Keystone logo
Morehouse College

Morehouse College

Morehouse College

Įvadas

„Morehouse“ vyrai siekia būti pakankamai aukšti, kad galėtų nešioti mūsų aukštų lūkesčių karūną ir „Morehouse Man“ titulą. „Morehouse Man“ yra akademinė, intelektualinė ir profesinė sėkmė. Įkvėptas stiprių, protingų, kritiškų ir palaikančių brolių ir mokytojų, „Morehouse Man“ stengiasi padaryti tą patį.

Broliai „Morehouse“ tampa ir lieka įtakingiausiais „Morehouse Man“ vadovais ir artimiausiais draugais. Nuo pat pirmos dienos jų broliai juos įkvepia, meta iššūkį, prisiima atsakomybę ir stovi šalia. „Morehouse“ brolija apima kartas, tautą ir visas pramonės šakas bei gyvenimo sritis.

Šioje glaudžioje kultūroje profesoriai daro daugiau nei moko - jie globoja, puoselėja ir skatina. Jie siūlo išmintingus patarimus ir patyrusias perspektyvas, užginčydami Morehouse'o vyrą suabejoti jų prielaidomis ir iškelti savo ambicijas. Morehouse'as nestumia Morehouse'o vyro teisinga linkme - mes parodome, kaip tai atrasti patiems, kaip rasti savo tikrąjį kelią. Ir turėk jį.

„Morehouse Men“ siekia ne tik tipiškos sėkmės. Jie siekia nuolat tobulinti save ir savo bendruomenę. Nors laipsnis atveria duris, mūsų misija yra užtikrinti, kad kai pro juos eina „Morehouse“ žmogus, jie patektų kaip stipraus proto ir charakterio žmogus. Žmogus, kuris žino viską, ką sugeba. Žmogus, kuris pažįsta save. Lyderis. Žmogus visiškai.

Vietos

  • Atlanta

    Westview Drive Southwest,830, 30314, Atlanta

    Klausimai