Keystone logo
Moravian University Informatikos bakalauras (duomenų mokslo takelis)
Moravian University

Informatikos bakalauras (duomenų mokslo takelis)

Bethlehem, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

USD 50 500 / per year

Stovykloje

Įvadas

Kompiuterių mokslas yra tyrimas, kaip automatizuoti problemų sprendimą naudojant kompiuterius. Interneto amžiuje kompiuteriai naudojami beveik visuose gyvenimo aspektuose, o programuotojai turi suprasti technines kompiuterių galimybes ir technologijų reikalavimus probleminėms sritims. Kompiuterių mokslo programa Moravian sukuria aplinką, kurioje studentai gali mokytis programinės įrangos kūrimo komandose, skirtose realiems klientams, ir suteikia studentams galimybę praktiškai naudotis technologijomis.

Misija

Informatikos programa ruošia asmenis stoti į technines profesijas, kur jie gali prisidėti prie gamybinio lygio programinės įrangos sprendimų ir toliau mokytis bei prisitaikyti prie naujų technologijų.

Tikslai

  • Programavimo gebėjimai – mokiniai pademonstruos gebėjimą paversti programos specifikaciją veikiančiu, efektyviu ir skaitomu sprendimu.
  • Programos specifikacijos ir dizainas – studentai pademonstruos gebėjimą rašyti projekto specifikacijas, pagrįstus kliento įvestimi, ir sukurti bendrą projekto, kuris naudoja standartinę programinę įrangą ir architektūros modelius, dizainą.
  • Komandinis bendravimas – studentai pademonstruos gebėjimą bendrauti tiek žodžiu, tiek raštu su programinės įrangos komandos nariais, įskaitant klientus, kitus programinės įrangos kūrėjus ir vadovus.

Studijų programa

Programos rezultatas

Programos mokestis už mokslą

KARJEROS GALIMYBĖS

Apie Mokyklą

Klausimai