Keystone logo
Montana State University Billings Bakalauro lauko nuotykių vadovavimo
Montana State University Billings

Bakalauro lauko nuotykių vadovavimo

Billings, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Bakalauras lauko nuotykius Lyderystė

Graduate Management Admission Test arba Lauko Nuotykių Lyderystė laipsnis yra skirta parengti studentus karjeros įvairiausiose lyderio nustatymus hands-on mokymo veiklą. Programa plėtoja mokinio įgūdžius grupės dinamiką, vadovavimo principais, švietimo filosofija, taip pat mokymo ir bendravimo. Šis laipsnis sujungia švietimo ir lyderystės teorijos ir praktikos techninę lauko kelionių ir nuotykių tyrimą. Studentai įgis ir didinti aplinkosaugos žinias ir įgūdžius, susijusius su gyventojų įskaitant senjorams ir jaunimui, kuriems gresia pavojus įvairovė; ir ištirti klausimus, pradedant nuo etinių prieštaravimų ir rizikos valdymo programų kūrimą.

Specializuotus įgūdžius įgytus su Lauko Nuotykių Lyderystė apima seką, supaprastinimą, ir veiklos apdorojimą, ypatingą dėmesį skiriant perduodant mokymąsi iš veiklos pagrindu patirtimi su "Real gyvenime" dalyvių. Be to, gebėjimas saugiai vykdyti ir pateikti veiklos lauke ir efektyviai mokyti įgūdžių, lauko ir vidaus parametrai yra pagrindinis laipsnį.

Lauko Nuotykių Lyderystė laipsnis leis studentui mokyti lauko įgūdžius kitiems, saugiai prižiūrėti lauko programas, ir dizaino programas įmonių ir bendruomenių organizacijų rengiant studentus profesijas, agentūrų, turinčių gamtinių išteklių bazę pamatai ir viešojo ir privataus sektoriaus subjektams naudojant lauke.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Rekreacijos vadybos bakalauras – Koncentracija parkuose ir rekreacija lauke
    • Fairfax, Jungtinės Amerikos Valstijos