Keystone logo
Mongolian University Of Life Sciences

Mongolian University Of Life Sciences

Mongolian University Of Life Sciences

Įvadas

Pirmininko žodis

Būti kaip vienintelį universitetą, mongolų gamtos mokslų universitetas (Muls) savitai orientuota į švietimą, mokslinius tyrimus ir inovacijas į gyvosios gamtos mokslų, kurie sudaro ekonomikos Mongolijos šerdį, kuri siūlo platų akademinių programų, ugdyti ateities srityje specialistai ir vadovai mongolų visuomenėje.

Muls yra mokslo įstaiga orientuota į besivystančių atmosferą, kuri suteikia mūsų studentams ir mokslo darbuotojams laisvę visiškai atsidėti studijoms. Mūsų misija yra tapti pirmaujančia mokslinių tyrimų orientuota universitete, kur profesorius siekiame tobulumo švietimo ir mokslinių tyrimų, o studentai tai meistriškumo studijas, kaip mes manome, kad raktas į atskleidžiant naujas žinias yra tarpdisciplininiai tyrimai, moksliniai tyrimai, inovacijos ir pratęsimas. Mes tikime, kad vaidmuo mes grojame realizuoti ekologiškai-tvarią visuomenę yra svarbus, ir tai yra mūsų pareiga kaip pirmaujanti mokslinius tyrimus orientuotą mokslo įstaiga aktyviai įsitraukti į mūsų filosofijos misija orientuotų mokslinių tyrimų ir švietimo siekiant tvaraus vystymosi ir tikslus, kad kiekvienas studentas turi būti kaip stebėtojas, kiekvienas profesorius turi būti kaip žinių vadybininkas, kuris pristato mokslinę koncepciją studentams paprasta metodą, ir kiekvienas mokslininkas turi būti iš aukštųjų technologijų remiantis MTEP savininkas.

Mes pasiekėme didelę pažangą internacionalizacijos ir sustiprino mūsų įstaigos su užsienio universitetais, kurie yra didinti mūsų akademinių ir kultūrinius mainus. Šiuolaikinėje visuomenėje, tik tiesa intelektinės su praktine ekspertų žinių ir stiprių problemų sprendimo galimybes gali užtikrinti savo ateitį sėkmę. Už tai, Muls yra priimti švietimo strategijų įvairovę, siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai įgyja aukštą specializuotų žinių, todėl galima jiems tapti švieži ir dinaminės piliečiai įneš svarbų indėlį į Mongoliją.

MŪSŲ VIZIJA:

Tapti pirmaujančia pasaulio universitetų

Mūsų vertybės:

Palanki mokymo ir mokymosi aplinka Protingas, kūrybingas ir atsakingas komanda Įkvepiantis ir gerai motyvuotas studentas su gerais žmogaus jausmus ir etikos Lyderystės plėtros Klestintys absolventai prisidedantys tautos raidą

Muls at a Glance

įkurta: 1942

Fakultetas: Apie 411 fakulteto nariai

Studentai

Bakalauro - Apie 9 086 Absolventų ir profesinės studentai - Apie 2 630 Iš viso - apie 11 716

Garbės

16 Akademikas mongolų mokslų akademijos, 7 moksliniai atradimai, 17 valstybinės premijos laureatai

Nekilnojamojo turto ūkiai

Pagrindinė miesteliu - 12,4 ha /30.64 akras

Kaimo mokymo įstaiga - 322,2 ha /796.17 akras

Biblioteka kolekcija

Centrinė biblioteka Žemės ūkis - didžiausias akademinis biblioteka žemės ūkio srityje, apima maždaug 162.000 vadovėlius, apskaičiuota 820 rankraštinės elementus ir 905 mokslo žurnalų, apie 60 e-knygas. Prieiga prie šios kolekcijos yra numatyta beveik 12 bibliotekų darbuotojų, kurie veikia 3 bibliotekos sales.

Mokyklos ir institutas

Mongolų gamtos mokslų universitetas yra sudaryta iš 5 pagrindinių akademinių padalinių - mokyklų ir 4 mokslinių tyrimų įstaigų, kurios siūlo kursus ir skyrimo mokslo laipsnius.

Pavadinimų

Iki valdybai universiteto anglų Pavadinimas universitete kaip pavadintas "mongolų valstybės žemės ūkio universiteto" sprendimas buvo pakeistas į "mongolų gamtos mokslų universitetas" 2014 metų liepą.

Vietos

  • Ulaanbaatar

    17024 Zaisan, Khan-uul District, , Ulaanbaatar

Klausimai