Keystone logo
Marbella International University Centre BA (Hons) Tarptautinis verslo vadyba
Marbella International University Centre

BA (Hons) Tarptautinis verslo vadyba

Marbella, Ispanija

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

30 Sep 2024

EUR 18 900 / per year

Stovykloje

Įvadas

Padedame jums susipažinti su aktualiausiomis tarptautinio verslo temomis. Remdamiesi praktiniais pavyzdžiais ir šiuolaikiniais verslo atvejais, ugdome jūsų supratimą apie tai, kaip tarptautinės bendrovės ir jų strategijos taikomos naujai įgytoms žinioms. Siekiame suteikti jums priemones, kurių reikia sėkmingai karjerai ir vertingam Vakarų Londono universiteto suteiktam diplomui.

Padedame jums išmokti priimti svarbius sprendimus ir kurti verslo strategijas, tuo pat metu tobulindami savo gebėjimus daryti įtaką kitiems žmonėms įvairiose kultūrose, verslo funkcijose ir hierarchijose. Siekiame suteikti jums priemones, kurių reikia sėkmingai karjerai ir moksliniam laipsniui įgyti.

Siūlome tarptautinio verslo vadybos bakalauro (Hons) studijas, kurios remiasi šiuolaikinėmis verslo koncepcijomis ir profesine patirtimi visame pasaulyje. Mūsų verslo, ekonomikos, finansų, rinkodaros, rinkodaros, komunikacijos dizaino ir derybų specialistų komanda suteikia jums priemones, kurių reikia sėkmingai karjerai ir diplomui įgyti. Be pagrindinės mūsų kurso komandos, viso kurso metu kviestinėse paskaitose dalyvauja keli kviestiniai pramonės ekspertai.

MIUC suteikiame teorines ir praktines priemones, kurios padės jums ugdyti kritinio ir kūrybinio mąstymo įgūdžius ir klestėti globalizuotoje ekonomikoje. Mūsų dėstytojai, naudodamiesi savo patirtimi, moko jus aktualios teorijos ir pramonės praktikos, pabrėždami galimybes, kurias suteikia internacionalumu ir praktiškumu grįstas aukštasis išsilavinimas.

Mūsų programos modulinė struktūra apima trejus metus trunkančias verslo ir jo krypčių studijas. Siūlome privalomuosius modulius, kurie suteikia pagrindinių žinių ir įgūdžių, o pasirenkamieji ir kalbų moduliai leidžia jums formuoti kursą pagal savo interesus ir karjeros siekius.

Per ateinančius trejus metus mokysitės tarptautinio verslo vadybos, tarptautinių finansų ir tarptautinės rinkodaros. Taip pat nagrinėsite įvairius tarptautinio verslo kontekstus besivystančiose rinkose ir išsivysčiusiose ekonomikose. MIUC skatiname jus aktyviai dalyvauti mokymosi procese, informuojant ir formuojant savo mokymosi kelionės ir būsimos karjeros kryptį.

Šiame laipsnyje mes jus išmokysime, kaip:

  • suformuluoti ir įgyvendinti sėkmingą verslo strategiją.
  • Sukurkite verslo galimybių, naudodami keičiamo dydžio ir tvarius verslo modelius.
  • Kurkite žmogiškųjų išteklių strategijas, susijusias su įdarbinimu, darbo rezultatų valdymu ir darbuotojų ugdymu.
  • valdyti nematerialųjį turtą, pavyzdžiui, produktą, kainą, vietą ir reklamą.
  • Stiprinkite savo derybinę poziciją kruopščiai ruošdamiesi, analizuodami ir kiekybiškai vertindami sandorio alternatyvas.
  • Dalyvaukite procesų valdymo, tiekimo grandinės valdymo ir santykių su klientais valdymo procesuose.
  • Planuoti ir kontroliuoti išteklius ir procesus, kad būtų pasiekti konkretūs tikslai, kurie yra laikinų pastangų dalis.
  • Įvaldykite verslo metrikas paversti verslo žvalgybos duomenimis, valdydami kontrolės mechanizmus strategijai įgyvendinti. Esame pasiryžę suteikti jums priemones, kurių reikia sėkmingai karjerai ir moksliniam laipsniui įgyti.

Priėmimai

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai