Keystone logo
Modern College of Business and Science

Modern College of Business and Science

Modern College of Business and Science

Įvadas

81831_20180912h5A7GTwke8dvnzq1_QZ5bR_large.png

APIE MCBS

Modern College of Business and Science (MCBS) Omano sultanete yra privati ​​kolegija, licenzijuojama aukštojo mokslo ministerijos ir įsteigta 1996 metais. 2004 m. MCBS siekė institucinės ir programų akreditacijos, kad suteiktų bakalauro laipsnius Omane. MCBS sėkmingai taikė paraišką ir, remdamasis jos pateikimo stipriu laipsniu, Olando Sultanato akreditavimo taryba laikinai akreditavo koledžą, suteikdama asocijuotą ir bakalauro laipsnį. Kolegija siūlo edukacines programas, kad atitiktų atskirų studentų poreikius, taip pat verslo ir pramonės bendruomenių poreikius.

Kolegija siūlo verslo administravimo laipsnius (su 5 akcentais apskaitos, rinkodaros, MIS, valdymo ir ekonomikos srityse

MCBS vykdo Fondo programą, kurioje yra Intensyvus anglų kalbos kaip antrosios kalbos programa ir siūlo ESL pažymėjimą tiems studentams, kurie sėkmingai baigė kursą. Kartu su ESL kai kurie fondo kursai, tokie kaip pagrindinė matematika, taikomoji matematika ir informacinės technologijos, taip pat yra privalomi tiems studentams, kuriems reikalinga laipsnį koledže. Tai atitinka Fondo programų standartus, kuriuos pasiūlė Omano akreditavimo taryba, o MCBS yra viena iš pirmųjų kolegijų, kurios ją įgyvendino.

MCBS kokybės audito ataskaita, kurią 2009 m. Gruodžio mėn. Išleido Omano akreditavimo taryba po antrojo komandos vizito į kolegiją, įvertino gerąją MCBS praktiką. Ataskaita remia mūsų nuolatines akademines ir paslaugų tobulinimo pastangas. Ataskaitoje taip pat teigiamai įvertinta ilgalaikiai santykiai su UMSL, kuris sustiprino savo standartus ir suteikė tarptautinį ugdymo turinį. Taip pat buvo remiamas Fulbrighto mokslininkų skyrimas MCBS, siekiant pagerinti ugdymo turinį ir papildyti savo fakulteto kompetenciją. Ataskaitoje taip pat teigiamai įvertinta informacijos sklaida darbuotojams ir studentams elektroniniu būdu.

81833_20180912R11nDmucf2pqZ5vd_8ho9t_large.png

MCBS FAKTAI

Štai keletas greitai faktų ir skaičių apie Modern College of Business and Science .

  • MCBS yra pirmoji Artimųjų Rytų kolegija, kurią pripažins Kompiuterių technologijų pramonės asociacija (CompTIA), JAV

  • MCBS IT departamento lektorius, p. Jayan C Kurianas buvo paskirtas kaip dalyko ekspertas CompTIA profesiniam egzaminui

  • MCBS mūsų studentai yra iš 16 šalių ir mūsų fakulteto iš 12 šalių.

  • Modernus verslo kolegija

  • MCBS gaus bakalauro laipsnį verslo administravimo ir informatikos srityje. Informacinės komunikacijos technologijos, verslo administravimo ir informatikos asociacijos laipsnis. Taip pat galite gauti pažymėjimą anglų kalba kaip antrąją kalbą.

  • Studentai, gaunantys finansinę paramą: 80%

Top 10 priežasčių dalyvauti MCBS

81834_20180912IbSAbQoNuPKzLpXT_D5099_large.png

Vietos

  • Muscat

    Modern College of Business & Science, , Muscat

Klausimai