artimųjų Rytų universiteto siūlomi laipsniai yra visiškai akredituoti ir išlyginti Libano švietimo ir aukštojo mokslo ministerijos. Be to, Septintosios dienos adventistų mokyklų, kolegijų ir universitetų akreditavimo asociacija (AAA: adventistaccreditingassociation.org) suteikė visišką Artimųjų Rytų universiteto programų, įskaitant magistrantūros, pripažinimą.

MEU taip pat yra Arabų koledžų registratorių ir priėmimo pareigūnų asociacijos (Arab-Acrao: www.arab-acrao.org) ir Libano universitetų asociacijos (www.uaolb.org), kurią sudaro 17 institucijų narių, narys.

Be to, kaip Septintosios dienos adventistų švietimo sistemos dalis, antra pagal dydį krikščioniškojo švietimo sistema pasaulyje, MEU yra prijungta prie daugiau nei 110 kolegijų ir universitetų visame pasaulyje. Kaip šio didžiulio tinklo dalis, MEU studentai turi daug galimybių tęsti studijas įvairiose užsienio šalyse. MEU taip pat palaiko tarptautines partnerystes su Andrews universitetu, Mičigano valstijoje, JAV; Montemorelos universitetas, Naujasis Leonas, Meksika; Universidad Adventista del Plata, Argentina; ir seminaras Schloss Bogenhofen, Austrija.

Artimųjų Rytų universitetas tiesiogiai bendradarbiauja su Andrews universitetu, suteikdamas studentams galimybę dalį Andrews universiteto diplomo įgyti MEU miestelyje, o vėliau jį baigti JAV, arba baigti Andrews laipsnį kartu su MEU laipsniu būdami MEU miestelyje. Ši antroji parinktis yra prieinama tam tikriems teologijos, verslo, biologijos, anglų kalbos ir grafinio dizaino laipsniams. Andrews universitetas yra akredituotas JAV aukštojo mokslo komisijos.

Priėmimai

Paraiškų teikimo tvarka

Naudojant internetinę programą, procesas padės atlikti kelis paprastus veiksmus.

Pradėdami nuo paraiškos formos , turėsite pateikti informaciją apie šias sritis:

 • Asmeninė informacija
 • Avarinis kontaktas
 • Akademinė aplinka
 • Gyvenamosios vietos pasirinkimas
 • Sveikatos atskleidimas
 • Pilietybės sutartis
 • Motyvacinis laiškas

Kitas paraiškos proceso žingsnis yra būtinų dokumentų pateikimas:

 • Du rekomendaciniai laiškai
 • Viena paso dydžio nuotrauka, daryta per pastaruosius šešis mėnesius
 • Viena aiški jūsų asmens tapatybės kortelės arba paso kopija
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas, paimtas per pastaruosius dvejus metus
 • Patvirtintos vidurinės mokyklos 10, 11 ir 12 klasių kopijos
 • Visų oficialių vidurinės mokyklos pažymėjimų ar diplomų patvirtintos kopijos

Libano kandidatai privalo įtraukti:

 • Viena aiški jūsų šeimos civilinės būklės akto kopija (Ikhraj Keid Aili)
 • Vienas dokumentas, patvirtinantis jūsų registraciją socialinėje sistemoje
 • Oficialus Libano bakalaureato ne Libano laipsnių atitikimas

Paraiškos mokestis turi būti pateiktas kartu su paraiškos forma ir reikalingais dokumentais :

