Keystone logo
Muskingum University

Muskingum University

Muskingum University

Įvadas

Sveiki Muskingum universiteto

"Kartos studentų atsidūrė tinkamoje vietoje Muskingum koledžo rasti ir atverti kelius į supratimą ir kompetenciją. Aš visada tikėjo, kad New Concord ir Muskingum yra visatos centras, nes, jei jūs gaunate savo pradžią čia jūs galite eiti bet kur. "John Glenn, klasė" 43 Jungtinės Amerikos Valstijos senatorius, Astronautas Nuo įkūrimo 1837 m Muskingum buvo besimokančiųjų bendruomenė - žmonėms, kurie mokosi iš ir su kitais žmonėmis. Muskingum misija yra šviesti "visą asmenį", - intelektualiai, dvasiškai, socialiai ir fiziškai - ir ji tai daro tenkinant mokinių, kur jie yra švietimo kontinuumas, ir padėti šiems mokiniams pereiti į savo didžiausią potencialą.

Muskingum meistriškumo matuojamas svarbiausia jos absolventai, kurie tarnavo pasaulį kaip CEO nuo didelių korporacijų, didelių žiniasklaidos veikėjų, mokslininkų, švietėjų, pilietinių ir religinių lyderių, ir, kaip tėvų ir draugų.

Sužinokite, ką kiti, įskaitant Harvard Business Review ir Ohajo fondo Nepriklausomų kolegijų, turite pasakyti apie Muskingum absolventai.

Kviečiame sužinoti daugiau apie šį labai ypatingą vietą.

Misija

Misijos Muskingum universitetas pasiūlyti kokybiškas akademines programas laisvųjų menų ir mokslų gyvenamojo, coeducational, bažnyčia susijusių kolegijoje aplinkoje ir į rūpestinga bendruomenė, kurioje asmuo įvykdymas yra skatintinas ir bus gerbiamas žmogaus orumas kontekste. Jo pagrindinis tikslas yra, dvasiškai, socialiai ir fiziškai sveiki asmenys, skatinant kritinį mąstymą, teigiamą veiksmą, etinį jautrumą ir dvasinį augimą, intelektualiai-plėtoti taip, kad jie gali sukelti profesiškai gamybinius asmeniškai patenkinti ir socialiai atsakingus gyvenimą.

Vieta

Muskingum universitetas, įsikūręs rytinėje ir centrinėje Ohio, yra lengvai prieinama pagrindinė rytų-vakarų ir šiaurės-pietų greitkelių. New Concord, Muskingum namų mieste, kaime yra įsikūrusi JAV 22 40, kartu Interstate 70, 115 mylių į vakarus nuo Pitsburgo ir 70 km į rytus nuo Columbus. JAV interstates 77 ir 70 susikerta dešimt mylių į rytus nuo New Concord netoli Kembridžo; Zanesville yra šešiolika mylių į vakarus.

istorija

Muskingum universitetas yra turtingas tradicijas, jos didžiuojasi paveldas pasiekti atgal į pirmąjį XIX amžiuje, kai Ohajas buvo kūdikių valstybės ir kuriems vagonai buvo pareikšti drąsus gyventojai vakarus per naujai užpildytą National Road per New Concord. Universiteto Indijos vardas, kartais mispronounced ir dažnai su klaidomis, yra pasididžiavimo šaltinis tiems, kurie brangina tos spalvinga dalis pasienio Amerikoje istoriją "už Alleghenies." Per savo pirmuosius pusę amžiaus Muskingum prisijungė prie švietimo modelius klasikinės kolegija laikotarpį. 1854 moterys buvo leista dalyvauti lygiomis teisėmis su vyrais. Po pilietinio karo pastovaus augimo laikotarpis prasidėjo, greičiau, kol siena klasikinė kolegija mažiau nei šimtą studentų išsivystė į šiuolaikinės laisvųjų menų ir mokslų kolegijos kai 1900 su aukštosios mokyklos studentams, su 225-akras miesteliu.

Kai Franklinas kolegija, svarbu švietimo įstaiga, presbiterionų bažnyčia 19 amžiaus, uždarytas 1927 m, jos absolventai ritinėliai atėjo Muskingum.

2000 metų sausio mėnesį, dr Anne C. Steele tapo Muskingum universiteto 20 prezidentas. Muskingum pasikeitė atestuoto statusą iš koledžo į universitetą 2009 m.

Presbiterionų paveldo

Kovo 18 1837 valstybės teisės aktų leidėjas suteikė daug naujų Concord piliečių grupė chartiją įsteigti kaime kolegijoje. Kadangi bendruomenė įsikūrė daugiausia ūkių žmonių Scotch-Airijos kilmės, vyraujanti religija buvo presbiterionų. 1877 Muskingum buvo siejamas su Ohajo Jungtinių presbiterionų bažnyčios sinodo. Su iš presbiterionų ir Jungtinė presbiterionų bažnyčių susijungimo 1958 metais, Muskingum buvo siejamas su naujai sukurtą Jungtinių presbiterionų bažnyčia JAV. 1983, kad bažnyčia susijungė su presbiterionų bažnyčia Jungtinėse Valstijose formuoti presbiterionų bažnyčia (JAV). Muskingum tiesioginis prijungimas yra su trijų valstybės sinodo paktu.

