Keystone logo
Macromedia University of Applied Sciences

Macromedia University of Applied Sciences

Macromedia University of Applied Sciences

Įvadas

Sveiki atvykę į Macromedia universitetą – skaitmeninės transformacijos universitetą

Universiteto pasirinkimas yra svarbus gyvenimo sprendimas. Tai vieta, kur padedate pamatą savo būsimam karjeros tinklui ir atrandate pasirinktą darbo sritį bei pradedate formuoti savo profesinį identitetą. Džiaugiamės, kad susidomėjote Macromedia, pripažintu privačiu Vokietijos universitetu, ir norėtume papasakoti daugiau apie tai, kaip galime padėti formuoti jūsų ateitį.

Mūsų programos – jūsų ateitis

Macromedia universitete mūsų dėmesys skiriamas mūsų studentams. Siekiame sukurti erdvę, kurioje jie galėtų tobulėti. Skatiname pagrindines kompetencijas, tokias kaip bendravimo įgūdžiai ir verslumo mąstymas. Didelė dalis mūsų kursų yra pagrįsti praktiniais projektais, kurie yra individualaus koučingo forma. Skaitmeninė transformacija iš esmės keičia mūsų profesinio pasaulio struktūrą, todėl šių pokyčių centre mums reikia žmonių, gebančių galvoti apie įvairias disciplinas ir prisiimti asmeninę atsakomybę. Tai žmonės, kuriuos mes ugdome. Kaip skaitmeninės transformacijos universitetas, matome savo vaidmenį kaip įgalintojai: leidžiame savo studentams suprasti ir formuoti pokyčius. Procesą ir rezultatą galima apibūdinti glaustai: jūs keičiatės.

Mūsų studijų programos yra teorinių paskaitų ir praktinio projektinio darbo derinys. Studentai skatinami prisiimti atsakomybę už savo studijas ir jiems suteikiama galimybė bendrauti su pagrindiniais žiniasklaidos veikėjais ir pagrindiniais tarptautinių organizacijų veikėjais, kurie glaudžiai bendradarbiauja su universitetu kaip kviestiniai dėstytojai ir projektų rėmėjai. Siūlome nuolatinius bakalauro ir magistrantūros studijų kursus, skirtus tarptautinei karjerai žiniasklaidos ir komunikacijos sektoriuje. Visos programos yra akredituotos FIBAA ir suteikia tarptautiniu mastu pripažintą laipsnį. Bendradarbiavimas su mūsų JK partneriu Vestminsterio universitetu leidžia mums pasiūlyti papildomų bakalauro laipsnių pagal mūsų bakalauro programas.

Magistrantūros programa – skaitmeninės ateities formavimas aukštesnėse pareigose

Iš esmės Macromedia magistrantūros programos yra glaudžiai suderintos su žiniasklaidos ir komunikacijos pramonės profesiniais reikalavimais. Šis principas atsispindi universiteto mokymo procesuose. Visos paskaitos vyksta anglų kalba ir skaitomos įkvepiančiai ir praktiškai mažose klasėse.

Atvejų analizės, modeliavimas ir projektinis darbas – daugiausia bendradarbiaujant su žiniasklaidos įmonėmis – padeda studentams įgyti žinių, kurios palengvins prieigą prie trokštamos karjeros. Mažose klasėse ir intensyviai prižiūrint, Macromedia mokymosi aplinka atspindi anglosaksų magistro studijų kultūrą, įskaitant individualų kvalifikuotų dėstytojų mokymą. Mūsų aukštoji mokykla aprūpins jus atitinkamais metodais ir įrankiais, kad galėtumėte aktyviai formuoti nuolatinę visuomenės ir ekonomikos transformaciją kaip profesionalą, paruošdami jus sėkmingai karjerai su puikiomis ateities perspektyvomis.

Macromedia universiteto pasirinkimo pranašumai

 • Aukščiausia pozicija CHE reitinge 2014/15
 • Mažos klasės su intensyvia, individualia priežiūra
 • Pasauliniu mastu pripažinti, valstybės patvirtinti laipsniai
 • Universitetai Berlyne, Miunchene ir Kelne; Berlynas ir Miunchenas patenka į geriausių universitetų 2017 m. geriausių studentų miestų dešimtuką
 • Autentiški, į praktiką orientuoti projektai su daugiau nei 500 žinomų įmonių
 • Aukštos kvalifikacijos profesoriai ir pramonės atstovai kaip lektoriai
 • Gerai įrengtos žiniasklaidos laboratorijos
 • Didelės karjeros perspektyvos Vokietijoje: 18 mėnesių viza po sėkmingo baigimo
 • Meistriškumo kursai vyksta tris dienas per savaitę
 • Studijų programos visiškai anglų kalba
 • Universitetai, esantys geriausiuose Vokietijos pramonės miestuose
 • Pasaulinis partnerių universitetų tinklas

Universiteto ypatybės

Mūsų miestelis – prijungtas prie geriausių Vokietijos pramonės žaidėjų

Mūsų miesteliai yra įsikūrę kai kuriuose gyvybingiausiuose Vokietijos miestuose: Miunchene, Štutgarte, Kelne, Hamburge, Freiburge, Leipcige ir Berlyne. Mūsų studentams naudingas puikus ryšys su vietos pramone kiekvienoje universiteto vietoje. Universitete dirba apie 100 profesorių ir žinomų mokslininkų bei ekspertų iš žiniasklaidos įmonių, tarptautinių kompanijų, universitetų ir komunikacijos agentūrų. Iki šiol buvo priimta apie 3000 studentų, įskaitant vis daugiau tarptautinių studentų, besirenkančių studijas Macromedia, padedančius sustiprinti jau klestinčią kosmopolitinę kultūrą Macromedia universitete.

  Vietos

  Vietos
  • Munich

   Macromedia University of Applied Sciences Sandstrasse 9, 80335, Munich

   • Berlin

    Macromedia University of Applied Sciences Mehringdamm 33, 10961, Berlin

    Klausimai