 • 50 USD kandidatams į bakalauro ar magistrantūros studijas

Reikalavimai vizoms

 1. Pasiteiraukite savo Libano ambasadoje, ar prieš keliaujant į Libaną reikia kreiptis dėl turistinės vizos. Jei taip, pereikite prie 2 veiksmo. Jei ne, pereikite prie 3 veiksmo.
 2. Jei jums reikia turistinės vizos prieš keliaujant į Libaną, turėsite kreiptis į savo Libano ambasadą. Mes mielai padėsime pateikti dokumentus, kurių jums gali prireikti pokalbiui dėl vizos, tačiau jūs būsite atsakingas už procesą.
 3. Jei jums nereikia turistinės vizos prieš keliaujant į Libaną, ją galite gauti atvykę į Beiruto oro uostą. Įeidami į pasų kontrolę, eikite į banko keitimo arba turistinės vizos skyrių ir sumokėkite 37 USD už antspaudą. Tada eikite į eilę, kurioje parašyta „Visos“, ir pareigūnas įdės antspaudą jūsų pase.
 4. Jūsų turistinėje vizoje greičiausiai bus nurodytas vienas (1) mėnuo (nebent prieš keliaudami paprašėte trijų (3) mėnesių vizos Libano ambasadoje). Atkreipkite dėmesį, kad net jei vizoje nurodytas vienas (1) mėnuo, jums teisėtai leidžiama būti šalyje iki trijų (3) mėnesių. Per šį laiką mes kreipsimės dėl jūsų studento vizos / leidimo.
 5. Susisieksime su jumis, kai ateis jūsų eilė pakeisti turistinę vizą į studento vizą/leidimą. Turėsite atsinešti tris (3) paso nuotraukas, pasą ir vizos kopiją.
 6. Procesas užtruks nuo trijų (3) iki penkių (5) mėnesių dėl didelio imigracijos antplūdžio Libane. Tuo metu jūsų pasas bus saugomas Generalinėje apsaugos tarnyboje, todėl negalėsite keliauti už šalies ribų. Jūsų studento leidimas galioja vienerius metus nuo prašymo pateikimo datos, taigi, jei jis užtrunka 5 mėnesius, jums liko 7 mėnesiai, kol turėsite kreiptis dėl naujo. Studento leidimas atnaujinamas kiekvienais metais.
 7. Jums reikės nusipirkti bilietą atgal lygiai trims (3) mėnesiams po atvykimo į Libaną. Įsitikinkite, kad grįžimo data gali būti pakeista po to, kai jūsų viza buvo pakeista į studentišką.

Stipendijos ir finansavimas

Finansinė pagalba teikiama laikantis toliau nurodytų tinkamumo sąlygų:

 • Finansinė parama skiriama vieneriems mokslo metams poreikiams pagrįsti finansinei paramai, o vėliau studentai kiekvienais metais turi atnaujinti prašymą.
 • Kita finansinė parama teikiama kiekvieną semestrą arba kitaip nurodyta pagal kiekvienos Finansinės paramos kategorijos sąlygas.
 • Finansinės paramos paraiška internetu turi būti pateikta Finansinės pagalbos komiteto paskelbtomis datomis.
 • Bus tvarkomos tik užpildytos paraiškos. Prašymas laikomas neišsamiu, kai paraiškoje trūksta informacijos ir (arba) pateikti ne visi reikalingi dokumentai.
 • Kiekvienas studentas turi užsiregistruoti į minimalų kreditų skaičių, nustatytą kiekvienai finansinės pagalbos ir stipendijų programai, ir išlaikyti minimalų kreditų skaičių per semestrą, atitikti kiekvienos finansinės pagalbos kategorijos kriterijus, kad galėtų gauti bet kokios rūšies finansinę pagalbą ar stipendiją.
 • Studentai negalės gauti finansinės paramos, jei jiems nepavyks arba atsiims du ar daugiau programos kursų.
 • Finansinę paramą ir stipendijas gali gauti tik studentai, kurie nėra akademinio bandomojo laikotarpio.
 • Finansinė pagalba / stipendija nėra kaupiama; studentams registracijos metu suteikiamas aukštesnis. Išimtis: Šeimos nuolaida ir darbo studijų programa, kuri gali būti sumuojama.
 • Remiamiems studentams finansinė parama ir stipendijos bus skiriamos pagal pakopinę sistemą (už likusį studijų likutį tik gavus išorinį finansavimą: pvz., rėmimą, mokymosi subsidiją ir pan.).
 • Andrews universiteto programos mokestis nėra įtrauktas į MEU finansinę pagalbą.
 • Finansinė pagalba ir stipendijos skiriamos tik turimomis lėšomis.
 • MEU pasilieka teisę patikrinti bet kurio pateikto dokumento ar pateiktos informacijos autentiškumą.
 • Paraiškos laukiamos bet kuriuo metų laiku, o atsakymai bus pateikti per dvi savaites nuo paraiškos pateikimo datos. Rudens semestrui pirmenybė bus teikiama paraiškoms, gautoms iki gegužės 31 d., Pavasario semestrui pirmenybė bus teikiama paraiškoms, gautoms iki spalio 31 d.
 • Studentai gali kreiptis į daugiau nei vieną finansinės pagalbos kategoriją.

