Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Morgan State University

Morgan State University

Morgan State University

Įvadas

Sveiki atvykę į Morgan State University !

Morgan State University , įkurtas 1867 m., Yra Carnegie klasifikuota doktorantūros institucija, teikianti nurodymus daugiatautėms, daugiatautėms, daugianacionalinėms studentų organizacijoms ir siūlanti daugiau nei 125 akademines programas, suteikiančias laipsnį nuo bakalauro ir daktaro laipsnių. Kaip Merilando valstybinis viešųjų urbanistinių tyrimų universitetas, „Morgan“ vykdo savo misiją spręsti šiuolaikinės miesto aplinkos poreikius ir iššūkius, atlikdamas intensyvius bendruomenės lygio tyrimus ir novatoriškus sprendimus.

Įsikūręs žavingame šiaurės rytų Baltimorės gyvenamajame rajone netoli istorinių Morgano parko ir Wilsono parko mikrorajonų, įspūdingame „Morgan“ miestelyje yra 152 akrų miestelyje įrengti moderniausi įrenginiai, orientuoti į novatorišką mokymą ir mokymąsi XXI amžiuje. Miesto miestelis, kurį Nacionalinis istorinio išsaugojimo fondas priskyrė nacionaliniam lobiui, siūlo saugią ir kviečiančią mokymosi aplinką, lengvai pasiekiančią geriausias miesto galimybes: kultūrą, eksponatus, vakarienę, apsipirkimą, veiklas, ekskursijas ir užimtumą. Ne universiteto miestelio galimybės taip pat apima bendruomenės projektus ir pilietinį įsitraukimą.

Nuo įkūrimo daugiau nei prieš 150 metų „Morgan“ baigė daugiau nei 50 000 kandidatų laipsnį, gamindamas aistringai atsidavusį absolventų korpusą, kuriam pavyko rasti sėkmę visose srityse, JAV ir už jos ribų. Tarp pačių įvairiausių istoriškai juodųjų kolegijų ir universitetų, taip pat didžiausių Merilande, Morganas siekia užtikrinti, kad aukštojo mokslo durys būtų kuo plačiau atvertos kuo daugiau žmonių.

Morganas iš pirmo žvilgsnio

Morgan State University , bendrojo lavinimo įstaiga, įsikūręs gyvenamojoje dalyje Baltimorėje, Merilandas. Universiteto teritorija užima daugiau nei 143 ha.

Universitetas siūlo platų akademinių programų pasirinkimą daktaro laipsniu. Morganas taip pat yra Vidurinių Rytų lengvosios atletikos konferencijos (MEAC) steigėjas.

Morgan State University yra lygių galimybių pozityvios veiklos aukštojo mokslo įstaiga. Žr. Nediskriminavimo politiką.

Merilando įstatymų leidėjo iniciatyva universitetas buvo paskirtas Merilando valstybiniu urbanistinių tyrimų universitetu, kurio užduotis - patenkinti Baltimorės metropolinės zonos gyventojų, mokyklų ir organizacijų poreikius. Morgan State University yra gyvenamasis rajonas šiaurės rytų Baltimorio mieste. Tai lengvai pasiekiama iš miesto centro, Baltimorės juostos ir „Interstate 95“. Kiekvienais metais mokykla priima vidutiniškai 7700 studentų į bakalauro laipsnio programas per doktorantūrą.

Morganas buvo pavadintas kun. Lyttleton F. Morgano, kuris 1876–1886 metais ėjo patikėtinių valdybos pirmininko pareigas, vardu. Morganas anksčiau buvo žinomas kaip Šimtmečio Biblijos institutas. 1890 metais jis buvo pavadintas Morgano koledžu.

Morganas pritraukia studentus iš kiekvienos valstijos ir daugelio užsienio šalių. Apie 35% visų studentų, priimtų į Morganą, yra iš Merilando valstijos. Tai viena iš pirmaujančių institucijų pagal paraiškas, gautas iš Afrikos ir Amerikos vidurinių mokyklų absolventų. Didžiausi jos registracijos šaltiniai už Merilando ribų yra Niujorkas, Naujasis Džersis ir Pensilvanija.

Universitetas turi išsamią bakalauro programą su daugiau specializuotų pasiūlymų magistro ir doktorantūros lygmenimis. Tradiciškai Morganas daug dėmesio skyrė menams ir mokslams bakalauro laipsnyje ir studentų paruošimui pažengusiems. Be to, jis siūlo įvairias programas profesinėse srityse, įskaitant inžinerijos, verslo, mokytojų rengimo, architektūros, svetingumo vadybos ir socialinio darbo programas.

