Keystone logo
Milligan College

Milligan College

Milligan College

Įvadas

Daugiau nei 150 metų Milliganas mokė vyrus ir moteris vadovauti ir tarnauti. Mūsų atsidavimas į Kristų orientuotam laisvųjų menų švietimui paskatino Milligan tapti augančia, gerai gerbiama laisvųjų menų įstaiga. Dėl to, kad akcentuojame stipendijas, bendruomeniškumą ir tikėjimą, studentai atvyksta iš viso pasaulio, kad patirtų mūsų skirtingą požiūrį į aukštąjį mokslą.

„Milligan“ siūlo daugiau nei 100 specialybių, nepilnamečių, prieš profesinius laipsnius ir koncentraciją įvairiose srityse, taip pat absolventų ir suaugusiųjų studijų programas. Nuolat pripažįstama dėl kokybės ir vertės, „Milligan“ neseniai buvo paskelbta „US News and World Report“ reitinge kaip vienas geriausių kokybės ir vertės regioninių universitetų pietuose. paskelbtas vienu iš „Washington Monthly“ 20 geriausių šalies magistro universitetų; ir 2016 m. „BestColleges.com“ įtraukta į geriausių Tenesio universitetų sąrašą.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Elizabethton

    Neth Drive,101, 37682, Elizabethton

    Klausimai