Keystone logo
Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences

Įvadas

1991 m. Įkurtas universitetas jau seniai įgijo gerą reputaciją dėl savo išsamios akademinio švietimo programos ir motyvuotos studentų grupės. Susidomėję studentai gali pasirinkti iš maždaug 50 studijų programų, dėstomų trijuose Magdeburgo skyriuose ir dviejuose Stendalio skyriuose. Maždaug 130 profesorių garantuoja labai gerą darbuotojų ir studentų santykių santykį - Magdeburge dirba maždaug 4200 studentų, o Stendale - 2100 studentų. Nuo 2005–2006 m. Žiemos semestro universitetas siūlo tik bakalauro ir magistro studijų programas.

Tarptautinis

Universitetas palaiko ryšius su daugiau nei 100 universitetų visame pasaulyje. Siūloma daugybė mainų programų ir kelios tarptautinio lygio studijų programos.

Kodėl verta studijuoti Magdeburgo-Stendalio universitete?

Sužinokite, kodėl Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences yra geriausias pasirinkimas - viešnagei užsienyje ir studijų programai.

Jaunas universitetas

Jūs ir Magdeburg-Stendal University of Applied Sciences turi daug bendro. Pavyzdžiui, universitetas buvo įkurtas 1991 m., O tai reiškia, kad jis tikriausiai yra maždaug jūsų amžiaus.

Novatoriškos studijų programos

Jei ketinate studijuoti tokioje užsienio šalyje kaip Vokietija, tikriausiai jums patiks naujas ir įdomus dalykas. Puikus! Universitetas siūlo naujas ir įdomias studijų sritis, tokias kaip Taikomosios vaikystės studijos, Saugumo ir pavojų prevencija bei Gestų kalbos vertimas.

Kalbos kursai ir kultūriniai renginiai

Jei tai skaitote, tikriausiai jau išmokote bent užsienio kalbą, būtent anglų kalbą. Puiku! Universitetas suteikia daug galimybių praplėsti savo akiratį per kalbos kursus ir kultūrinius renginius.

Vokietijos širdyje

Centrinė abiejų vietų vieta Vokietijoje leidžia greitai susisiekti su Berlynu, Hanoveriu ar Leipcigu. Idealiai tinka ekskursijoms į šiuos miestus!

Į praktiką orientuotos studijos

Universitetas orientuojasi į praktiką orientuotas studijas, kurios susieja mokymąsi su praktine patirtimi, o ne su pernelyg teorinėmis paskaitomis, tokiomis kaip vidurinėje mokykloje.

Mažos išlaidos

Jei ketinate pradėti savo studentišką gyvenimą, tikriausiai galvojate apie studento biudžetą. Jokiu problemu! Semestro mokestis yra prieinamas, o Magdeburge jis taip pat apima vietinio tranzito sistemos naudojimą. Magdeburge ir Stendale būstas yra žemos kainos ir geros kokybės.

Žalieji miesteliai

Studentiškas gyvenimas yra ne tik mokymasis, bet ir linksmybės! Studentų komitetas organizuoja vakarėlius, sporto biuras palaiko jūsų aktyvumą, o žalieji miesteliai puikiai tinka poilsiui po pamokų.

Vietos

  • Magdeburg

    Hochschule Magdeburg-Stendal Dezernat II - SG Studentische Angelegenheiten Postfach 3655

  • Stendal

    Osterburger Straße 25, 39576, Stendal

Klausimai