Nors „Morgan“ yra istoriškai juoda institucija, ji tarnavo bet kurios rasės ir etninės kilmės studentams. Šiandien jos misija yra priimti studentus, kurių socialinis ir ekonominis ir akademinis statusas yra įvairus, ir suteikti visą patirtį ir paslaugas, leidžiančias sėkmingai aptarnauti įvairius tikslus ir poreikius tenkinančius studentus.

Universitetas suteikia daugiau bakalauro laipsnių afroamerikiečiams nei bet kuris miestelis Merilande. Daugelyje sričių, ypač inžinerijos ir gamtos mokslų srityse, Morganas sudaro didelę procentą laipsnių, kuriuos afroamerikiečiai gauna iš Merilando institucijų. Didesnis nei vidutinis „Morgan“ absolventų procentas įstoja į aukštąsias ir profesines mokyklas. Istoriškai universitetas pagal populiarumą tarp absolventų, gavusių daktaro laipsnį, buvo tarp geriausių valstybinių miestelių.

Morgan State University

131231__PAG3681-Pano.jpg

Morgan State University vizija, misija ir pagrindinės vertybės

Morgan State University vizija ir misijos teiginiai bei pagrindinės jo institucinės vertybės atitinka universiteto Carnegie fondo priskyrimą doktorantūros universitetui ir yra skirti nukreipti Morgano strateginį augimą per ateinantį dešimtmetį.

Idėjos pareiškimas

Morgan State University yra svarbiausias valstybinis miesto tyrimų universitetas Merilande, žinomas dėl savo meistriškumo mokymo, intensyvių tyrimų, veiksmingų viešųjų paslaugų ir bendruomenės įsitraukimo srityse. „Morgan“ rengia įvairius ir konkurencingus absolventus sėkmei globalioje, tarpusavyje priklausomoje visuomenėje.

Misija

Morgan State University tarnauja bendruomenei, regionui, valstybei, tautai ir pasauliui kaip intelektualinis ir kūrybinis šaltinis, remdamas, suteikdamas įgalinimus ir paruošdamas aukštos kokybės, įvairius absolventus, kurie veda pasaulį. Universitetas siūlo novatorišką, įtraukiančią ir savitą švietimo patirtį plačiam visuomenės sluoksniui, apimančiam įvairias disciplinas bakalaureato, magistro, doktorantūros ir profesinio laipsnio srityse. Bendradarbiaudamas, vykdydamas mokslinius tyrimus, siekdamas kūrybinių pastangų ir vykdydamas viešąsias paslaugas, universitetas teikia didelę reikšmę visuomenės, ypač miesto bendruomenėse, kylančių problemų sprendimui.

Pagrindinės vertybės

Šios pagrindinės institucinės vertybės skatina studentų mokymąsi ir sėkmę, fakultetų stipendijas ir mokslinius tyrimus bei bendruomenės dalyvavimą „Morgan“:

  • Kompetencija. „Morgan“ nuolat siekia tobulinti mokymo, mokslinių tyrimų, stipendijų, kūrybinių pastangų, studentų paslaugų ir visais universiteto veiklos aspektais kompetenciją, kad užtikrintų institucinį efektyvumą ir efektyvumą.
  • Vientisumas. „Morgan“ sąžiningos komunikacijos, etiško elgesio ir atskaitomybės už žodžius ir darbus tikimasi iš visų universiteto bendruomenės narių.
  • Pagarba. Su kiekvienu „Morgan“ asmeniu turi būti elgiamasi pagarbiai ir oriai, o su juo turi būti elgiamasi teisingai visose situacijose.
  • Įvairovė. „Morgan“ pasveikina ir palaiko didelę žmonių ir idėjų įvairovę, nes tai yra būtina siekiant kokybiško švietimo globaliai priklausomoje visuomenėje. Studentai turės prieinamą ir prieinamą prieigą prie plataus spektro aukštos kokybės švietimo programų ir paslaugų.
  • Naujovės. „Morgan“ skatina ir remia savo dėstytojus, personalą ir studentus visose stipendijose, įskaitant žinių atradimą ir pritaikymą dėstant ir mokantis bei kuriant novatoriškus produktus ir procesus.
  • Vadovavimas. „Morgan“ siekia pateikti griežtą akademinę programą ir sudėtingas bendrojo ugdymo programas, kad skatintų studentų lyderystės savybes ir palengvintų dėstytojų, personalo ir studentų lyderystės ugdymą.

