Keystone logo
Montclair State University

Montclair State University

Montclair State University

Įvadas

Tuo Feliciano mokyklos Verslas Montklero valstybinis universitetas, mes varomas vienu tikslu: transformuoti nūdienos studentus į rytojaus verslo lyderiams.

Kaip School of Business studentas, jums bus įgyti įgūdžių, žinių ir patirties, jums reikia sėkmingai konkuruoti šiandieninėje pasaulinėje rinkoje. Mūsų programos siūlo unikalų rinkinį patirtimi, skirtas vairuoti sėkmę daugelyje įmonių, ne pelno ir viešojo sektorių diapazone.

analitinė perspektyva

Jums bus pradėti su pasaulinės klasės fakultetas minties lyderiai ir pramonės specialistų, kurie padės jums įsigyti analitinį mąstymą, strateginius bendravimo ir vadovavimo įgūdžių, kurie yra ilgalaikiai profesinės sėkmės pamatas.

Mūsų griežta MBA programa bus varyti savo dabartinę karjerą į kitą lygį arba pavaras perjungti ir ištirti naujas kryptis. Mes siūlome daugiau lankstumo jums reikia, su mokymo, kuris plėtoja savo talentą ir įgūdžius - laikydamosi savo darbo grafiką.

Užsiima su visu pasauliu Verslo

Jūsų išsamų švietimo nebus baigti klasėje. Galėsite įdėti verslo teorijos į praktiką - ir įgyti paklausią patirtimi su potencialiais darbdaviais - iš rankų-CO-OP ir stažuočių programas.

Per Reguliariai paskaitų ir programų, jums bus pradėti ir prisijungti pažymėti verslo lyderių ir verslininkų, įmonių draugais ir partneriais, ir apie aktyviai dalyvauja absolventai, kuris atvers duris jums visą savo karjerą tinklą. Mūsų absolventai yra lyderiai savo srityse ir yra neįkainojamas šaltinis jums visą savo profesinį gyvenimą. Prieiga prie šios dinaminio tinklo. dedikuoti absolventai yra gyvybiškai svarbi dalis verslo mokyklos patirtį.

Agile mentaliteto

Ką daro verslo lyderė? Mes manome, kad tai gebėjimas prisitaikyti ir reaguoti į besikeičiančios verslo aplinkos iššūkius.

Mūsų Karjera paslaugų centras padės jums nustatyti ir ištirti geriausiai tinkami karjeros galimybes, susisiekti su stažuočių programas arba iškrauti visą darbo dieną jūsų pasirinkto lauko.

Kai prisijungiate prie mūsų įvairiapusę bendruomenę judrus, išradingas studentų, jums bus sukurti mąstyseną ir įgūdžius, ko reikia asmeninės ir profesinės sėkmės gyvenime.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • USA Online

    USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai