Keystone logo
MorningStar University

MorningStar University

MorningStar University

Įvadas

Mūsų misija „ MorningStar University ( MSU ) yra paruošti žmones vaikščioti pagal jų aukštą pašaukimą. „ MorningStar University mes siekiame ugdyti studentus dvasiškai, psichiškai ir fiziškai, suteikdami jiems galimybę siekti lyderystės, ragindami viziją, drąsą ir sąžiningumą.

Vadovavimo kolegija yra mokymo programa, sukurta atsižvelgiant į šiuos tikslus: Išugdyti ryžtingus ir atsparius krikščionių lyderius, kurie tvirtai laikosi savo tikėjimo, nuolankiai vaikšto prieš Dievą ir turi ištvermės sukurti ilgalaikius pokyčius pasaulyje; Aprūpinti kiekvieną studentą įgūdžiais ir priemonėmis, kurių reikia norint būti sėkmingu lyderiu bet kokioje įtakos sferoje, į kurią jie yra kviečiami; Padėti kiekvienam studentui suprasti savo unikalų tapatumą Kristuje ir atrasti savo tikslą bei likimą Dievo dieviškame plane; Dvasiškai sustiprinti ir subrandinti kiekvieną studentą vaikščioti sveikata ir visuma visose savo gyvenimo srityse.

Nors MSU lyderystės kolegija nėra Biblijos mokykla, Biblija yra pagrindinis mūsų vadovėlis. Mes tikime, kad tai yra Dievo žodis ir yra naudingas mokant, ginant, taisant ir mokant visokio teisumo.

Vadovavimo kolegija taip pat nėra seminarija, nors vadovus ruošiame kaip Dievo meilės ir galios tarnautojus. Skirtumas tas, kad ne visi patarnaujantys vadovai čia mokėsi eiti į bažnyčią. Kai kurie mūsų studentai tampa verslo lyderiais, o kiti pereina į vyriausybės vaidmenis, o kiti - į menus. Mes keliame ministrus vadovus visoms įtakos sritims.

Vietos

  • Fort Mill

    Star Light Drive,375, 29715, Fort Mill

    Klausimai