Nuopelnų stipendija naujiems bakalauro studentams

Siūloma apdovanoti už akademinį meistriškumą ir pasiekimus, kuriuos liudija mokyklos pažymiai. Stipendija skiriama pagal studento pažymius ir apima tik nuo 25% iki 100% studijų kainos. Naujiems studentams reikalinga internetinė paraiška. Jei turite puikių balų iš oficialių Libano bakalaureato egzaminų, SAT egzaminų, ACT egzaminų ar lygiaverčių tarptautinių GPA, galite pretenduoti į nuopelnų studijų stipendiją, kuri apima iki 100% mokymosi tik pirmąjį semestrą. Po pirmojo semestro dabartiniams bakalauro studentams taikoma reguliari nuopelnų stipendija.

Kad atitiktų reikalavimus, studentai turi registruotis dieniniu būdu ir visą semestrą išlaikyti minimalų kreditų skaičių (mažiausiai 12 kreditų). Procedūra: reikalinga internetinė paraiška; Stipendija automatiškai suteikiama kvalifikuotiems studentams, kurie gaus patvirtinimo laišką kartu su priėmimo pasiūlymu.

Valediktorius

Valdikatoriui (geriausiam, vienam iš mokyklos baigimo klasės) taikoma 100% nuolaida tik pirmą semestrą. Po pirmojo semestro studentas turi teisę gauti įprastą nuopelnais pagrįstą stipendiją dabartiniams studentams.

Nuopelnų studijų stipendija dabartiniams bakalauro studentams

Stipendijos už nuopelnus automatiškai skiriamos MEU studentams, kurių CGPA yra 3,40 ir daugiau, baigus 12 kreditų MEU ir išlaikyti minimalų kreditų skaičių per semestrą (po pirmojo semestro).

Nuopelnų studijų stipendija naujiems absolventams (bakalauro studijų CGPA)

Siūloma apdovanoti už akademinį meistriškumą ir pasiekimus, kuriuos liudija universiteto pažymiai. Stipendija skiriama pagal studento pažymius ir apima nuo 25% iki 100% studijų kainos tik pirmą semestrą. Po pirmojo semestro dabartiniams magistrantams taikoma reguliari nuopelnų stipendija.

Kad atitiktų reikalavimus, studentai turi registruotis dieniniu pagrindu ir visą semestrą turėti minimalų kreditų skaičių (mažiausiai 6 kreditai). Procedūra: Naujiems studentams reikalinga paraiška; Stipendija automatiškai suteikiama kvalifikuotiems studentams, kurie gaus patvirtinimo laišką kartu su priėmimo pasiūlymu.

Nuopelnų studijų stipendija dabartiniams magistrantams

Stipendijos už nuopelnus automatiškai skiriamos MEU studentams, kurių CGPA yra 3,90 ir daugiau, baigus 6 kreditus MEU ir išlaikant minimalų kreditų skaičių per visą semestrą (po pirmojo semestro).

Vietos

 • Jdeideh

  Ferdous St., Sabtieh, Jdeidet, Metn 12022040, Lebanon, 1202 2040, Jdeideh

  Klausimai