Keystone logo
Middlebury College

Middlebury College

Middlebury College

Įvadas

Middlebury yra bakalauro koledžas; tarptautinių studijų magistrantūros mokykla; įtraukiančių kalbos studijų namai; aukštesnioji mokykla, skirta literatūros, raštingumo ir pedagogikos studijoms; mokyklų, esančių užsienyje, lyderių visame pasaulyje; ir seniausios ir prestižiškiausios rašytojų konferencijos pasaulyje namai.

„Middlebury“ yra institucija, kuri rengia studentus spręsti sudėtingiausias pasaulio problemas, ir tai daro įtraukdama juos į proto ir sielos gyvenimą.

„Middlebury“ esame įsipareigoję mokyti studentus pagal laisvųjų menų tradicijas, kurios įkūnija diskurso metodą ir disciplinų grupę; mūsų moksliškai ir matematiškai orientuotose pagrindinėse studijose, kaip ir humanitariniuose, socialiniuose, menų ir kalbų dalykuose, akcentuojame refleksiją, diskusijas ir intensyvią studentų ir dėstytojų sąveiką. Mūsų gyvybinga gyvenamųjų namų bendruomenė, puikios patalpos, įvairi mokymo programa ir palaikymo paslaugos egzistuoja pirmiausia šiems švietimo tikslams.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Middlebury

    Old Chapel Road,14, 05753, Middlebury

    Klausimai