Trumpa Morgan State University istorija

1867 m. Metodistų vyskupų konferencijos Baltimorės konferencijoje įkurtas Šimtmečio Biblijos institutas. Pirminė institucijos misija buvo mokyti jaunus vyrus tarnauti. Vėliau ji išplėtė savo misiją lavinti mokytojus tiek vyrus, tiek moteris. 1890 m. Mokykla buvo pervadinta į Morgano kolegiją pirmojo patikėtinių tarybos pirmininko, paaukojusio žemę koledžui, pagarbos Lyttleton Morgan garbei. Pirmąjį bakalaureato laipsnį Morganas suteikė George'ui F. McMechenui 1895 m. McMechen vėliau įgijo teisės laipsnį iš Jeilio ir galiausiai grįžo į Baltimorę, kur tapo pilietiniu lyderiu ir vienu stipriausių „Morgan“ finansinių rėmėjų.

1915 m. Velionis Andrew Carnegie suteikė mokyklai sąlyginę 50 000 USD paramą už centrinį akademinį pastatą. Dotacijos sąlygose buvo numatyta įsigyti naują vietą Kolegijai, sumokėti visus neįvykdytus įsipareigojimus ir pastatyti jo vardu pavadintą pastatą. Kolegija atitiko sąlygas ir 1917 m. Persikėlė į savo dabartinę vietą Baltimorės šiaurės rytuose. Carnegie salė, seniausias originalus pastatas dabartiniame MSU miestelyje, buvo pastatyta po dvejų metų.

Morganas išliko privačia įstaiga iki 1939 m. Tais metais Merilando valstija įsigijo mokyklą reaguodama į valstybinį tyrimą, kuris nustatė, kad Merilandas turi suteikti daugiau galimybių savo juodaodžiams piliečiams.

Nuo pat savo viešojo miestelio pradžios Morganas buvo atviras visų rasių studentams. Kol kolegija tapo viešuoju miesteliu, ji buvo gana plati institucija. Iki septintojo dešimtmečio vidurio, kai valstybės dėstytojų kolegijos pradėjo pereiti į laisvųjų menų miestelius, Morganas ir Merilando universiteto koledžo parkas buvo vieninteliai du valstybiniai universiteto miesteliai, vykdantys išsamias misijas.

Kai Merilando mokytojų kolegijos pradėjo plėsti savo tikslą, Morganas ir kitos panašios institucijos buvo įtrauktos į valstybinių kolegijų sistemą, kuriai vadovavo Patikimų taryba. Tačiau 1975 m. Valstybinis įstatymų leidėjas Morganą paskyrė universitetu, suteikė jam įgaliojimus siūlyti daktarus ir numatė, kad jis vėl turės savo valdybą. 1988 m. Merilandas pertvarkė savo aukštojo mokslo struktūrą ir sustiprino savo koordinacinę valdybą - Aukštojo mokslo komisiją. Universiteto universiteto miesteliai tapo Merilando universiteto universiteto dalimi. Morgano ir Šv. Merilendo Šv. Marijos koledžas buvo vienintelės viešosios bakalaurantus suteikiančios institucijos, turinčios teisę turėti savo valdybas. Teisės aktai taip pat sustiprino Morgano galią siūlyti pažangias programas ir universiteto miestelį paskyrė Merilando viešuoju miesto universitetu.

Lankantis Morgan

Universitetas turi tiek priemiesčio gyvenimo, tiek miesto centro artumo pranašumus. Dviejuose šlaituose pastatytas miestelis yra strategiškai įsikūręs vaizdingoje šiaurės rytinėje Baltimorės dalyje, mieste, kuriame gyvena daugiau nei 657 000 gyventojų, ir jį supa greitai augančios gyvenamųjų namų bendruomenės. Miesto centras lengvai pasiekiamas iš universiteto miestelio.

Informacija apie Baltimorę

Morgano miesteliu šiaurės rytų Baltimorėje galima lengvai pasiekti visus gerus dalykus, kuriuos gali pasiūlyti miestas: pasaulinio lygio muziejus, „Baltimore Symphony“, puikius džiazo klubus, etninius festivalius, pasakiškus restoranus, didžiųjų lygų sportą, apsipirkimą ir ekskursijas Vidiniame uoste. Čia taip pat rasite puikių galimybių stažuotėms, bendruomenės projektams ir kitai ne miesteliu patirčiai, kurią „Chase Econometrics“ skelbia kaip vieną iš dešimties geriausių būsimų darbo rinkų Amerikoje.

Kur apsistoti

„Morgan“ tipo priemiesčio aplinka yra erdvus 140 arų miestelis, įsikūręs maloniame gyvenamajame mikrorajone, įsikūręs tarp kalvų šiaurės rytų Baltimorės miesto dalyje. Iš universiteto Inner Harbor rajone esančius viešbučius miesteliu galima pasiekti per maždaug penkiolika minučių. Miesto miestelis yra per dešimt minučių nuo apgyvendinimo Towsono srityje ir per 10–15 minučių nuo viešbučių Šiaurės Baltimorės grafystėje.

Vietos

  • Baltimore

    East Cold Spring Lane,1700, 21251, Baltimore

Klausimai