Akreditavimas

Muskingum universitetas buvo nuolat akredituota nuo 1919 iki Aukštojo mokslo Komisija Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų(Atnaujinta 2013), ir yra įgaliotas, ir gauna periodine Reauthorization nuo, Ohajo valdyba Regents suteikti savo laipsnių. Chemijos programa patvirtinta Amerikos chemijos draugijos, Muskingum universitetas yra pilnai patvirtintas mokytojų švietimo sistemoje Ohajo Švietimo departamentas ir yra akredituota pagal Nacionalinė taryba akreditacijos mokytojų rengimo (NCATE). Muskingum yra iš Interstate sertifikavimo Compact, kuriame numatyta panašaus švietimo sertifikavimo daugelyje kitų valstybių, įskaitant, Pensilvanija, Niujorke ir New Jersey yra įtraukti narys. Muskingum turi narystę Amerikos Tarybai dėl švietimo, dėl pažangos ir paramos Švietimo, Nepriklausomų kolegijų Vadovų Taryba, ir Nepriklausomų kolegijų ir universitetų asociacija. Muskingum universitetas yra akredituotas institucinė narė Nacionalinės mokyklų asociacija Muzika, 11250 Roger Bacon Drive, Suite 21, Reston, VA 20190, (703) 437-0700. Universitetas taip pat yra iš Ohajo konfederacijos Pedagogų Švietimo organizacijos (OCTEO) narys.

HLC akreditacijos 2012

Nediskriminavimas pareiškimas

Muskingum universitetas neturi diskriminuoti dėl rasės, odos spalvos, religijos, lyties, tautybės ar etninės kilmės, amžiaus, negalios, fizinių iššūkis, negalios, seksualinės orientacijos, socialinės ir ekonominės padėties ar politinių pažiūrų pagrindu priėmimo ar prieigos prie jų arba gydymo ar darbo savo švietimo programas ir veiklą, įskaitant teises ir privilegijas, švietimo politika, stipendijų ir paskolų programas, sporto veiklos ir mokyklos vartojamas programas. Žmogiškųjų išteklių, atitikties koordinatorius direktorius buvo paskirtas koordinuoti Kolegijos atitiktį nediskriminavimo reikalavimus pagal reabilitacijos akto 1973 504 skirsnio IX antraštinė švietimo pakeitimai 1972 Amžius diskriminacijos įstatymas 1975, kurie draudžia diskriminaciją nuo neįgalumo, rasės, lyties ir amžiaus, atitinkamai pagrindu. Žmogiškųjų išteklių direktorius, Montgomeris salė, gali būti susisiekta (740) 826-8114.

Akademikai

Tuo Muskingum, akademinės programos laisvųjų menų ir mokslų, yra svarbiausias mūsų misijos: "plėtoti - intelektualiai, dvasiškai, socialiai ir fiziškai - ištisas žmonių." Muskingum anketa auditorijose, laboratorijose, klinikiniai svetainėse, stažuotes, lauko stažuotes, repeticijų salės, teatrai, galerijos, Aikštelės ir bendro naudojimo patalpos yra visas vietas, kur studentai dirba su atliktų mokslininko-mokytojams patobulinti savo intelektinius įgūdžius, plėsti savo kultūrinį perspektyvas, ir plėtoti gyvenimą -long įpročius mokymosi, paslaugų ir vadovavimo.

Akademinės informacijos apie Muskingum svetainėje pristatymas struktūra būdas spręsti tam tikrų kategorijų studentams Universiteto poreikius. Naudokite nuorodos šiame puslapyje ištirti visas galimybes mokytis, kad Muskingum akademinės programos pasiūlyti.

Tradiciniai Bakalauro programos

Dėl studentų, siekiančių pirmąjį bakalaureato laipsnį (įvesdami pirmuosius metus ir perdavimo studentai), kurie planuoja imtis savo klases dauguma dienos metu.

PLIUS programa

Sukurta siekiant suteikti struktūrinį akademinę pagalbą studentams, kuriems diagnozuota mokymosi skirtumus. PLIUS programa studentams siekti tradicinių bakalauro akademinę programą gaudamas mokymosi paramą. Nuoroda nukreipia lankytojus į Pliusprograma puslapių svetainėje.

Muskingum Suaugusiųjų programa (MAP)

Bakalaureato laipsnį programa, skirta visų pirma suaugusius studentus, kurie įgijo didelį kiekį akademinio kredito link bakalauro laipsnį, bet kurio darbas ar asmeniniai tvarkaraščiai reikalauja, kad jos galėtų imtis klases vakarais arba savaitgaliais.

Studijų programų

Apima menų švietimo, magistro mokymo, Master of Information strategijos, sistemos ir technologijos, ir švietimo specialistė studijų programų magistras. Studentai su bakalaureato laipsnių, kurie ieško papildomo mokytojų ia taip pat turėtų sekti šią nuorodą.

Vietos

  • New Concord

    163 Stormont Street, , 43762, New Concord

Klausimai