Keystone logo
Nagoya City University Informatikos ir medijų dizaino bakalauras
Nagoya City University

Informatikos ir medijų dizaino bakalauras

Nagoya, Japonija

Request duration

Request teaching languages

Request pace

Request application deadline

Apr 2024

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Informatikos ir žiniasklaidos projektavimo katedra daugiausia dėmesio skiria dizaino teorijoms ir metodams, susijusiems su sąsajų planavimu, kuris sujungia žmones su žiniasklaidos erdve ir garso / vaizdo technologijomis sukurtu žiniasklaidos dizainu. Toliau bus nagrinėjamas informacinių ryšių technologijų pagrindas, daugiausia dėmesio skiriant sąsajų projektavimui ir garso / vaizdo projektavimui, studentams susipažįstant su pažangių sąsajų mechanizmų / programinės įrangos kūrimo principais ir gamybos metodikomis, žiniatinklio programomis, tinklo programavimo projektavimu / kūrimu ir vaizdinės medžiagos kūrimu.

Katedra mokys principų ir metodų, susijusių su informatikos ir žiniasklaidos projektavimo sritimi, taip pat praktinių su gamyba susijusių pratimų per 4 metų kursą. Tai leidžia studentams suprasti pagrindines gamybos procedūras, leidžiant jiems įgyti žinių ir suprasti koncepcijos planavimą, vaizduotės ieškojimo būdus, projektavimo metodikas ir pristatymą, kurie yra visi gyvybiškai svarbūs elementai.

Praktiniuose pratimuose daugiausia dėmesio bus skiriama „formoms ir pagrindinėms projektavimo technikoms“ 1 metais ir pagrindinėms „žiniasklaidos ir sąveikos dizaino“ proceso ir technikos metodikoms pirmąjį 2 metų pusmetį. Tada studentai kviečiami pasirinkti norimas temas iš garso įrašo / vaizdinės technologijos, muzika, tekstilė, žiniasklaidos įranga, žiniasklaidos inžinerija / architektūra ir informacijos perdavimas Ketvirtaisiais metais studentai pasirinks pageidaujamą dėstytoją, kad galėtų ištirti savo pasirinktą tyrimų temą, kuri bus jų paskutinių metų projektas, kuris leidžia jiems valdyti savo projektus nuo koncepcijos studijos iki projektinių sprendimų materializavimo.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Kompiuterių inžinerijos laipsnis
    • León, Ispanija
  • Informatikos ir skaitmeninio verslo valdymo bakalauras
    • Bolzano, Italija
  • Elektronikos ir kibernetinių fizinių sistemų inžinerijos bakalauras
    • Bolzano, Italija