Keystone logo
Missouri Western State University

Missouri Western State University

Missouri Western State University

Įvadas

Missouri Western State University yra išdidi tradicija teikti aukštos kokybės ir prieinamą švietimą studentams Misūrio valstijoje ir už jos ribų. Mes esame ketverių metų valstybės remiama institucija, teikianti įvairias studijų programas ir siūlanti profesionalius magistro laipsnius, ketverių metų bakalaureato laipsnius, dvejų metų asocijuotus laipsnius, ikiprofesionalų perkėlimo programas ir vienerių metų pažymėjimus. Be to, universitete rengiami seminarai, konferencijos ir praktiniai seminarai, atitinkantys bendruomenės poreikius.

Studentai atvyksta iš visų JAV ir daugiau nei 30 šalių. O mūsų absolventai gyvena ir dirba visame pasaulyje. Nuo kuklaus pradžios 1915 m. Vakarų Misūris toliau gilina savo įtaką bendruomenei, regionui, tautai ir pasauliui.English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Saint Joseph

    Downs Drive,4525, 64507, Saint Joseph

    Klausimai