Keystone logo
Middle Tennessee State University

Middle Tennessee State University

Middle Tennessee State University

Įvadas

Elgesio ir sveikatos mokslų kolegija yra disciplinų aljansas, kurio bendras tikslas yra teikti kokybiškas akademines programas, kad studentai būtų paruošti mokymuisi visą gyvenimą ir paslaugų teikimui. Kolegijos fakultetas puoselėja į studentą orientuotą aplinką, naudodamas partnerystes ir įrodymais bei realybe grįstą mokymąsi. Mūsų absolventai savo profesiniame darbe demonstruoja žinias, įgūdžius, kūrybiškumą ir sąžiningumą.

1 tikslas - sukurti įvairią aplinką, įskaitant dėstytojus ir studentus / pagrindinius studentus, atspindinčius aptarnaujamų gyventojų ypatybes ir poreikius.

2 tikslas - sistemingai patarti visų disciplinų bakalaurams ir magistrantams, kad jie išlaikytų akademinę kokybę ir efektyviai atitiktų baigimo reikalavimus.

3 tikslas - palaikyti programos kokybę per akreditaciją, puikią partnerystę bendruomenėje, valstybėje, regione ir šalyje, taip pat aukštus mokymo standartus.

4 tikslas - sukurti efektyvius ir efektyvius bendradarbiavimo, tyrimų ir paslaugų metodus, kad būtų patenkinti mūsų didžiųjų specialistų poreikiai ir jų profesiniai siekiai.

Vietos

  • Murfreesboro

    East Main Street,1301, 37132, Murfreesboro

    Klausimai