Keystone logo
Mount Aloysius College

Mount Aloysius College

Mount Aloysius College

Įvadas

Aloysius kalnas yra išsami, laisvųjų menų ir mokslu grįsta kolegija, įsipareigojusi studijuoti karjeros link. Įsišaknijęs katalikų tradicijoje, Mount Aloysius College yra vienas iš 17 JAV gailestingumo remiamų kolegijų ir universitetų. Ji yra Gailestingumo aukštojo mokslo konferencijos narė. Mūsų 193 arų miestelyje gyvena daugiau nei 70 didžiųjų studentų / programų ir 16 NCAA sporto komandų.

Mount Aloysius College misija yra atsakyti į individualius ir bendruomenės poreikius kokybiškomis švietimo programomis pagal religinių gailestingumo seserų tradiciją. Kiekvienam studentui suteikiama galimybė įgyti žinių ir išsiugdyti vertybes, požiūrį ir kompetencijas, reikalingas mokymuisi visą gyvenimą, aplinkoje, atspindinčioje laisvųjų menų orientaciją ir katalikišką, judėjų-krikščionių paveldą.

Aloyzo kalno misijos integracijos skyrius įtraukia mūsų misiją ir gailestingumą į miestelio veiklą, tikėjimo patirtį, mokymąsi klasėje ir bendruomenės programas. Mes vertiname atsakymo į visuomenės rūpesčius, kuriuos išdėstė Gailestingumo seserys, svarbą. Mes paruošiame savo studentus bendrauti su bendruomenės piliečiais, turinčiais didelį tikslo jausmą.

Kaip katalikų koledžas, kurį įkūrė ir remia religinės gailestingumo seserys, Mount Aloysius College suteikia galimybę studentams skatinti sintezuoti tikėjimą mokantis, ugdyti kompetenciją užuojauta, talentus ir dovanas teikti kitiems ir padėti pradeda prisiimti lyderystę pasaulio bendruomenėje. Akcentuojant teisingumo, svetingumo, gailestingumo ir paslaugų vertybes, Kolegijos laisvųjų menų pagrindinė programa suteikia būtiną lyderystės pagrindą ir žinias bei įgūdžius įvairiose profesijose. Nors Aloysius kalne akademinis dėmesys yra svarbiausias, kolegija taip pat laiko dvasinį, kultūrinį, socialinį ir asmeninį augimą esminiais studento raidos elementais.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Cresson

    Admiral Peary Highway,7373, 16630, Cresson

    Klausimai